Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ****

  Mierne dusné a znepokojivé. Terorizujúce diváka osemdesiatkovým elektronickým soundtrackom (ktorý je niečím medzi brakovým talianskym hororom a Hornerovým Commandom). Film sa rozbehne až v poslednej štrtine, dovtedy je zbytočne zdĺhavý, prostituovanie hlavnej hrdinky ukazuje na zbytočne veľa príkladoch. Atmosférou, herecky a finálnym vyznením ale veľmi dobré. S o 20-30 minút kratšou stopážou by to bolo bomba. A tiež by som pritlačil na pílu v spomínanej dusnote a v sexe.(12.4.2013)

 • Enšpígl
  ***

  Koukám, že ve Švédsku to taky žije. Chvíli politickej thriller, chvíli sociální drama....fakt užasný sledovat jak jsou politici všude stejný zmrdi. Většinu času věnujou těm svejm křivárnám a zbytek času krměj stádo kecama o demokracii. Film působí hodně chladně, což nevadí protože díky tomu máš pocit že sleduješ reálnou událost bez zbytečných filmových příkras, problém je, že tvůrci tomuhle díku nedokázali dát přijatelnou stopáž, což je jediná slabina tohohle bijáku.(5.6.2016)

 • lenuse
  ***

  Zajímavé s ohledem na švédské reálie. Pro neŠvéda ovšem poněkud nepřehledné. Policistů příliš mnoho, zapletených politiků také. Mohli toho vystřihnout více než onu inkriminovanou scénu ve finském apartmá.(12.4.2013)

 • kaylin
  ****

  Musím říct, že tenhle snímek se mi líbil. Ne tím, co zobrazuje, ale tím, jak je to zobrazeno. Ten retro nádech je nádherný a je do dopilováno tím, jak jsou všichni oblečeni, jaké to má místy nadpozemské tempo. To sedí dokonale. Chlapi jsou tu skutečně hnusní, některé ženy neméně, ale ani oběti zde nejsou skutečnými oběti. I takhle vypadala 70. léta.(8.11.2016)

 • Pevek2
  *****

  Call Girl se rozjizdi jako osobni film, ve kterem se stretnou zazrany vysetrovatel, dve naivni holky a chobotnice z ministerstva vnitra. Je to cele chytre napsane, ma to atmosferu 70. let i Stockholmu, ktera by se dala krajet a na to jak je to dlouhe to slape paradne.(9.7.2013)

 • - Představitelce třináctileté Iris Sofii Karemyr bylo při natáčení tohoto snímku sedmnáct let. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace