Luc Besson po dvou letech opět za kamerou a tentokrát s příběhem bývalého mafiána, který se "v důchodu" schovává se svou rodinou, před svými bývalými společníky. Díky přítomnosti De Nira se ze začátku jedná o docela zábavnou podívanou, ve které si herec utahuje z rolí, které mu přinesly největší slávu, ale veškerá zábava se v druhé půlce značně vytrácí a akční konec, také moc nepotěší. Ale přesto film docela zabaví.(26.1.2014)

Pro mě docela silné překvapení, čekala jsem nudnou šeď s dobrým obsazením, ale docela slušně jsem se u toho pobavila. Film rychle utíkal a vůbec mi nepřišlo, že by měl skoro dvě hodiny, navíc Dianna Agron s tenisovou raketou, k nezaplacení :D 4*(20.4.2014)

Velmi mafiánské.. :-)(19.4.2014)

• anais

Robert De Niro je chudák a Besson zešílel. Co to bylo?!(8.12.2013)

Celkom slušná zábava. Spôsob, akým Mafiánovci riešili svoje problémy s okolím bol síce netradičný, ale o to viac účinnejší. Niektorí ľudia by si také jednanie zaslúžili aj v reále, určite by bol väčší poriadok a aj tí najväčší krikľúni by hneď zaliezli :). To bolo asi na filme to najzaujímavejšie, ale tiahlo sa to snáď celým filmom, takže humorných scénok je naozaj dosť. Keď k tomu prirátame hláškujúceho De Nira tak nie je čo riešiť. U mňa spokojnosť. Film ako stvorený na relax, pohodu a pobavenie. 75/100(8.4.2014)

• John D'Leo

• - Luc Besson původně neměl snímek režírovat, ale nechtěl si nechat ujít příležitost točit s Robertem De Nirem. (Beer Ceps)

• - Giovanni Manzoni sleduje americký film Mafiáni (1990), v ktorom hlavnú úlohu stvárnil samotný predstaviteľ Robert De Niro. (XsApollo)

• - Keď Michelle Pfeiffer (Maggie Blake) dostala scenár na prečítanie, povedala agentovi, že v prípade, ak tam nemá žiadne spoločné scény s Robertom De Nirom (Fred Blake), tak ho ani nebude čítať. (misterz)