poster

Fantomas kontra Scotland Yard

 • Francie

  Fantômas contre Scotland Yard

 • Itálie

  Fantomas contro Scotland Yard

 • Slovensko

  Fantomas kontra Scotland Yard

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Fantasy

Francie / Itálie, 1966, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Důstojné zakončení trilogie s perfektními hereckými výkony a výraznou snahou odklonit se od humorného pojetí a více se přiblížit původní předloze. Jean Marais prohrává na plné čáře souboj s Louis De Funésem o to kdo je větší hvězda ve filmu, ale stále si zdatně vede ve ztvárnění legendární dvojrole. Film rovněž aplikuje myšlenku největšícho zloducha světa velmi sofistikovanou formou a nápaditěji než v předchozím díle. Divák se střídavě směje a současně mu je naservírována tajemná atmosféra panství, nějaká ta mrtvola, množství převleků a masek a poměrně otevřený konec, ale překvapivě už se žádné další pokračování nikdy nerealizovalo. Ve filmu však nakonec převládá divadelnost, která filmovou podobu brzdí. 60%(24.11.2010)

 • Xmilden
  ****

  Uzavření trilogie. Jestliže si v minulém díle vzali Frantíci na paškál Italy, na závěr se slušelo udělat si srandu ještě z úhlavních nepřátel a to samozřejmě z Angličanů. Poslední díl již trošku polevil a tak sledujeme Juvea převlečeného za strašidlo anebo kterak se zúčastnil lovu na lišku. Kdybych měl shrnout celou sérii, tak bych určitě vyzdvihnul atmosféru, hudbu a hlavně Funésovu účast. Bez něj by to prostě nebylo ono. Samozřejmě triky nejsou dnes již bůhvíco, ale takové nasazování masky nebo sundávání bylo vždy chytře zachyceno tak aby působilo věrohodně.(5.11.2012)

 • sochoking
  *****

  " Vím, že máte patent na zdrcujíci chladnokrevnost ... " . Buhahahahaha.... !!!!(5.10.2009)

 • heyda
  ****

  Myslím, že úroveň filmu je podobná s jedničkou i dvojkou, takže nemám důvod měnit počet hvězdiček.(14.11.2009)

 • Jeanne
  *****

  Francouzský komisař zatýká skotské strašidlo! Tak to už je příliš pane komisaři! „...Co udělá falešné strašidlo, když potká jiné falešné strašidlo?“ ... to se prostě musí vidět!!! Stejně tak jako komisaře Juva ve skotské sukni! Bertrand s Mezinárodním průvodcem společenského chování: „...je to sukně.“ Juve: „Ne pane, je to smoking“ , Bertrand: „píší to černé na bílém.“ Juve: „Právě smoking je černá na bílém!“ :-))))))(13.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace