K.O. Night Show (TV pořad)

Sportovní

Česko, 2012, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (25)

This isn’t rasling, this isn’t rasling! To jako fakt? No ještě, že to vím, teď budu muset okamžitě změnit hodnocení všech viděných akčňáků, páč jsem až do téhle chvíle žila v mylném domnění, že Bruce Willis tím oknem fakt proletěl. Lháři jedni kaskadérští, fuj. Jistě, těch pět hvězd je poněkud nadsazených, protože z tohohle pořadu pravidelně absolvuju jenom středeční půlnoc s tím hospodským, kouzelně zorchestrovaným protějškem béčkových filmů WWE, kdežto autentické rockyovské souboje schopností, výdrže a vůlí většinou okázale ignoruju, ale proboha, proč tolik nenávisti k profesionální telenovele odehrávané vyváženým souborem vyholených striptérů ve slipečkách, nemytých bezďáků, klasického white-trashe a vlasatých pseudomariňáků? A kurňa, kdo by se nezamiloval do té naprosto dokonalé kombinace go-go, herectví a gymnastiky jménem Diva Championship, v jejímž rámci si umpalumpovské transsexuálky nadávají do krav a vjížděj si do vlasů? Ty breky foglarovských puristů působí jako pasivně agresivní kafrání, že vona Stoya ty vorgazmy nejspíš stejně jen předstírá a že teda reálnej sex vypadá jako úplně jinak, Pepo. Chjo, lidi, berete to moc vážně. Uíííííí!(1.1.2015)

Strasliva pycarna a šaškárna. Ano i tak se dá popsat stoprocentně erudovanými komentátory, mozky této databáze, sport zvaný wrestling a potažmo i tento pořad. A kromě toho expresivního pojmenování je to i velmi emotivní a důmyslně připravená show, která má především bavit. Při delším sledování zjistíme, že nejde jen o zápasy, diváci nechtějí jen krev, zuby a praskající páteře, chtějí i normální lidské emoce a tak se mnohdy z pořadu stává normální talk show, která ždíme jednotlivé bojovníky. V tu chvíli je to docela švanda. Pustit si takhle v noci vyznání lásky z úst nabušeného zabijáka s obvodem 40 cm kolem krku nějaké jiné zápasnici s obvodem též 40 cm, ale přes prsa, je to prostě něco, co se musí vidět. Ten hráč je rozený lingvista a oskarový herec zároveň. Tedy přistupme na tuto hru společně s těmi helénskými hrdiny a tvařme se, že víme, že tam nikdo nic nepředstírá a opravdově se bavme.(4.1.2013)

Záznamy sportovních přenosů, např. box, bojová umění apod., jsou O.K. Je-li tam např. divadelní sportovní představení ukrývající se pod pojmem wrestling, však opravdu nemusím... To je K.O. Holt každému dle chuti.(27.12.2012)

ROZHODNĚ nehodnotím wrestling. TO je absolutní pi**vina. Ale většina dílů je o boxu! Je vidět, že to hodnotí lidi, co viděli jeden díl...(18.9.2013)

• xxvasa

strasliva pycarna, jak cely tento wrestlingovy "sport", snad uz to nikdy v TV nepotkam(13.9.2012)

Dobré na tom je český komentář. Jinak je to prostě klasický wrestling a jeho sport. John Cena a jeho nejlepší léta, no prostě borec. A jeho zabijácké proslovy. Je to dobrá podívaná, ale na klasický box nebo taibox to nemá. Tady mě asi ovlivňuje ten český překlad. Je to dobré pozitivum.(24.12.2012)

• Winnie

Větší p*čovina než wrestling vážně neexistuje, tohle prostě asi nikdy nepochopím.(21.2.2013)

• ac3r

Dvě hvězdy za wrestling ...(1.12.2014)

Naprosto brutální a necenzurované záběry tvrdého boxu kde se nikdo s nikým nesere.. :)))(7.1.2013)

• Martrix

Vše se samozřejmě odvíjí od toho, jaké zápasy někdo považuje za Největší zápasy historie. Bohužel je v pořadu hodně smetí, které nestojí za to vidět.(4.1.2015)

hodnotící zahlédnou koutkem oka jeden díl, zrovna o wrestlingu a sází odpady? vítejte na čsfd...(18.3.2013)

Některé díly jsou zajímavé např. box. A jiné jsou zralé na odpad např. wrestling.(10.3.2015)

• Neklan006

prej "sportovní" :)))(15.1.2015)

• Pythonator

Wrestling je stejně blbý jako průměrný Američan. To, že se o tento nesport začínají zajímat i Evropané, je jen další důkaz toho, jak se snaží všichni vlézt té skvělé Americe do prdele.(2.5.2013)

• +sfinx+

Povětšinou divadélko pro slabomyslné. Namyšlenost, šílenství a blbost dovedená do extrému a zasazená do ringu. Jestli se někomu líbí tahání žebříků, židlí stolů a dalšího nařezaného (přece je o sebe nebudou přerážet jen tak - co kdyby se ti drsňáci zranili) do ringu, tak budiž. Já si raději pustím opravdové zápasy v tom daném sportu než tento mix špatného herectví. Poslední kapka do poháru směšnosti bylo upozornění "Toto nezkoušejte doma ani ve školách..." je vidět, komu je to určeno.. Myslící dospělý to asi nebude.(10.12.2013)

Solidní podívaná do historie bojových sportů. Jediný co mi hlava nebere jsou díly s wrestlingem - to je dobrá chujovina.(5.4.2014)

Sleduji hlavně Smackdown, protože wrestling je sranda. Je nahraný, ale sranda. Díly o boxu mě nezajímají, protože po filmech s Rockym Balboa je jakýkoliv jiný (=reálný) zápas velmi pomalý a strašně nudný. :)(24.8.2014)

Bohužel za 3 hvězdy a to díky divadlu jménem wrestling. Pokud by to byl pořad , který by se věnoval výhradně MMA neměl bych problém dát za 4.(2.2.2015)

• DžejPý

Nevím, jestli jsem neměl jen smůlu na díl, ale to, co jsem viděl, byla děsná chujovina. Wrestling je jen amatérské divadélko, ale se "zasvěcenými" komentáři je to na po....(3.2.2013)

Každý hodnotíte wrestling, přitom každý večer je jiný sport, tak nedělejte tady komentáře po shlédnutí jednoho dílu! Jinak profesionální wrestling je dalo by se říct druh divadelního představení, ne typicky bojový sport, takže je třeba přihlédnout i k tomu. Ale zkuste vychytat dny, kdy tam jsou třeba zápasy MMA a to už vám bude tuhnou krev žilách. :-)(2.3.2013)

<< předchozí 1 2