poster

Četník ze Saint Tropez

 • Francie

  Le Gendarme de St. Tropez

 • Slovensko

  Žandár zo Saint Tropez

Komedie / Krimi

Francie / Itálie, 1964, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Sem, sem se mi dívejte! Na tohle se dá dívat každý rok. Trochu krimi, předělané do zábavnější formy. Louis de Funés s Filipovským je vražedná kombinace.(2.1.2012)

 • Cherish
  *****

  Kdo by nemiloval trochu nerudného četníka Cruchota. Jedna z vynikajících komedií, která nestárne. Už od dětství jeden z mých milovaných filmů. Spolu s Pošetilostí mocných můj nejoblíbenější film s Luis de Funésem.(25.7.2011)

 • sud
  ****

  To nejlepší sice teprve mělo přijít, ale i tak je "první četník" nezapomenutelná komedie, která objevila a dala vyniknout malého, podsaditého, připlešatilého človíčka jménem Louis De Funés. Ve svých padesáti letech zazářil v roli nervního četníka Cruchota a stal se legendou. Většina jeho komedií si nachází své diváky stále, stejně tak baví pořád své věrné fanoušky. Fakt, že k zážitku přispěl také okouzlující dabing Františka Filipovského, myslím že není ani potřeba zmiňovat. 85%.(19.2.2005)

 • Boss321
  *****

  První a nejlepší četník. Louis de Funes (sním nezapomenutelný dabing Františka FIlipovské) ve své patrně nejslavnější roli chaotického a stále řvoucího četníka. Zdárně mu sekundují Michel Galabrua a Jean Lefebvre.(26.11.2007)

 • Pepinec
  *****

  Od doby, co mě jedno letní putování zavedlo až do slunného Saint Tropez, mám na celou sérii poněkud upravený náhled. Atmosféra města je sice jiná, než jak jsem ji coby dětský divák vnímal z televize, ale duch četníků lze cítit zcela jasně. Díky za ten smích, Ludvo!(8.1.2012)

 • - V 37. minutě filmu je v odrazu na dveřích auta vidět filmový štáb. (otliksamuel)

 • - Filmovanie prebiehalo v juhofrancúzskom mestečku Saint Tropez. Scény zo žandárskej stanice sa nakrúcali na Place Blanqui a zábery z nábrežia na Quai Jean Jaurès 7. Prístav, kde kotví jachta Olnico, ktorú má prenajatú američan (Giuseppe Porelle), sa nachádza v Saint Tropez a menuje Quai Suffren. Okrem iného sa natáčelo tiež v ateliéroch Riviera v Nice. (dyfur)

 • - V 37. minutě filmu je scéna, kdy Nicole (Geneviève Grad) a její přátelé jedou za vozem Citroën 2CV. V prvních záběrech končí SPZ auta číslem 06, ale když auto zastaví, končí značka číslem 83. (otliksamuel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace