Četník a mimozemšťané

Žandár a mimozemšťania

The Troops & Aliens

Komedie / Sci-Fi

Francie, 1979, 92 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $23,500,000Návštevnosť: 6,280,000(Francúzsko) plus 5,500,000 (Východné Nemecko)/90%/(17.6.2005)

• Pohrobek

Skoro se mi nechce věřit, že tohle natočil stejný režisér jako prvního a o ostatních četníků. Mimozemské oživení je sice oživení, ale toho, aby vyvolalo obvyklou lavinu gagů, smíchu a jedinečných zápletek, se nedočkáme. Na druhou stranu se ale naštěstí vyhneme obvyklých trapností nepovedených komedií. Takže: pro ortodoxní milovníky Louise De Funèse stále slušná porce zábavy.(23.4.2005)

Společně s Četník ze Saint Tropez dva nejlepší díly série :)(21.5.2009)

• lesumir

Tak tohle už je to největší dno, co tahle serie mohla nabidnout. Kdyz dosly napady, tak mimozemstane. Jasne, proc ne? Hnus jako hnus!(14.7.2006)

// Distribútor: Société Nouvelle de Cinématographie (SNC) //(22.12.2011)

• - Během natáčení jedné ze scén zabilo auto diváka. Příčinnou byla patrně technická závada. Scéna byla z filmu vystřižena. (chleba24)

• - Christian Marin (Merlot) sa už natáčania Žandár a mimozemšťania a Žandár a žandárky (1982) nezúčastnil, nakoľko mu to nedovoľovali jeho divadelné záväzky. (Raccoon.city)

• - Claude Gensac se nemohla v tomto filmu vrátit do role Joséfy, protože v té době hrála v divadle. (siky25_25)