poster

Diana

 • Velká Británie

  Diana

 • Francie

  Diana

 • Slovensko

  Diana

Životopisný / Drama / Romantický

Velká Británie / Francie / Belgie / Švédsko, 2013, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  **

  40% ... Čo už len k tomuto dodať? Takto povrchne spracovaný film si azda Lady D nezaslúžila. Aj to niečo, čo skutočne bez prifarbovania bolo z jej života, vyznelo naprázdno a umelo.(28.1.2016)

 • milka
  **

  Pravý filmový ekvivalent výrazu "nuda k posrání", díky kterému vypadají ostatní životopisné filmy jako zábavné a svěží filmy. Je ale celkem příjemné po delší době někde vidět Sayida ze Ztracených a Naomi Watts si asi nějakou tu nominaci přeci jen odnese, i když má za sebou už mnohem lepší výkony.(17.9.2013)

 • Gemini
  **

  Je možné, že lady Diana Spencerová v nitru toužila zažít lásku jako z červené knihovny, ale dost pochybuji, že toužila, aby o tom někdo točil film. Scénky typu mikrovlnka apod. jsou jako z nějakého sitcomu nebo romantické komedie. Vedle toho se ale odehrává řada emotivních partnerských scén (ovšem s jasným dějovým schématem), no a samozřejmě je to o životě bulvárem pronásledované a tchýní nenáviděné šlechtičny. O to víc je s podivem, jak nevyhraněný a nevýrazný snímek Diana je. Nevím jak se to stalo, ale Naomi Watts na mě poměrně často působila dojmem, jako by se ocitla v nesprávném filmu - v podstatě jediné, co fungovalo, byla její scéna s doktorem Barnardem . Samozřejmě o úloze královské rodiny v tom, jak se s někdejší budoucí královnou zacházelo, se pochopitelně stále nesmí mluvit, a tak se o tom ani zde nemluví;) Pro jistotu nejsou vidět ani Harry a William... Tento film o cca posledních dvou letech života princezny Diany se jednoduše řečeno nepovedl a není jediný důvod, proč byste ho měli vidět. 40%(10.1.2015)

 • OG_Swifty
  *

  Je předem jasný, že pokud se chystáte natočit film o posledních dvou letech života princezny Walesu, vyberete si režiséra Pádu Třetí říše a do hlavní role obsadíte herečku, která imponovala i samotnému King Kongovi. Výsledkem je něco mezi červenou knihovnou Rosamunde Pilcher a degenerativním pokračováním Notting Hillu. A do toho všeho tam běhá indická verze Teda Mosbyho, který je však v tomhle univerzu skvělý chirurg. Je však dost pravděpodobné, že si film získal alespoň nějaké fanoušky v Pákistánu, Egyptě a podobných dědinách, kde mladí muži sní o tom, že přicestují do Anglie nebo jiné západní země a místní panovnice jim obratem začnou sedat na jejich zabahněný penisy, jako tomu bylo v tomto filmu. Jak jinak si totiž mezi uprchlíky vysvětlit ten abnormální zájem právě o Anglii..(29.9.2016)

 • JohnRambo
  ****

  Naomi...(3.4.2014)

 • - Shodou okolností byly plakáty k filmu vyvěšeny i poblíž Place de l'Alma v Paříži, tedy poblíž vjezdu do tunelu, kde v roce 1997 zahynula Princezna Diana při automobilové nehodě. Toto umístění plakátů vyvolalo mezi lidmi vlnu pobouření a na žádost francouzského distributora Le Pacte byly odstraněny. (Cheeker)

 • - Naomi Watts dvakrát odmietla ponuku na hlavnú rolu, zobrala ju až na tretíkrát. Pôvodne kvôli strachu z reakcii Dianiných detí. (DarkSaint)

 • - Královská rodina umožnila natáčení před a v zahradách Kensingtonského paláce, v němž Diana bydlela. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace