Film, který IMHO vytěžil nejvíce z tématu hibernace. Absolutní paranoia a vytvoření minulosti znovu - to vše s brilatními dialogy a nostalgií po starých časech...ovšem...jak kdy ;-) O LÁSCE UŽ NEMLUVÍME TAK, JAKO TENKRÁT, ALE V PODSTATĚ JE TO STEJNÉ.(19.4.2003)

• Xmilden

Veliké zklamání. Myšlenka se filmu nedá upřít (téma zmrazování lidí dneska už prostě nefrčí a vtipných situací je opravdu hrozně málo), ale dle mého soudu se jedná o jeden z nejslabších kousků mistra Četníka. 40%(16.2.2009)

Nezasmál jsem se u Hibernata jako u Četníků, Fantomase, Velkého flámu či Pošetilosti mocných, avšak i tato komedie se příjemně sledovala a některé scény byly vskutku "funesovsky" skvělé. Už samotná myšlenka o hibernaci zaujme. Pobavil jsem se, když Hubert popisuje smrt své ženy, ale také v části, kdy kdy hovoří o současné době.(24.3.2016)

50%(17.11.2009)

Jako vždy vcelku zábavná Funnesovka, navíc s hudbou Georgese Deleruea ;o))(28.7.2002)