Drsňačky

Slečna slušňák

Heat, The

Drsňačky

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• Pepinec

Tahle nepodařená ženská verze Smrtonosné zbraně má s vtipnou komedií společného asi tolik, jako okurek s peckovitým ovocem, navíc se bohužel jasně ukázalo, že Gravitace byla pouhý úlet. O Melisse nemluvě, ta by měla dodatečně profackovat rodiče, že jí dovolili stát se herečkou.(14.12.2013)

• Vxxx

Hodně špatný film. Asi po 40 minutách jsem usnula, ale hádám že Bullock a tlusťoška se staly nejlepšími kamarádkami, odhalily pašeráka drog a Bullock dostala své vysněné místo. Fakt špatný, špatný. Víc bych uvěřila Samanthě (Sex and The City) že je panna, než Bullock že je agentka! :D(6.9.2013)

Pár awkward momentů tady bylo, to jo, ale takhle jsem se už dlouho nenasmála. Utahování si s testosteronem nabitých buddy movies se Feigovi povedlo na jedničku.(6.10.2013)

Nevim, co tu všichni zase hrotí:D Bylo to skvělý a mě to bavilo!(7.9.2015)

Ale celkom znesiteľné. Čakal som väčší prúser a kupodivu to fungovalo. Bullock a McCarthy sa skvele dopĺňajú a minimálne ich debaty stoja za to. To ostatné je samozrejme veľmi blbučké a príliš priamočiare aby to malo nejaký prekvapivý zvrat, alebo efekt, ale aj napriek tomu som sa nenudil. Čo je pri takomto filme a pri takej minutáži celkom pokrok. Potešila úloha Bill Burra a Thomasa " BTTF" Wilsona. Feig vie rozhodne spraviť dynamickú komédiu stojacu na dialógoch. Síce tomu chýba určitá úroveň, ale zase na druhú stranu vôbec sa to nesnaží byť niečim prevratným. Svoj účel to splní a aj keď sa už nenájde dôvod, prečo by sa malo k príbehu vracať, myslím si, že na zabitie času v nedeľu večer je to viac ako dostačujúce.(18.11.2013)