Devil Seed

• Austrálie Devil Seed (více)

Prázdniny skončili a Alex sa vrátila do školy na internát ku kamarátkam Jessike a Breanne. Ako sa sluší a patrí, stretnutie oslávili nočným žúrovaním, ktoré vyvrcholilo nápadom storočia - ísť za cigánkou a dať si vyložiť budúcnosť. Následujúci deň si Alex síce nič z predošlého večera nepamätá, no v okolí sa začnú diať zvláštne veci. Halucinácie, čudné, hrôzu naháňajúce zvuky, výpadky pamäte a škrabance na tele ju rýchlo presvedčia, že tu ide o jej život. Ak včas nenájde pomoc, bude zle... (beso74)

pornogrind

Další z filmů, kterej jsem dlouho odkládal. Škoda, že jsem na něho nezapomněl. V rámci hororů o posednutí a exorcismu v podstatě nepřináší nic novýho. Navíc na mě film místy působil spíš komicky než aby navozoval nějakou hrůzu. Ani hlavní postavy mi zrovna nepřirostly k srdci. Jen stěží bych na tomhle kousku hledal nějaký pozitiva. Devil Seed nebrat ! ()

berusche

A to vylízané z té podlahy prej nebylo sperma??? Škoda, já myslela, že alespoň záblesk něčeho, co bych ocenila. Velebnosti, nuda je nuda, s tím nepohnou ani snědé Hispánky za dozoru Helgy z Švédska. I když, ďáblů není nikdy dost a já exorcismus vítám, nerada se u něj cítím tak, že se z nás tvůrci dělaj p*del. To si mohli dovolit akorát ve Scary Movie, tam to deklarovali dopředu. Tady si ovšem připadáte, že je snad cílem koukat na blbé herce, poslouchat scénář o ničem a vidět efekty, které vyvolávají salvy smíchu (pauza, jsem zamyšlená, pauza, kouknu z okna, pauza, vrátím se k sešitu, pauza, a světe div se, bože, néééé, je počmáranej). ()

*CARNIFEX* odpad!

Mladá Alex sa po letných prázdninách vracia späť na nový privát so svojimi kamošmi. Po prvej prebdenej noci kedy sa cestou z diskotéky zastavia u "údajnej" cigánskej veštici.. (ktorá mimochodom vyzerá, ako tie dôchodkyne z priora čo pred záchodom predávajú toaleták) ..začnú diať zvláštne veci. Ako skončila táto sračka netuším, lebo som to po 37 minútach už nedokázal dopozerať. Zrejme išlo o posadnutú študentku nakupovaním handier vo výpredaji. Skutočne, neskutočný horor bolo pozerať sa na tieto "Oscarové" výkony na úrovni nočných zabávačov z TA 3. Efekty ako v Godzille z 54´, napätie ako pri znižovaní ceny za burčiak na baníckom jarmoku, snaha uspať diváka od samého začiatku - toto sú všetko dôvody prečo bez milosti s úsmevom na tvári môžem šľahnúť ODPAD. ()

S.Quentin QUALE

Naprosto zbytečný film tohoto žánru, ztráta času. O příběhu se nemá cenu bavit, ten je snad každýmu jasný. Přidaná hodnota žádná, herci nejen že neumí hrát, navíc jsou otřesně nesympatičtí. Kdyby ty ženský aspoň ukázaly rodidla v těch pár lechtivých scénách, dal bych dvě hvězdy. Takhle klasická jedna za to, že jsem vydržel do konce. ()

dr.horrible

Toto je prototyp filmu, ktorý zabili hrozné herecké výkony. Konkrétne u Michelle Argyris je to dosť vážny problém. Keď má hrať Alex, je to zlé, ale akonáhle Alex posadne diabol, až potom začína tá pravá sranda. Nepríčetnosť znázorňuje tým, že sa pozerá do zeme a hovorí potichu, a s výnimkou posledných dvadsať minút, kde sa už dá hovoriť aj o akých-takých maskách, je jediný viditeľný rozdiel medzi normálnou a posadnutou Alex taký, že má rozpustené vlasy. Tento film mi spôsobil niekoľko nekontrolovateľných výbuchov smiechu a nikdy nepochopím, ako to niekto dokáže brať vážne, alebo sa pritom nebodaj báť. Úplný shit. Jedna hviezda, že mám rád ten subžáner. ()