poster

Tísňová linka

 • USA

  Call, The

 • SK název

  Tiesňová linka

Thriller / Krimi

USA, 2013, 95 min

 • akisha
  ****

  Tohle mě hodně překvapilo, myslela jsem, že to bude blbost, ale on je to napínavej, relativně inteligentní film a s mimořádně hnusným psychoušem Michaelem Eklundem, kterej mi silně připomínal Seana Harrise, což je podle mě jeden z nejděsivěji vypadajících herců součastnosti, ten nemůže hrát normální roli, páč by v ní stejně byl za úchyla. No ale k Eklundovi ještě, skvěle si podal jednu z nejodpornějších postav, co jsem v poslední době ve filmu viděla. Halle Berry hraje dobře a její Jordan je sympatická, stejně tak ta unešená holka. Mile mě překvapil tak trochu nevšední konec, no holky měly mou podporu. Příjemnej film, co zabaví a nenudí. Palec hore!(26.6.2014)

 • Jeremy.jk
  ****

  Jednoduché schéma & předvídatelný průběh. Nicméně je vidět, že při správných podmínkách se dají tato častá negativa zdárně potlačit a nemusí z toho vždy vyjít jen další, lehko zapomenutelný paskvil. Čokoládová královna hraje doslova o život a Eklund se do role psychopata prostě narodil (další jeho etuda na labilního jedince k vidění např. v thrillerovém sci-fi The Divide)... Výborně stupňované napětí ruku v ruce s nepříjemným pocitem a nebýt toho, řekněme diskutabilního závěru, šel bych s hodnocením ještě výše - 75%.(15.10.2013)

 • genetique
  ****

  Poctivá dávka thrillerovej atmosféry v rukách ostrieľaných žánrových tvorcov nemohla dopadnúť zle. Vlastne mohla, ale režisér stavil na istotu a hlavnú príbehovú líniu postavil na základoch klišé. Ukázalo sa ale, že v tomto prípade to vôbec nie je zlá vlastnosť, pretože pokiaľ viete s klišé dobre pracovať, tak vlastne nemôžete nič pokaziť. Náhľad do krízového centra tiesňových liniek je atraktívny a divácky príťažlivý, dynamicky je to naozaj namazané, dej plynie jedna radosť, občas zaškrípu dialógy, ale nebudete čakať oscarové nominácie, tak sklamaní nebudete. 80%.(5.10.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V době uvedení filmu se z hlediska produkce jednalo o nejvýdělečnějším film společnosti WWE studios. (Chris Masters)

 • - Jedná se o první film společnosti WWE studios, který byl nominovaný na filmovou cenu. (Nathanielmon)

 • - Při jedné scéně, kdy přichází vedoucí úlu Maddy (Roma Maffia) informovat Jordan (Halle Berry), přichází bez headsetu, který se během rozhovoru záhadně objeví a opět zmizí. (Shadowrat)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace