poster

Už teď mi chybíš

 • Velká Británie

  Miss You Already

 • Slovensko

  Už teraz mi chýbaš

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2015, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Díky těm hereckým výkonům je to hodně fajn a dají se snést i ty pasáže, které by byly jinde hodně přecitlivělé. To finále je z hlediska nafilmování velmi dobré a sama smrt velmi dobře zachycena, ale pořád si nejsem jistý, co se film snažil říct? Že umírání bolí? Že je to kruté? Ale že se s tím dá smířit? Anebo jen to, že tu jsou herci, co umí hrát?(16.12.2015)

 • Handle
  ****

  Celkově neskutečně milé překvapení. Spousta filmů se snaží spojit drama s komedií, ale většinou je to stejně buď jedno nebo druhé (a nebo jednoduše špatné... :)). Tento snímek však oba žánry sladil naprosto báječně a ukázkově, jako dramedie o rakovině možná i jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděl. Jako komedie to není trapné, ba naopak velmi zábavné (zasmějete se v podstatě od začátku do konce) a jako drama opravdu povedené a dojemné. V kině se doslova střídal smích s pláčem - a ještě se mi nestalo, aby na konci smrkal celý sál, to bylo fakt šílené... :) Mimochodem výborný výběr herců. Nečekal jsem takto pěkný a vkusný film. 4,5*(24.2.2016)

 • hous.enka
  ****

  Skvěle obsazený film o kamarádství dvou žen: Milly lékař odhalí zhoubný nádor v prsu, Jess se po letech snažení podaří otěhotnět. Miss you already zachycuje právě tyhle dva zlomové okamžiky obou žen a ukazuje, jak jejich kamarádství tyhle změny změní. Hlavně scény s Milly jsou hodně silné a celé kino pak uslzeně odcházelo domů. Někde tvůrci tlačili už hodně na pilu, ale tenhle snímek to unese.(27.1.2016)

 • Khalesi
  ***

  Americké ženy zvládajú aj rakovinu ľavou zadnou. Nie že by som potrebovala viac pátosu, ale trochu viac hĺbky a uveriteľnosti by neuškodilo. Všetko bolo ako jedna obrovská jazda lunaparkom. Tak trochu sklamanie, ale na odpočinok to ušlo.(2.2.2016)

 • luka4615
  ****

  Jímavý příběh zabalený do sympatických hereckých výkonů Drew Barrymore a Toni Collette. Byl jsem až překvapen, jak dynamická a doplňující se dvojice z této kombinace vznikla. Film samotný kromě přemrštěné stopáže nemá téměř žádnou chybu, všechny emoce jsou zde rozumně dávkovány, takže alespoň pro mě je Miss You Already překvapivým a emočně pohlcujícím filmovým zážitkem, ke kterému se s chutí budu rád vracet.(24.2.2016)

 • - Když si Jess (Drew Barrymore) a Millie (Toni Collette) povídají o diagnóze rakoviny a pleši, řekne Jess, že pleš je běžná. Na to však Millie odpoví, že běžná je jen u mužů, miminek a u E.T. Tím naráží na jednu z prvních rolí představitelky Jess, Drew Barrymore, ve filmu E.T. - Mimozemšťan (1982). (hansel97)

 • - Film vznikl na základě rozhlasové hry "Goodbye" herečky Morwenny Banks, která se původně hrála na BBC Radio 4. (Patw)

 • - Toni Collette si skutočne kvôli úlohe Milly oholila hlavu. (Msscastillo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace