poster

Tuningové války (TV pořad)

 • USA

  Car Warriors

Sportovní / Reality-TV

USA, 2011

Hudba:

David Hlebo
 • AD P
  *****

  Skvela " sutaz ". Na rozdiel od Pimp my Ride sa tu venuje aj technickej casti a to je PLUS. Ziadne precackane zbytocnosti ( kavovar, pracka a pod.) ktore do auta jednoducho nepatria. A Americke auta !!! jednoducho nemam co dodat.(18.11.2012)

 • skrblik007
  **

  Pro někoho, kdo se nijak zvlášť nezajímá o auta, to není moc zajímavé.(31.12.2012)

 • Kothy
  ****

  Který tým rychleji vytuní auto? To se dozvíte v každém díle tohoto amerického pořadu.(3.8.2015)

 • SexyAjinka
  *

  Nic ve zlém.. mě první díl taky bavil, než jsem prohlédla tu frašku. Tým vyzyvatelů má pramalé šance na úspěch. Tomuhle mě vážně nebaví přihlížet. A skutečně nevím, co "Adrenalinového" na tom shledáváte, když to máte skoro jasné, kdo vyhraje a to si ti "porotci" mohou třeba jazyk ukousat, jak allstary kritizují a přesto jim vítězství dají.. I když jim tam interiér padá na hlavu.(17.2.2013)

 • FFilipCZ
  ***

  HODNOCENÍ HODNĚ ZÁLEŽÍ NA TOM, KTERÝ DÍL A ZE KTERÉ SÉRIE JSTE VIDĚLI. Má to své klady i zápory, když bych to porovnával s Pimp My Ride. Car Warriors jsou o trošku delší, vadí mi tam ty afektované hádky a takové ty "reality show" manýry. Na druhou stranu jsou rozhodně ve větším stresu a především časovém presu. Musí zvládnout nemožné za 3(2)dny. Oceňuji, že z jejich rukou vzejdou klenoty za tak krátký čas, nehledě na to, že k tomu nepotřebují 20'' repráky, cpát do auta ledničky, sporáky, akvária a podobné p*čoviny. Je to čistě práce karosérie a paintworku. ADD: Po shlédnutí druhé série měním hodnocení a stahuji na 3*. Koncept druhé série se mi absolutně nelíbí, zmizení "all stars" a nahrazení vždy dvěma novými týmy a výměna 3 kvalitních rozhodčích za jednoho "namachrovaného blbečka" který je věčně otravuje a kecá jim do toho, se mi vůbec nelíbí. Taky mi nepřijde moc fér, aby výsledek hodnotila jen jedna osoba. Zklamání. Přeměny v druhé sérii jsou slabší, než v té první. Dvojka také není originální, přeměňují se stále podobná auta - "staré ameriky", které mám sice rád, ale co se týče změn a designu, není tam moc místa na experimenty a velké zásahy. Shrnutí: 1. série: 4-5*, 2. série: 2*.(24.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace