Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liskam
  ****

  Během posledních pár dní jsem viděl 4 filmy s Funésem, a musím říci, že tenhle je z nich asi nejslabší. Nemyslím že by za to mohl on, ale né úplně dobrý výběr herců kteří se točí kolem něj. Jeho syn mě přímo lezl na nervy... Za mě 72%(29.10.2012)

 • sud
  *****

  Louis De Funés se vrátil po třech letech k filmu a po deseti letech do kuchyně (kdyby někdo nevěděl, narážím na "Grand restaurant pana Septima"). Pohublý, infarktem oslabený, ovšem s velkou vervou se vrátil vynikající komedií o degustátorovi a dobrém jídle se spoustou komických scének (světlo na schodech do sklepa a kufry nemají chybu) a nejen tím. Poselství filmu nabývá na intenzitě především v dnešní době různých fastfoodů a mekáčů. Louis sice tolik nevyšiluje a neřádí, ale jde mu to skvěle. Coluche mu výtečně sekunduje. Jinak i v malých rolích zde objevíte několik hvězd Francouzského filmu (Julien Guiomar, Claude Gensac, Raymond Bussiéres). "Křidýlko nebo stehýnko" je film pro labužníky filmového humoru.(17.2.2008)

 • aniiicka
  *****

  Tento chod si zaslouží mnoho hvězdiček :) Skvělý Louisův filmový návrat po nucené zdravotní pauze a kultovní podívaná francouzské komedie. Tricatelovo masíčko...bléé :)(18.10.2015)

 • Lavran
  ***

  Raději prsíčko. Nejlépe dvě...(8.2.2008)

 • Hrabka
  ****

  Louis de Funés opět úřaduje. Jeho styl je jeden z těch nejvíc komediálnějších. Kam se na něj hrabou nejnovější komici. 75%(31.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace