poster

Fantomas kontra Scotland Yard

 • Francie

  Fantômas contre Scotland Yard

 • Itálie

  Fantomas contro Scotland Yard

 • Slovensko

  Fantomas kontra Scotland Yard

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Fantasy

Francie / Itálie, 1966, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Důstojné zakončení trilogie s perfektními hereckými výkony a výraznou snahou odklonit se od humorného pojetí a více se přiblížit původní předloze. Jean Marais prohrává na plné čáře souboj s Louis De Funésem o to kdo je větší hvězda ve filmu, ale stále si zdatně vede ve ztvárnění legendární dvojrole. Film rovněž aplikuje myšlenku největšícho zloducha světa velmi sofistikovanou formou a nápaditěji než v předchozím díle. Divák se střídavě směje a současně mu je naservírována tajemná atmosféra panství, nějaká ta mrtvola, množství převleků a masek a poměrně otevřený konec, ale překvapivě už se žádné další pokračování nikdy nerealizovalo. Ve filmu však nakonec převládá divadelnost, která filmovou podobu brzdí. 60%(24.11.2010)

 • aniiicka
  *****

  Vy jste Waltr? :) :) Asi nejdrsnější Fantomas, kde je odstraněno hodně jedinců. Nové prostředí Skotska a strašidelného sídla nabízí další vtipné situace s komisařem Juvem a jeho společníkem, kteří se prostě dokonale vyznají. Ty Fantomasovy akcičky mi už přišly trošku zamotané, ale tak beru to s rezervou, protože se prostě o víkendovém odpoledni dobře pobavím a francouzské komedie tohoto typu jsou prostě základ. ) Tělesně zdatný novinář Fandor, který z koně skočí na vzlétající letadlo a zpacifikuje pilota, aby zachránil snoubenku, která se zas nechtěně dostala do průšvihu - je prostě samozřejmostí. :)(2.9.2014)

 • Renton
  ****

  Scénář: Jean Halain, Pierre Foucaud .. V třetím pokračování je největší změna v prostředí - přesun na anglický venkov. Nic jiného se nezměnilo. Louis De Funes opět kraluje a Fantomas „dostává“ co proto.. 85%.(5.7.2005)

 • PetrPan
  ****

  V ničem horší než předchozí filmy poslední dobrodružství s nepolapitelným padouchem Fantomasem. Kvalitní a pořád dobrý humor, komu se to nelíbí, tak je srab(22.9.2004)

 • Jeanne
  *****

  Francouzský komisař zatýká skotské strašidlo! Tak to už je příliš pane komisaři! „...Co udělá falešné strašidlo, když potká jiné falešné strašidlo?“ ... to se prostě musí vidět!!! Stejně tak jako komisaře Juva ve skotské sukni! Bertrand s Mezinárodním průvodcem společenského chování: „...je to sukně.“ Juve: „Ne pane, je to smoking“ , Bertrand: „píší to černé na bílém.“ Juve: „Právě smoking je černá na bílém!“ :-))))))(13.10.2003)

 • - Všimněte si, že když komisař Juve vyfotí oběšence, tak položí fotoaparát na noční stolek. Když se do pokoje vrátí, leží fotoaparát na posteli. (.killer.)

 • - Děj filmu se odehrává ve Skotsku, ale auta jezdí po pravé straně vozovky. (Hans.)

 • - Natáčelo se na francouzském hradě Château de Roquetaillade poblíž Bordeaux. (džanik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace