poster

Tuningové války (TV pořad)

 • USA

  Car Warriors

Sportovní / Reality-TV

USA, 2011

Hudba:

David Hlebo
 • FFilipCZ
  ***

  HODNOCENÍ HODNĚ ZÁLEŽÍ NA TOM, KTERÝ DÍL A ZE KTERÉ SÉRIE JSTE VIDĚLI. Má to své klady i zápory, když bych to porovnával s Pimp My Ride. Car Warriors jsou o trošku delší, vadí mi tam ty afektované hádky a takové ty "reality show" manýry. Na druhou stranu jsou rozhodně ve větším stresu a především časovém presu. Musí zvládnout nemožné za 3(2)dny. Oceňuji, že z jejich rukou vzejdou klenoty za tak krátký čas, nehledě na to, že k tomu nepotřebují 20'' repráky, cpát do auta ledničky, sporáky, akvária a podobné p*čoviny. Je to čistě práce karosérie a paintworku. ADD: Po shlédnutí druhé série měním hodnocení a stahuji na 3*. Koncept druhé série se mi absolutně nelíbí, zmizení "all stars" a nahrazení vždy dvěma novými týmy a výměna 3 kvalitních rozhodčích za jednoho "namachrovaného blbečka" který je věčně otravuje a kecá jim do toho, se mi vůbec nelíbí. Taky mi nepřijde moc fér, aby výsledek hodnotila jen jedna osoba. Zklamání. Přeměny v druhé sérii jsou slabší, než v té první. Dvojka také není originální, přeměňují se stále podobná auta - "staré ameriky", které mám sice rád, ale co se týče změn a designu, není tam moc místa na experimenty a velké zásahy. Shrnutí: 1. série: 4-5*, 2. série: 2*.(24.2.2013)

 • Proky
  *****

  přeměna vraku na krásné auto za 72hod proč ne.Tento pořad je naprosto jednoduchý a proto svojí jednoduchostí z toho je velmi dobrý pořad který neomrzí jsou tam krásná auta ,napínavé scény ,hádky a nakonec euforie(6.12.2013)

 • skrblik007
  **

  Pro někoho, kdo se nijak zvlášť nezajímá o auta, to není moc zajímavé.(31.12.2012)

 • Iks
  ****

  Paráda. Stejně jako Pimp my Ride je tohle skvěle udělané, soutěž týmů o motory a jiné věci na úrovni. Není to roztahané, má to spád, jasně daná pravidla. No a když jsem viděl toho pokérovanýho týpka, jak říká "moje garáž, moje pravidla", tak takovou garáž bych chtěl mít taky...80%.(30.9.2012)

 • kenkaku
  ****

  Obecně je potřeba akceptovat pravidla: 1) - tuní se po americku (čím víc chrom, tím víc auto... čím větší basák, tím víc tuning), 2) - tuní se v drtivé většině americká auta, 3) - tunitelé jsou Američani (takže mají patřičné ego a kecy kolem toho). 4) - celkem často se "tuní na prasáka" (řežou se střechy - a pak se jim bortí auto, řežou se pružiny - a pak dřou kolama do podběhu, laminát překližka je největší kámoš... atd). Jakmile cokoliv z právě napsaného někomu vadí, doporučuji ani nepouštět. Ti ani do této chvíle nezděšeni (nebo schopni nadhledu) si užijou celkem zajímavou podívanou. Řada první: "All stars team" (jakože špička v oboru v čele s neskutečně protivným imbecilem co vždy když mluví tak divně škube hlavou) vs "vyzyvatelé" (skupinky nadšenců různých úrovní profesionality). Skoro vždy to dopadne tak že "all stars" zprzní auto k nepoznání a vyhrajou. Je ale sranda to sledovat :). Tři hvězdičky. Řada druhá: Dva týmy proti sobě a čas tentokrát "jen" 48 hodin. Sakra jiná podívaná. Není moc času na úchylárny a proto se výsledek i podobá originálu. Různé styly, různý přístup a tentokrát díky jinému rozhodčímu i o dost příjemnější výsledky (myšleno že i opravdu vyhraje to hezčí auto :)). O moc zajímavější podívaní než první řada. Pět hvězdiček. (průměr tedy za celý seriál 4).(18.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace