Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IdentityS73
  ****

  http://www.youtube.com/watch?v=ARXm4EUBYuQ&list=PL70F8FD5405D98F8C(19.10.2013)

 • gudaulin
  **

  Louis de Funes patří od dětství k mým oblíbeným hercům a na jeho filmy obvykle hledím se značnou dávkou nostalgie. Hibernatus patří ke komediím, které k nám dorazily o poznání později, když už jsem se divácky trošku posunul a Funezovo herectví založené na na jediném typu temperamentního cholerika (byť s léty přivedeném téměř k dokonalosti), se mi poněkud přejedlo. V rámci žánru a s ohledem na dobu vzniku to byl možná slušný kousek, ale čas nelze zastavit a nelze ani přehládnout, že film stojí prakticky na jediném nápadu... Když hibernaci, tak raději v Sexmisi. Celkový dojem 45 %.(15.2.2007)

 • Gemini
  ****

  Brilantní převleková komedie s tradičně nezapomenutelným Louisem de Funèsem...ale téma hibernace mi moc nesedí (třeba ve Fantomasovi by to bylo v pohodě, ale takhle...), takže na absolutní hodnocení tentokrát nehraju.(12.1.2004)

 • LiVentura
  *****

  Slabší oproti jiným hitům, ale stále trvám na výborné....!(1.8.2007)

 • Tosim
  *****

  Film, který IMHO vytěžil nejvíce z tématu hibernace. Absolutní paranoia a vytvoření minulosti znovu - to vše s brilatními dialogy a nostalgií po starých časech...ovšem...jak kdy ;-) O LÁSCE UŽ NEMLUVÍME TAK, JAKO TENKRÁT, ALE V PODSTATĚ JE TO STEJNÉ.(19.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace