poster

Projekt centrifugace mozku (festivalový název)

 • Německo

  Centrifuge Brain Project, The

 • Slovensko

  Projekt mozgovej centrifúgy

  (festivalový název)

Krátkometrážní / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

Německo, 2011, 7 min

Režie:

Till Nowak

Scénář:

Till Nowak

Hrají:

Leslie Barany
 • sona123
  *****

  Úžasný kraťas. A vůbec nevadí, že to není doopravdy. Dobrý nápad a schopnost se odvázat. Geniální.(4.7.2013)

 • kaylin
  ***

  Zajímavý nápad, který je podaný jako skutečný výzkum, který by měl lidstvu pomoct. Není to až tak vtipné, ale sází to hlavně na to, že v sobě má celá myšlenka pořádnou dávku absurdity. V tomhle směru je to dobré, přesto ve filmu nevidím nic výjimečného.(4.8.2014)

 • Ainy
  *****

  Ono napsat nějaký poznatek z právě zhlédnutého, vědeckého, krátkometrážního dokumentu není jen tak, přátelé! Člověk musí zvládnout hned několik tělesných projevů najednou. U mě to bylo náročnější. Při představě, že bych se stala pokusným králíkem takového prenatálního zážitku zvaného Sedmikráska nebo parotlakového katapultu, se ve mě vystřídaly pocity jak dětského nadšení, tak i nevolnosti. Takže, abych totok byla schopna ohodnotit, musela jsem hlavně potlačit zvracení a ještě se přestat pořád smát. Tyhle dvě věci rozhodně nejde dělat najednou!(6.9.2016)

 • Jhershaw
  *****

  Pro me nejlepsi z kratkych - zajimavy napad, vtipny obsah a rozumna delka.(4.7.2013)

 • owwidius
  ****

  Jaka blbost :D ale asi do polky som veril ze to je real dokument. Inak co mi udrelo do oci je, ako skvele hraje typek toho vedca... Pekne zaverecne titulky tiez!(7.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace