Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  ****

  Praštěný Louis de Funes je jedním z těch herců, kteří mi zvednou náladu pokaždé a ani se nemusí moc snažit. Bohužel velkou nevýhodou tohoto filmu je český dabing, ve kterém už není charakteristický František Filipovský a místo něj dabuje můj velmi neoblíbený Krampol. Zajímavé, že takové filmy s přemrštěnými gestikulacemi(a tím také nemálo vtipnými)Louise a vždy přehnaně vygradovaným finitem už nikdo nedělá. Za starou klasiku, dobrou zábavu a zajímavý pohled do židovské kultury uděluji 4/5ti. Doplňuji citát z filmu: Revoluce je jako jízdní kolo. Když nejede dopředu, padá. (Che Guevara)(25.5.2013)

 • corona
  *****

  ten židovský tanec nemal chybu!!!!!!!!!!!!!(30.6.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Jedna z těch méně známých i populárních komedií (možná zapříčiněno i změnou dabéra na Krampola) Louise de Fenése, plná absurdních situací, které mi však nepřišly příliš vtipné, ani dostatečně bláznivé.(21.12.2013)

 • gabin(a)
  *****

  Rabi Žakoba miluju! Perfektní fóry, výborná myšlenka a hlavně když rabi Žakob tančiláááá! Občas si ten taneček pustím na youtube. Krásný příklad jak natočit prokouknutí jednoho rasisty a antisemity (a šéfa-pošuka navrch) bez mentorování a se spoustou kvalitní srandy!(12.1.2010)

 • fannah
  ****

  Povedené, role Louis De Funése tady už 100% zastřela všechny ostatní, skutečně povedené, ale jsou i povedenější komedie s tímto velikánem...(21.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace