"Bože můj, bože můj!" --- ...a takhle vám, milí zlatí, vznikla olympijská disciplína s názvem dvojbob. :)) Další kopa mistrných scén - hlavně nápad s Hitlerem a společný taneční vystoupení byly boží.(15.4.2013)

Příjemná komedie se scénou kdy výborný Louis De Funès mluví německy a ten stín z něj uděla jednoho slavného diktátora je děsně moc legrační.Bohužel film ke konci už tak zábavný není takže to na 5* není.(26.2.2006)

Trošku už klasika Fuňasových filmů, první polovina naprosto zdrcující tempo fórků až člověk nevěří vlastním očím, zbytek filmu již trošku zaostává. "Mustatnuss Herr Muller":)(17.3.2009)

Během první půlky jste zasobení tou nejlepší porci humoru , že nestíhate otevírat pusu. Scéna "Ein Musskat Nuss Herr Müller. Ein Musskat Nuss , Musskat Nuss!" Nemá chybu a dokazuje jak byl Funes genius. Pozdeji co zmizí El Presidente to ztrazí tempo , ale i tak se jedná o jednu z nejlepších komedií. Kdo neviděl tak nepochopí proč si francouzi zakladají na své restarauce a jídlo :D.(19.7.2008)

Příjemná stará francouzská komedie s komikem Funesem, který produkuje jednu vtipnou hlášku za druhou. Zde bych podotknul a kladl důraz na velmi zajímavé rozuzlení, které jsem vážně nečekal. Honička aut ve sněhu byla též dokonalá.(5.6.2011)