poster

Drsňačky

 • Česko

  Slečna slušňák

 • USA

  Heat, The

 • Slovensko

  Drsňačky

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  **

  Tahle nepodařená ženská verze Smrtonosné zbraně má s vtipnou komedií společného asi tolik, jako okurek s peckovitým ovocem, navíc se bohužel jasně ukázalo, že Gravitace byla pouhý úlet. O Melisse nemluvě, ta by měla dodatečně profackovat rodiče, že jí dovolili stát se herečkou.(14.12.2013)

 • Vxxx
  *

  Hodně špatný film. Asi po 40 minutách jsem usnula, ale hádám že Bullock a tlusťoška se staly nejlepšími kamarádkami, odhalily pašeráka drog a Bullock dostala své vysněné místo. Fakt špatný, špatný. Víc bych uvěřila Samanthě (Sex and The City) že je panna, než Bullock že je agentka! :D(6.9.2013)

 • KatushkaK
  ****

  Pár awkward momentů tady bylo, to jo, ale takhle jsem se už dlouho nenasmála. Utahování si s testosteronem nabitých buddy movies se Feigovi povedlo na jedničku.(6.10.2013)

 • Sokka_
  ****

  Nevim, co tu všichni zase hrotí:D Bylo to skvělý a mě to bavilo!(7.9.2015)

 • ScarPoul
  ***

  Ale celkom znesiteľné. Čakal som väčší prúser a kupodivu to fungovalo. Bullock a McCarthy sa skvele dopĺňajú a minimálne ich debaty stoja za to. To ostatné je samozrejme veľmi blbučké a príliš priamočiare aby to malo nejaký prekvapivý zvrat, alebo efekt, ale aj napriek tomu som sa nenudil. Čo je pri takomto filme a pri takej minutáži celkom pokrok. Potešila úloha Bill Burra a Thomasa " BTTF" Wilsona. Feig vie rozhodne spraviť dynamickú komédiu stojacu na dialógoch. Síce tomu chýba určitá úroveň, ale zase na druhú stranu vôbec sa to nesnaží byť niečim prevratným. Svoj účel to splní a aj keď sa už nenájde dôvod, prečo by sa malo k príbehu vracať, myslím si, že na zabitie času v nedeľu večer je to viac ako dostačujúce.(18.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace