Dokud se děj filmu odehrává v restauraci, je našláplo na jeden nejlepší film z Funesem vůbec, bohužel pak laťka mírně spadne, ovšem díky vynikající živelné komice Funese ne o mnoho a i kvůli skvělé zábavě odpustím trošku naivní pointu příběhu . Dokonce mám chuť začít navštěvovat místo restaurantů, grand restauranty.(29.10.2006)

Louis de Funése - miluju jeho herecké umění, :-))) Opět vynikající komedie tentokrát z prostředí restaurace. Líbí se mi jak se převleče za hosta a kontroluje své zaměstnance :-)))(30.8.2011)

Despotický majitel restaurace se svými neortodoxními metodami vede svoje zaměstance k poslušnosti a k profesionalitě a svoji restauraci k nejvyhledávanějším v Paříži. Bohužel jeden prezident se prostě rozhodne si udělat prázdniny a pan majitel si užije pěkná muka. 4*, pobavil jsem se více než u Četníka.(17.3.2008)

For ME 75%(2.8.2007)

"Bože můj, bože můj!" --- ...a takhle vám, milí zlatí, vznikla olympijská disciplína s názvem dvojbob. :)) Další kopa mistrných scén - hlavně nápad s Hitlerem a společný taneční vystoupení byly boží.(15.4.2013)