Je prostě báječná

(neoficiální název)

To dievča musíš milovať

Komedie

USA, 2014, 93 min

Ne nadarmo si komedie pohrává jen s pár hlavními herci jako s loutkami v divadelním představení. Souhra nových a "starých" hereckých talentů byla zajímavá, stejně jako minirolička Quentina Tarantina. Docela mě zaujala Imogen Poots v hlavní roli, která vystřídala hned plejádu emocí v obličeji a měla docela zajímavý hlas. Červený puntík za snahu dostává také citát Audrey Hepburn a zmínka o Breakfast at Tiffany´s. Trefně se říká, že všechny průsery se na člověka se jednou provalí. Nutno ještě podotknout, že Jennifer Aniston svou roli zvládla skvěle a perfektně mě s tím pobavila :-).(6.5.2015)

„VŠECHNO JE TO TAK ZAMOTANÉ… A ZAMOTANÉ…“ /// Ukecaná komedie plná „osudovejch“ setkání, během který mi radostnej škleb nezmizí z ksichtu. Sympatickej zmatek nevzniká kvůli stokrát vohranejm nedorozuměním, ale díky profláklejm průserům. Peter Bogdanovich si natočil svýho Birdmana. Na Oscara sice nedosáhne, ale pobaví víc lidí než Iñárritu s tím svým ptákem. Navíc si to tady těch pár herců parádně užilo! Stejně jako já (navíc si myslím, že mám rád filmy minimálně stejně jako ON!) (On? Tak to je silný kafe!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Věřím, že smích spaluje kalorie. 2.) Veverky oříškům. (…a to je jako co? Neřeš a naval prachy!) 3.) Thx za titule „bandolier.wz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(15.11.2015)

• JJ.Gibson

No tak tahle "komedie" mě teda minula. Prvních 30minut příšerná nuda. Pak jako mávnutím kouzelného proutku se konečně začalo rozplétat o čem to tedy bude a když Owen Wilson začínal potkávat svoje šlapky, tak najednou vše začalo pomalu dávat smysl. Jenže to vydrželo zase tak 30minut a závěr byl zase příšerný. Ani výběr poměrně známých jmen tomuto zvláštnímu dílku nepomohlo! Za mě fakt za jednu hvězdičku...(30.5.2016)

• Baxt

Přesně ten typ problematického filmu, s kterým si nikdo absolutně nevěděl rady, a s každou další střihovou úpravou bylo víc zřejmé, že z natočeného materiálu vzejde jen utrpení. Vznikla neurčitě koncipovaná cinefilská situační screwballová komedie, jemně intelektuální a neurotická á la tvorba Woodyho Allena, zároveň trochu hrubá a třeskutá podle moderních žánrových trendů. Láska ústřední postavy ke klasickému Hollywoodu, jakási forma melancholického návratu k bezčasí, má ve filmu jediné opodstatnění – omlouvá všechny komické náhody, logické lapsy a celkovou lehkovážnou atmosféru. _____ Film je ale hlavně z formální stránky občas vyloženě odfláknutý, což je zvláštní, uvážíme-li, že i ty nejhloupější komedie posledních let si v Hollywoodu udržují jistý technický standard. Abych jen jmenoval: diletantská kamera, chaotické vedení herců po place, amatérský střih nerespektující kontinuitu, otřesná hudební dramaturgie... Vyprávění se časem stává repetetivní a konec je naprosto antiklimatický. Jestli se má Peter Bogdanovich s diváky loučit tímto způsobem, je to hodně smutné.(30.4.2015)

• dr.fish

Tohle se nedalo dokoukat. Film by nebyl tak hrozný, kdyby z těch lidí nepadaly takové hory nesmyslů. Některé scénáře jsou prostě založené na tom, že lidi neustále mluví a mluví a mluví. V případě, že to postrádá hlavu a patu, divák začne nudou, pak klimbá a nakonec se naštve a končí. To jsem přesně udělal. Chytrou konverzačku zbožňuju, ale tohle byla nefalšovaná hloupost. 20%(7.6.2016)