Fantomas se zlobí

Fantômas se déchaîne

Fantomas sa hnevá

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Fantasy

Francie / Itálie, 1965, 94 min

Trošku lepší než předchozí díl.Přišlo mi to trošku víc zábavný a příběh mi přišel více promyšlenej a na konci mně dostalo letajcí auto :-).Pro mně je to 4,5*.(25.2.2006)

Další Fantomas opět používá osvědčené techniky z prvního dílu, akci opět střídají komické scény a tentokrát je více toho druhého, komisař Juve L. de Funese je prostě skvělý(22.9.2004)

For ME 74%(2.8.2007)

Funes vytvořil opravdu vtipný herecký typ, ale měl většinou smůlu na filmy, v nichž hrál. Z velkého množství věcí, co natočil, je hodně blbostí, ale občas se najde nějaký režisér, který se nenechá Funesem převálcovat, ale který ho dokáže využít. Z té lepší části je i tato geniální trilogie. Konečně má Funes rovnocenné protihráče a jeho postava má svoji funkci (tj. smích není vyvoláván jen tím, že by pobíhal před kamerou a zlostně cosi pokřikoval). Tento díl se mi navíc z celé trilogie líbí nejvíce. Hlavně kvůli kouzelné scéně ve vlaku.(3.10.2003)

Druhej dil je nejlepsi z cele trilogie. Koncne je v hlavni roli Funes a ten to umi spravne rozjet. Uz dela svoje tradicni grimasy, neustale meni prevleky a dokonce sejme i par zaporaku. Ale krome toho, ze dostal vetsi prostor Funes a celej film je vic akcni a komickej, se o nem da v podstate napsat to samy co o prvnim, opet slusnej pribeh atd. Na 5* to neni, ale nejlepsi dil to je.(5.3.2007)

• - Juve (Louis de Funès) padá z letadla a mává rukama, v nichž nic nemá, avšak v dalším záběru má v ruce telepatický přístroj, který následně pouští. (Armin82)

• - Natáčelo se ve studiu Boulogne-Billancourt. (M.B)

• - Slavné létající Fantomasovo (Jean Marais) auto je značky Citroën DS. Tento vůz poprvé spatřil světlo světa 6. října roku 1950. Kabriolet, ve kterém komisař Juve (Louis de Funès) a novinář Fandor (Jean Marais) stíhají prchajícího Fantomase ve vlaku, je automobil značky BMW 507, který se vyráběl v letech 1956-1959. (žvanimírek)