poster

Už teď mi chybíš

 • Velká Británie

  Miss You Already

 • Slovensko

  Už teraz mi chýbaš

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2015, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Díky těm hereckým výkonům je to hodně fajn a dají se snést i ty pasáže, které by byly jinde hodně přecitlivělé. To finále je z hlediska nafilmování velmi dobré a sama smrt velmi dobře zachycena, ale pořád si nejsem jistý, co se film snažil říct? Že umírání bolí? Že je to kruté? Ale že se s tím dá smířit? Anebo jen to, že tu jsou herci, co umí hrát?(16.12.2015)

 • castor
  ****

  Vlna docela vkusných filmů o umírání pokračuje. Takže kapesníky ven a užijme si poměrně civilní kus i několik slušivých hereckých výkonů. Obě mají fajn manžely, znají se řadu let, a zatímco jedna má po několika neúspěšných pokusech s otěhotněním šťastnou novinu, druhé se kvůli jiné novince rozpadá současný svět. Sledujeme hodně motivů, ale vévodí jim téma pevného přátelství a téma vyrovnávání se s rakovinou. Čímž se projeví mírná marnivost, nestálost a sebestřednost jedné z nich. A právě tím ovlivní všechny kolem. Režisérka Catherine Hardwicke se drží osvědčených amerických postupů (ač film vznikl v britské produkci), stejně jako v podobně laděných filmech svírá otěže citového vydírání pevně ve svých rukou, zároveň je mile sarkastická a lidská. Není to sice tak čisté, zobrazení posledního úseku člověka s ortelem nevyléčitelné choroby jsme viděli jinde lépe, ale Toni Colette a Drew Barrymore se skvěle doplňují, takže nakonec dobré!!(21.3.2016)

 • Khalesi
  ***

  Americké ženy zvládajú aj rakovinu ľavou zadnou. Nie že by som potrebovala viac pátosu, ale trochu viac hĺbky a uveriteľnosti by neuškodilo. Všetko bolo ako jedna obrovská jazda lunaparkom. Tak trochu sklamanie, ale na odpočinok to ušlo.(2.2.2016)

 • Kamca_
  ***

  Na takový typ filmu musíte být správně naladěni. Bohužel já tohle tak úplně nevychytala a film mě nezasáhl tak, jak bych si představovala. Pár momentů, kdy jsem u filmu byla jak přikovaná, se tam našlo, ale moc jich nebylo. Herecké duo Toni Collette a Drew Barrymore mě mile překvapilo. Docela jim to spolu ladilo a film to pěkně oživilo. Jinak byl děj celkem smutný, ale to se od takového tématu dalo čekat. 65%.(26.7.2016)

 • adriane9
  ****

  Dobře přiznám to bulela jsem..Ale taky se přiznám, že kdyby zde měla opačný problém Drew nehlo by to se mnou. Já mám Toni strašně ráda, je výborná, a tady to zahrála neskutečně skvěle. Milovala jsem její filmovou povahu, vcítila jsem se do jejích pocitů, možná i proto že jsem sama citový vyděrač :). Film s herci, kteří mě baví, přístup řešení problému který je neotřelý a neufňukaný, to všechno se skvělou hudbou, domečkem a prostě jen díky Toni za skvělý zážitek.(11.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace