Drsňačky

Slečna slušňák

Heat, The

Drsňačky

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• Botič

Stejně otravné jako Cop Out. Po Bridesmaids jsem od Feiga čekal něco víc, než jen rutinní komedii zbytečně nafouknutou do dvou hodin. Proč si Sandra Bullock od Slečny drsňák vybírá pořád dokola jednu a tu samou roli a jen výjimečně to prokládá něčím zajímavějším jako je Gravity? Jakoby se bála opustit svojí comfort zone!(6.10.2013)

"Tahle práce mě ničí !! Víte, kolik mi je ??" - "58 ??" - "43 !!" - "Nó, já vždycky zaokrouhluju.." ;)(11.10.2013)

Nevim, co tu všichni zase hrotí:D Bylo to skvělý a mě to bavilo!(7.9.2015)

• maseer2

nechutně vyžraná Melissa (nic proti prostorově výraznějším lidem, ale já vypadat takhle, tak si nestoupnu ani před zrcadlo, natož před kameru) a Sandra, na kterou se naopak pořád moc dobře dívá, vrší jednu trapnost na druhou a já se celou dobu jen nervózně vrtěl v sedačce kina při odpočítávání času do konce a kroucení hlavou nad tím, čemu se proboha celý sál směje.. jestli měly reakce diváků na testovací projekci CinemArtu v kině Atlas zhruba odpovídat vkusu českého publika, tak pak vlastně konečně začínám pořádně chápat fenomén Babovřesky.. jo, všehovšudy jsem se asi třikrát (možná dokonce pětkrát) lehce zasmál a pár scén nebylo vyloženě tristních, ale jako celek mi tahle rádoby akční komedie o dvou policajtkách příšerně lezla krkem.. ať už kvůli debilnímu vztahu mezi dvěma hlavními hrdinkami a jeho ještě debilnějšímu vývoji anebo kvůli celkové profláklosti děje a nulovému tempu celého filmu.. P.S.: chvíli jsem zvažoval 2*, ale nakonec volím přísnější variantu..(1.6.2013)

Ashburnová je jednou s najlepších agentiek FBI na oddelení v New Yorku. Túži po povýšení no napriek jej pracovným úspechom, sťažnosti kolegov na jej povrchné, arogantné správanie sú pre jej nadriadeného brzdou. Dostane však šancu aby sa naposledy prejavila a presvedčila tak šéfa, že je tou správnou voľbou na uvoľnený post. Ashburnová je prevelená do Bostonu aby vypomohla tamojším kolegom pri vyšetrovaní niekoľkých vrážd. V meste zločinu sa stretáva so svojráznou Shannon, ktorá je jej úplným opakom. Inteligenciu nahrádza akciou. Spočiatku sa ich vzájomný vzťah na pracovisku rovná tretej svetovej vojne. Tieto dve sa však postupne, spoločne stávajú totálnym postrachom pre všetkých. Ako pre zločincov, tak pre kolegov. Film som vzhliadol na základe bratovho odporúčania. Predpoklad úspechu, že by sa mi mohol tento film páčiť bol dosť nízky. Úspešnosť jeho poradenstva je prinajmenšom mizerná. Tak 2 ku 10. Popravde v stávkových kanceláriách by sa to bud tipovať nedalo, alebo pre kurz 1,01 proste tipovať neoplatilo. Ale viete čo? Nebolo to až také špatné. Áno, pritiahnuté za vlasy, prehnané a neviem aké, ale je to komédia a ako odľahčenie pred spaním tento film nie je najhoršou voľbou.(6.10.2013)