• Madsbender
  ***

  Nemožné sa stalo skutočnosťou - Luc Besson sa po pekných pár rokoch akoby zázrakom spamätal a vrátil sa s plnou pompou. Malavita je tak zábavný, brutálny, šialený a vo svojej jednoduchosti geniálny počin, že som mu už s okamžitou platnosťou odpustil všetky zločiny proti ľudstvu a prírode. Adept na guilty pleasure roka. Kurva. 70%(4.5.2014)

 • niethustra
  ****

  Ale je, alberte. MAFIÁNOVI relativizují žánr, jen je škoda, že v tomhle ohledu Besson nepřitvrdil. Přesto se nejedná o nanicovatou žánrovou subverzi, ale o neotřelou moralitku šplíchnutou do ksichtu všem těm, již vnucují a nechávají si vnucovat falešnou romantiku mafiánských příběhů. Po svém a výstižně to vyjádřil Segrestor: ...co si budeme povídat, vy budete fandit zasrané mafiánské kryse, která akorát nabonzovala svou "rodinu" v Brooklinu či kde.(12.2.2015)

 • Yardak
  ****

  Dobrá akční komedie, která potěší hlavně hereckou sestavou. Velmi mile překvapila krásná Dianna Agron:o)). V poslední době sice Luc Besson točí (píše, produkuje) hlavně oddychové věci, ale to mi vůbec nevadí, když dokaže sestavit takovouhle hereckou partu a přidat slušný snímek ke gangsterskému subžánru.(6.12.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace