Tuningové války (TV pořad)

Car Warriors

Sportovní / Reality-TV

USA, 2011

David Hlebo
  • SexyAjinka

Nic ve zlém.. mě první díl taky bavil, než jsem prohlédla tu frašku. Tým vyzyvatelů má pramalé šance na úspěch. Tomuhle mě vážně nebaví přihlížet. A skutečně nevím, co "Adrenalinového" na tom shledáváte, když to máte skoro jasné, kdo vyhraje a to si ti "porotci" mohou třeba jazyk ukousat, jak allstary kritizují a přesto jim vítězství dají.. I když jim tam interiér padá na hlavu.(17.2.2013)

Který tým rychleji vytuní auto? To se dozvíte v každém díle tohoto amerického pořadu.(3.8.2015)

přeměna vraku na krásné auto za 72hod proč ne.Tento pořad je naprosto jednoduchý a proto svojí jednoduchostí z toho je velmi dobrý pořad který neomrzí jsou tam krásná auta ,napínavé scény ,hádky a nakonec euforie(6.12.2013)

• skrblik007

Pro někoho, kdo se nijak zvlášť nezajímá o auta, to není moc zajímavé.(31.12.2012)

Paráda. Stejně jako Pimp my Ride je tohle skvěle udělané, soutěž týmů o motory a jiné věci na úrovni. Není to roztahané, má to spád, jasně daná pravidla. No a když jsem viděl toho pokérovanýho týpka, jak říká "moje garáž, moje pravidla", tak takovou garáž bych chtěl mít taky...80%.(30.9.2012)