poster

Už teď mi chybíš

 • Velká Británie

  Miss You Already

 • Slovensko

  Už teraz mi chýbaš

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2015, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohson
  ****

  Pohodovka, namíchaná přesně v tom správném poměru. Občas maličko skřípe, ale hlavní herecké duo, v čele se stále hezčí Toni Collette mi to vynahradí víc, než dost.(12.5.2016)

 • luka4615
  ****

  Jímavý příběh zabalený do sympatických hereckých výkonů Drew Barrymore a Toni Collette. Byl jsem až překvapen, jak dynamická a doplňující se dvojice z této kombinace vznikla. Film samotný kromě přemrštěné stopáže nemá téměř žádnou chybu, všechny emoce jsou zde rozumně dávkovány, takže alespoň pro mě je Miss You Already překvapivým a emočně pohlcujícím filmovým zážitkem, ke kterému se s chutí budu rád vracet.(24.2.2016)

 • Khalesi
  ***

  Americké ženy zvládajú aj rakovinu ľavou zadnou. Nie že by som potrebovala viac pátosu, ale trochu viac hĺbky a uveriteľnosti by neuškodilo. Všetko bolo ako jedna obrovská jazda lunaparkom. Tak trochu sklamanie, ale na odpočinok to ušlo.(2.2.2016)

 • misterz
  ***

  Nemôžem sa zbaviť mierneho dojmu prvoplánovosti a sentimentality, ale našťastie to zase v tomto smere nebolo až tak prehnané. Úvod sa vydaril, pomerne reálne vystihol podstatu takejto smutnej udalosti (ťažká choroba) ako vo vzťahu k deťom a rodine tak i smerom ku kamarátke. Tu ma oslovil hlavne zdanlivý Millyin egoizmus, čo je u smrteľne chorých ľudí celkom bežná vec a reálna záležitosť. Žiaľ od mastektómie si už film nedokázal udržať takýto triezvy reálny prístup a skĺzol do už zmienenej účelovosti, aj keď na druhú stranu posledné fázy umierania boli dramaticky a herecky veľmi dobre zvládnuté. Na lepší priemer to stačí. 65/100(4.6.2016)

 • SexyAjinka
  **

  Emoce pod bodem mrazu.. :((5.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace