Komédia, ktorá dokáže stále niečo ponúknuť.(28.3.2010)

Louis de Funès v jedné ze svých dokonalých rolí.. jen škoda, že ta první část, kde kontroluje a buzeruje své zaměstnance, nebyla delší. :P(25.8.2010)

„Bože můj!“ - pan Septime by odpověděl: „Vy už mi taky začínáte jít na nervy s tím vaším Bože můj, Bože můj!!“ ...a co teprve, když v němčině (s tím stínem na obličeji) popisuje bramborovou kaši...“und Muscatnuss Herr Müller!!“ Všechny scény v restauraci jsou skvělé! Podílí se na nich klavírista, patolízal Roger, šéfkuchař Marcelek a komisař. Olivier de Funes tu hraje svoji druhou malou, ale důležitou roli - veze pyramidu pana Septima. A pak už jen hledají pana prezidenta..., automobilové honičky, nejdřív podzim v Saint-Claude, potom přímo sníh...(8.10.2003)

Tenhle filmeček mi přijde lepší, než celá série Fantomase. Je tady pád docela dobrých fórů a po letech nabízí film dobrou retro atmosféru. Já jsem se dobře bavil a to je co říct, protože komedie zrovna nemusím. Navíc v kombinaci Filipovský-Funés je film snad ještě lepší než v originále. Je zajímavé, že v té době měly filmy lepší dabing, než dnes. Skoro každý dabující herec měl nezaměnitelný charismatický a zajímavý hlas.(21.12.2004)

Trošku už klasika Fuňasových filmů, první polovina naprosto zdrcující tempo fórků až člověk nevěří vlastním očím, zbytek filmu již trošku zaostává. "Mustatnuss Herr Muller":)(17.3.2009)