Je prostě báječná

To dievča musíš milovať

Komedie

USA, 2014, 93 min

• RelaxMan

Průměrná komedie, která trošku kopíruje styl W. Allena. Scénář není úplně špatný, ale po chvíli už je to nuda. Film nikam nesměřuje a vše se v něm dá očekávat, tedy až na účast Quentina Tarantina, které mě docela pobavila. Dávám tomu 2 hvězdy, právě díky Q. Tarantinovi a R. Ifansovi. Tento " DJ Bulva " prostě pobaví vždycky.(5.6.2016)

Oddychovy film, kde sa vzdy stane presne to co "nechcete" aby sa stalo, a navyse na styl Woodyho Allena - a to ja naozaj mozem :)(10.1.2016)

„VŠECHNO JE TO TAK ZAMOTANÉ… A ZAMOTANÉ…“ /// Ukecaná komedie plná „osudovejch“ setkání, během který mi radostnej škleb nezmizí z ksichtu. Sympatickej zmatek nevzniká kvůli stokrát vohranejm nedorozuměním, ale díky profláklejm průserům. Peter Bogdanovich si natočil svýho Birdmana. Na Oscara sice nedosáhne, ale pobaví víc lidí než Iñárritu s tím svým ptákem. Navíc si to tady těch pár herců parádně užilo! Stejně jako já (navíc si myslím, že mám rád filmy minimálně stejně jako ON!) (On? Tak to je silný kafe!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Věřím, že smích spaluje kalorie. 2.) Veverky oříškům. (…a to je jako co? Neřeš a naval prachy!) 3.) Thx za titule „bandolier.wz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(15.11.2015)

Azda jeden z filmov, na ktoré treba duševne dozrieť a nájsť v nich tú hravosť a skrytú srandu. Ja ju zatiaľ nevidím.(7.7.2015)

Ona prostě není báječná. Kdybych si měl vybrat mezi opětovným sledováním této pohádky, ve které se prostitutka v celebritu proměnila, a třemi nejlepšími filmy se Sonnym Čibou, tak bych rozhodně zvolil něco od Tarantina. Ale to předbíhám, protože to je až na konci a já to mám rád od začátku. Takže příběh mne sice moc nebavil, ale některé postavy byly báječné. Třeba živočišný úchylák Seth stál za to, vynervovaná psychiatrička Jane zase měla báječné výbuchy vzteku, nadržený soudce Pendergast svému úřadu úžasně dodával auru váženosti, ale mne nejvíc dostal soukromý detektiv Fleet, jehož "nenápadné" sledování mne rozesmívalo v každém okamžiku. Škoda jen, že hlavní postavy v sobě neměly zdaleka tolik zábavnosti, jako ty "nedůležité".(1.10.2015)