Drsňačky

The Heat

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• Vxxx

Hodně špatný film. Asi po 40 minutách jsem usnula, ale hádám že Bullock a tlusťoška se staly nejlepšími kamarádkami, odhalily pašeráka drog a Bullock dostala své vysněné místo. Fakt špatný, špatný. Víc bych uvěřila Samanthě (Sex and The City) že je panna, než Bullock že je agentka! :D(6.9.2013)

• choze

Šablonovitá holčičí buddy movie se stopovým množstvím akce, která díky nulovým ambicím a díky tomu, že na Sandru (byť klasicky nevtipně přehrávající) se dobře kouká a Melissa celkem hlásí, obhájí průměrnou známku.(26.10.2013)

• maseer2

nechutně vyžraná Melissa (nic proti prostorově výraznějším lidem, ale já vypadat takhle, tak si nestoupnu ani před zrcadlo, natož před kameru) a Sandra, na kterou se naopak pořád moc dobře dívá, vrší jednu trapnost na druhou a já se celou dobu jen nervózně vrtěl v sedačce kina při odpočítávání času do konce a kroucení hlavou nad tím, čemu se proboha celý sál směje.. jestli měly reakce diváků na testovací projekci CinemArtu v kině Atlas zhruba odpovídat vkusu českého publika, tak pak vlastně konečně začínám pořádně chápat fenomén Babovřesky.. jo, všehovšudy jsem se asi třikrát (možná dokonce pětkrát) lehce zasmál a pár scén nebylo vyloženě tristních, ale jako celek mi tahle rádoby akční komedie o dvou policajtkách příšerně lezla krkem.. ať už kvůli debilnímu vztahu mezi dvěma hlavními hrdinkami a jeho ještě debilnějšímu vývoji anebo kvůli celkové profláklosti děje a nulovému tempu celého filmu.. P.S.: chvíli jsem zvažoval 2*, ale nakonec volím přísnější variantu..(1.6.2013)

• Mikita

Tak hrozně uječené ... připomíná mi to klasické americké komedie, kdy je jedním z parťáků afroameričan, podobné jednání ale u bílých holek není na místě a působí mimo mísu. Podle traileru jsem se na film velmi těšila, nakonec jsem se ale tak úplně nebavila.(23.3.2014)

• FilmFan24

"Drsňačky" jsou podprůměrnou vyprávěnkou o tom, kterak se jedna upjatá agentka nesnášela se svojí nedobrovolnou pomocnicí - obézní policistkou s nevymáchanou hubou - a jak se nakonec staly nejlepšími kamarádkami. Neobjevný námět akční komedie s přepálenou stopáží kde se najde celkem dost míst na zasmátí, ale bohužel po skončení závěrečných titulků už si na film nevzpomenete. Překvapivý letní hit amerických kin, který se dočká pokračování...(8.12.2013)

• - Honorář Sandry Bullock činil 10 milionů amerických dolarů. (Sfinkter)

• - Během natáčení došlo k nehodě, kdy se autobus, který převážel členy štábu, střetl s autem. Naštěstí nikdo nebyl těžce zraněn. (R´Hell)

• - Ve scéně v nemocnici, kdy se Sarah Ashburn (Sandra Bullock) kvůli zranění na noze plazí po zemi, nenechává na běloskvoucím linu žádné stopy od krve, i když má otevřenou ránu po zásahu nožem. (paphaja)