Projekt centrifugace mozku (festivalový název)

• Německo

Till Nowak

Till Nowak

Leslie Barany
  • LuccinyFilmy

Za cimrmanovskou fiktivní pseudovědu je české publikum vždy vděčné.(2.7.2013)

Cimrmanovsky zapálený Dr. Laslowicz zasvětil celý svůj život výzkumu centrifug a zábavných monstr atrakcí. A rozhodně to nebyl život ztracený či neplodný, byť se pár slepých uliček také našlo. Čtyři hvězdičky.(8.7.2013)

Pro me nejlepsi z kratkych - zajimavy napad, vtipny obsah a rozumna delka.(4.7.2013)

Jaka blbost :D ale asi do polky som veril ze to je real dokument. Inak co mi udrelo do oci je, ako skvele hraje typek toho vedca... Pekne zaverecne titulky tiez!(7.2.2013)

Čekal jsem větší technickou propracovanost, i tak mě ale centrifugace nezklamala. Působí dokonale autenticky a kdybych před projekcí nečetl anotaci, byl bych na to klidně i skočil. Takhle jsem na film ale od začátku nahlížel jinak. Chválím závěrečné titulky - na nich se někdo hezky vyřádil. 8/10 [KVIFF 2013](1.7.2013)