Četník ze Saint Tropez

• slovenský

Žandár zo Saint Tropez

Komedie / Krimi

Francie / Itálie, 1964, 95 min

Tohle je ten nejlepší ze všech četníků. Na tenhle díl jsem se vždy těšil jak malej. Louis de Funés ve své nezapomenutelné roli, kterého si oblíbila celá Evropa. Hodně českých diváků si film zapamatuje ještě kvůli jedné nezapomenutelné osobnosti a to Františkovi Filipovksému. Jeho dabing je úžasný. Nevím, zda ještě někdo ze současných dabérů může předvést takový výkon. Kvalitní dabéři pomalu vymírají, tak vyberu pana Brabce, Mahdala či Šťastného. Z nostalgie musím dát nadprůměrné čtyři hvězdy.(21.7.2005)

Nejlepsi dil o cetnicich. Zatah na nudisty nema chybu. Jeden z Funesovo nej filmu a asi zivotni role cetniku jak Funese tak Galabru. Na tenhle film se da divat furt, proste vyborna komedie.(29.1.2005)

To nejlepší sice teprve mělo přijít, ale i tak je "první četník" nezapomenutelná komedie, která objevila a dala vyniknout malého, podsaditého, připlešatilého človíčka jménem Louis De Funés. Ve svých padesáti letech zazářil v roli nervního četníka Cruchota a stal se legendou. Většina jeho komedií si nachází své diváky stále, stejně tak baví pořád své věrné fanoušky. Fakt, že k zážitku přispěl také okouzlující dabing Františka Filipovského, myslím že není ani potřeba zmiňovat. 85%.(19.2.2005)

Jak ten dabing stíhal Filipovský udýchávat? :-)(16.8.2006)

// Distribútor: Manga Films //(22.12.2011)