Nelze jinak a po opětovném shlédnutí musím hodnocení zvýšit na maximum. "Hibernatus" je geniální a velice podceněná komedie. Příčinou nedocenění je zřejmě Louis De Funés. Tento rtuťovitý mužíček sice předvádí svoje výlevy a grimasy, jenomže film na nich nestojí!!! Číslem jedna je zde nápad a scénář. Výtečné zápletky, spoustu humoru a vynikající konec. "Hibernatus" má ode mne 100%.(17.8.2006)

• Xmilden

Veliké zklamání. Myšlenka se filmu nedá upřít, ale dle mého soudu se jedná o jeden z nejslabších kousků mistra Četníka.(16.2.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,700,000Návštevnosť: 3,366,000 (Francúzsko)║ Ďalšia vydarená klasika z komediálnou legendou ako je Louis de Funes, tie jeho ksychtačinky vždy zaberú. /70%/(5.10.2005)

• HellFire

Nedokazu rict, co je spatne, cekal sem az do konce filmu, ze se uz konecne neco bude dit a ono nic neprislo, ani jednou sem se nezasmal :((24.12.2007)

Slabší kousek velikého mistra...(7.12.2005)