Drsňačky

Slečna slušňák

Heat, The

Drsňačky

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• Spiker01

Bída s nouzí. Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak všechno. Navíc je to děsně dlouhý. Takový filmy by neměly přesáhnout 90ti minut...A ten výbuch byl po vizuální stránce vážně příšernej...30%(20.10.2013)

Čekal jsem peklo, ale nakonec to nebylo tak zlé, jaká byla očekávání. Sandra zde trochu znásilňuje svou postavu ze "Slečny drsňák" a McCarthy kleje a vypadá děsně, ale přesto film docela zabavil a překvapil tím, že se nebojí přitlačit na pilu a to převážně na poli nadávek a vulgarity, což mi na filmu sedělo asi nejvíce. Neškodilo by tak o půl hoďky zkrátit, ale jinak se jedná o slušnou a nenáročnou zábavu.(29.10.2013)

Sandra Bullock túži byť opäť dôležitá vo svojej funkcii,tentokrát zvláštnej agentky FBI.Kto jej kedy doporučil,že sa na túto úlohu policajtky aj hodí??Nejako sa s týmto faktom nedokážem stotožniť.Gýčoidná americká zábava,ktorá má za úlohu zabaviť diváka za akúkoľvek cenu a bojím sa,že pobavila aj mňa až na minimálne jednu scénku,pri ktorej som vraštila čelo a ktorá tam rozhodne nemala čo hľadať...Je celosvetovo známe,že bacuľky dokážu spraviť lepšiu zábavu a postava Melissy mala väčšiu guráž,bola výrazne dominantnejšou od nedotklivej postavy Sarah,ktorú hrá hnedovlasá barbie Sandra.Jednoduchý scenár pozostávajúci z trefných a vtipných dialogov,lietajúcimi medzi postavami,ale i mnoha vulgárností (v rámci tejto doby a prostredia kde sa dej odohráva,beriem),ľahkou zápletkou a s očakávaným rozuzlením.Suma sumárum 85%(15.6.2015)

Nie, vôbec to nebolo špatné...Dievčatá sa šli od snahy pretrhnúť a verila som im každé slovo, ani ten afro-americký kocúrik, čo sa snažil uhnať Sandru Bullock, nebol na zahodenie:) Nejeden problém tu však predsa len bije do očí a to dosť slabý scenár a málo vtipných dialógov, takže som sa chvíľami trochu nudila. Veľká škoda, lebo vynikajúce výkony hlavných postáv, nedokážu tieto nedostatky dostatočne prekryť a celé to chvíľami pôsobí tak nejako rozpačito a na mňa to robí dojem bohapustého plytvania potenciálom, ktorý tento film na začiatku určite nepostrádal. Ako to zhrnúť? Niekde sa asi stala chyba! Napriek všetkému tam však boli momenty, keď som sa šla od smiechu potrhať a tak musím hodnotiť, ako lepší priemer.(21.8.2013)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend v USA: $39,115,043 //(2.7.2014)