Bláznivá komedie s výtečným Louisem de Funésem a jeho skvělému restaurantu. Scéna s tancem je naprosto dokonalá :-)(18.2.2008)

Příjemná komedie se scénou kdy výborný Louis De Funès mluví německy a ten stín z něj uděla jednoho slavného diktátora je děsně moc legrační.Bohužel film ke konci už tak zábavný není takže to na 5* není.(26.2.2006)

Ich wiederhole herr Müller ... Ein kilogramm kartoffeln, ein liter milch, drei Arier, neunzig gramm butter, salz und .... UND ..... muskatnuss ..... MUSKATNUSS HERR MÜLLER ! :-)))) ♥(11.8.2009)

Není co napsat. Louis De Funés opět nepřekonatelný. Ténhle snímek je můj oblíbený.(19.7.2007)

Několik vypečených momentů nezakryje fakt , že je to dost vyčpělá zábava. A taky otrocky závislá na hlavním komikovi, ostatní tudíž neexistují. Já vím moc dobře, že hlavní postava byla natolik výrazná, že přebila všechno ostatní, ale překvapivě má jen pomálu doopravdy vtipných výstupů. Taky ten děj byl zmatený a čas tady zapracoval, škoda.(3.11.2005)

• - Natáčelo se v reálu u města Ledoyen. (M.B)

• - Když pan Septim (Louis de Funès) obíhá stánek, v detailním záběru u okénka stojí žena s mužem. Následuje záběr z okna, kdy dostává Septim pokyny, přičemž zmíněná žena k muži teprve přichází. (slatkac)

• - Ve scéně, kdy se Septim (Louis de Funès) a sekretářka prezidenta valí ze zasněženého kopce dolů, je vidět, že jsou celí od sněhu. Jakmile ale sjedou dolu, jsou zcela čistí. (Mr.Hudson)