Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  **

  Jedna z těch slabších Funesových komedií. Jde o to, že jeho komika se brzy okouká a stává se čitelnou. Jsou to různá zběsilá gesta, úleky s vyvalenými bulvami a vzteklé výkřiky, pořád dokola. A divák po pár filmech zjistí, že je to pořád o tom samém, a že zápletka je postavena tak, aby v ní mohlo být takovýchto scének co nejvíce. Když je film zábavný, nevadí to, ale když se jedná o slabší kousek, tak to porstě nefunguje.(19.3.2009)

 • Anderton
  ***

  Hibernatus nie je nijaká extra treskúca komédia, pri ktorej by musel Funes neustále robiť zo seba blbca (ale jemu to samozrejme nedá). Je to skôr taký príjemný úsmevný filmík, ktorý má rýchle tempo, neustále sa v ňom niečo deje a prichádza k nečakaným zámenám, zatajovaniu informácií a nejakým tým láskam naprieč času. Hibernatus má prekvapivý záver, ktorý ma veľmi potešil a záverečná scéna je jediný moment, keď sa sa pri ňom schuti zasmial. K poobedňajšej spokojnosti pred telkou mi to bohate stačilo.(31.12.2014)

 • lekr
  *

  Funsese mám rád, ale tohle?? Pdobně jako u Četníka a Mimozemšťanů vznikl nepovedený slepenec sci-fi a tradiční komedie, který ani Funes nezachární...(6.12.2009)

 • juta
  **

  Tak tentokrát mě tahle komedie moc nezaujala. Postrádal jsem vtipné momenty, kde bych se zasmál, jenže tohle vtipné moc nebylo a s člověkem, který je rozmrazen po tolika letech bych čekal trochu něco jiného.(31.12.2014)

 • LiVentura
  *****

  Slabší oproti jiným hitům, ale stále trvám na výborné....!(1.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace