Křidýlko nebo stehýnko

Krídelko alebo stehienko?

The Wing and the Thigh

Komedie

Francie, 1976, 104 min

Ve filmografii Louis de Funèse se sice najde ještě pár lepších kousků, ale tohle taky pobavilo. On byl prostě osobnost. Navíc se mi líbí ta grotesknost některých scén francouzského filmu (šílené automobilové honičky a jiné trhlé patálie :)). ~(3,4)~(24.10.2015)

Tento chod si zaslouží mnoho hvězdiček :) Skvělý Louisův filmový návrat po nucené zdravotní pauze a kultovní podívaná francouzské komedie. Tricatelovo masíčko...bléé :)(18.10.2015)

Další perla světové kinematografie s božským Fuňasem. Tomuto herci zkrátka lze uvěřit jakoukoli postavu kterou ztvárnil. Bravo!(12.2.2008)

Louis de Funés opět úřaduje. Jeho styl je jeden z těch nejvíc komediálnějších. Kam se na něj hrabou nejnovější komici. 75%(31.12.2007)

Michelin vs McDonald, De Funes vs moje bránice. Oba zápasy skončily drtivým vítězstvím domácího týmu.(22.3.2009)