• fannah
  ****

  Bláznivá komedie s výtečným Louisem de Funésem a jeho skvělému restaurantu. Scéna s tancem je naprosto dokonalá :-)(18.2.2008)

 • Aluska88
  ****

  Grand restaurant pana Septima je dalším z fenomenálních kousků z dílny francouzského humoru, jemuž velí Louis de Funès. Až na, zhruba poslední půl hodinku. Tam se skvělý humor a eskapády, které byly stavebními prvky od počátku filmu, přehoupnou do jiné roviny, kde následuje dlouhá honička, která začne po chvíli být jednotvárná a dokázala mě po zbytek filmu uspat:) Ale když promineme tuto část, jedná se o parádní kousek, v němž se setkávají snad všichni "Četníci" z kultovních kousků s Funèsem, které by se daly nazvat "Eskapády četníků ze Saint-Tropez.":)(25.1.2013)

 • genetique
  ****

  Roztomilý návod ako správne viesť reštauračný podnik a súčasne aj návod na nevinný únos prezidenta. Nič viac, nič menej. Roztomilá komédia s grand-hereckým Funèsovým výkonom. 75%.(7.5.2006)

 • Boss321
  ****

  Terorizující Louis De Funes je nepřekonatelný, ale část ze zasněžených hor u mě sráží hodnocení ke čtyřem......(16.9.2007)

 • ork
  ***

  For ME 75%(2.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace