Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• predators

To LIVINGDEAD: Já jsem se nebavil.(2.11.2013)

• Nathalie

Jeden z těch pekelných filmů, kdy se stydíte i za ta dvě uchechnutí, co z Vás omylem vyšla.(25.9.2013)

Ano, jak Sandru Bullock, tak Melissu McCarthy považuju za jedny z nejotravnějších hereček současnosti, pár slušných komediálních záblesků to přesto mělo. Parní válec a inteligentní elegantní agentka – asi je jasné, jak to celé dopadne, podle mnohokrát omletých klišé spolu začnou spolupracovat, rozdíly se začnou stírat a dámy, co se nemusí, se najednou začnou potřebovat a mít rády. Scénář stojí a padá právě na totálním kontrastu těch dvou, podrobnosti nebudu rozepisovat, nicméně když zapomeneme na to, že tam není skoro nic původního nebo originálního, na ty tři dietní hvězdy se možná bavit budeme. Paul Feig měl s Ženami sobě a Špiónem tedy mnohem jistější ruku.(11.9.2015)

Nejdříve mi Shannonin slovník vadil. Byl pro mě už trošku za hranou, ale pak mi přišel normální. K její postavě sedl přesně tak akorát. Co slovo, to perla, jedna hláška za druhou.Chvilkami mi z toho až poklesla čelist. Bavila jsem se, protože jsem tenhle film potřebovala jako sůl. Propláchnutí mozkových závitů se povedlo. Takže účel byl splněn.(1.7.2014)

"Tahle práce mě ničí !! Víte, kolik mi je ??" - "58 ??" - "43 !!" - "Nó, já vždycky zaokrouhluju.." ;)(11.10.2013)

• - V zábere, keď Shannon Mullins (Melissa McCarthy) vyberie sponku z vlasov agentky Sarah Ashburn (Sandra Bullock), si agentka zastrčí vlasy za ucho, no v ďalšom zábere má vlasy v tvári a následne opäť za uchom. (XsApollo)

• - Ve scéně v nemocnici, kdy se Sarah Ashburn (Sandra Bullock) kvůli zranění na noze plazí po zemi, nenechává na běloskvoucím linu žádné stopy od krve, i když má otevřenou ránu po zásahu nožem. (paphaja)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)