Tuningové války (TV pořad)

Car Warriors

Sportovní / Reality-TV

USA, 2011

Obecně je potřeba akceptovat pravidla: 1) - tuní se po americku (čím víc chrom, tím víc auto... čím větší basák, tím víc tuning), 2) - tuní se v drtivé většině americká auta, 3) - tunitelé jsou Američani (takže mají patřičné ego a kecy kolem toho). 4) - celkem často se "tuní na prasáka" (řežou se střechy - a pak se jim bortí auto, řežou se pružiny - a pak dřou kolama do podběhu, laminát překližka je největší kámoš... atd). Jakmile cokoliv z právě napsaného někomu vadí, doporučuji ani nepouštět. Ti ani do této chvíle nezděšeni (nebo schopni nadhledu) si užijou celkem zajímavou podívanou. Řada první: "All stars team" (jakože špička v oboru v čele s neskutečně protivným imbecilem co vždy když mluví tak divně škube hlavou) vs "vyzyvatelé" (skupinky nadšenců různých úrovní profesionality). Skoro vždy to dopadne tak že "all stars" zprzní auto k nepoznání a vyhrajou. Je ale sranda to sledovat :). Tři hvězdičky. Řada druhá: Dva týmy proti sobě a čas tentokrát "jen" 48 hodin. Sakra jiná podívaná. Není moc času na úchylárny a proto se výsledek i podobá originálu. Různé styly, různý přístup a tentokrát díky jinému rozhodčímu i o dost příjemnější výsledky (myšleno že i opravdu vyhraje to hezčí auto :)). O moc zajímavější podívaní než první řada. Pět hvězdiček. (průměr tedy za celý seriál 4).(18.10.2012)

Pořady o autech mě nebaví a vlastně ani nezajímají, nicméně tohle mě po prvním zhlédnutí velice zaujalo a určitě se budu dívat dál. Zatím to vypadá moc dobře.(14.7.2012)

Tuning nemusím ale tohle je paráda! žádný dlouhý keci, rychlej spád a dost luxusní vybavení s lidma, co tomu dost rozumí a občas se pustí do dost nečekaných cílů..(25.11.2012)