Louis de Funése - miluju jeho herecké umění, :-))) Opět vynikající komedie tentokrát z prostředí restaurace. Líbí se mi jak se převleče za hosta a kontroluje své zaměstnance :-)))(30.8.2011)

Příjemná stará francouzská komedie s komikem Funesem, který produkuje jednu vtipnou hlášku za druhou. Zde bych podotknul a kladl důraz na velmi zajímavé rozuzlení, které jsem vážně nečekal. Honička aut ve sněhu byla též dokonalá.(5.6.2011)

"Bože můj, bože můj!" --- ...a takhle vám, milí zlatí, vznikla olympijská disciplína s názvem dvojbob. :)) Další kopa mistrných scén - hlavně nápad s Hitlerem a společný taneční vystoupení byly boží.(15.4.2013)

• kingik

Slabší kousek z de Funésovy filmografie. První polovina se nese ve znamení jeho živelné komiky, střídají se převleky a paruky a film sice nevybředne z poměrně monotonního ducha, ale na překážku to nebylo. Druhá polovina je však propad, který postrádal smysluplnost, gagy prakticky žádné, jen se to celé zbytečně shazovalo nasazenou trapností. Druhá polovina připomínala lacinou nálevnu, kde se podávají uleželé utopence, než nějaký luxusní podnik s předraženým menu. De Funés to spasil jak se dalo. 40%(16.6.2013)

Na rozdíl od mnoha jiných komedií s Louis de Funësem, má tento hezky napsaný scénář. Humor je jako by subtilnější, ineligentnější, celkově se mi film zdá být chuitnější, než například jeho policejní komedie.(26.10.2005)

• - Ve scéně, kdy se Septim (Louis de Funès) a sekretářka prezidenta valí ze zasněženého kopce dolů, je vidět, že jsou celí od sněhu. Jakmile ale sjedou dolu, jsou zcela čistí. (Mr.Hudson)

• - Červenobílá Simca Vedette Régence, do které nasedne Septim (Louis de Funès) a sekretářka, se převrátí a sjíždí po střeše ze zasněžené stráně. Během celé jízdy je vidět, že maketa postrádá jakýkoliv náznak diferenciálu původní přední nápravy a v některých záběrech na voze nejsou ani pneumatiky, nýbrž jen jejich atrapy spojené tyčí. (slatkac)

• - Imitovanie Adolfa Hitlera si vymyslel sám Louis de Funès. (Hudino)