Je prostě báječná

She's Funny That Way

Komedie

USA, 2014, 93 min

• hansel97

Poměrně mdlá komedie, ve které se toho na můj vkus stalo až žalostně málo. Sice jsem zastáncem názor, že málo je někdy více, ale taky zastávám názor, že se nic nemá přehánět. Tady se jen všichni se všem vyspí, pak se z toho nějak vtipně vybruslí a celé je to takové nijaké. Nejvtipnější byla scéna s prostitukami v obou pokojích a cekově se mi tu hodně líbila i Jennifer Aniston, pro kterou já prostě mám slabost a byl jsem rád, že celý film nestál na jejích vtipech, ale byla naopak hezky v pozadí.(25.6.2015)

Nový "Co je vám, doktore?" se nekoná, ale pořád dost vtipná,milá a taky cinefilská komedie.(24.9.2015)

Ona prostě není báječná. Kdybych si měl vybrat mezi opětovným sledováním této pohádky, ve které se prostitutka v celebritu proměnila, a třemi nejlepšími filmy se Sonnym Čibou, tak bych rozhodně zvolil něco od Tarantina. Ale to předbíhám, protože to je až na konci a já to mám rád od začátku. Takže příběh mne sice moc nebavil, ale některé postavy byly báječné. Třeba živočišný úchylák Seth stál za to, vynervovaná psychiatrička Jane zase měla báječné výbuchy vzteku, nadržený soudce Pendergast svému úřadu úžasně dodával auru váženosti, ale mne nejvíc dostal soukromý detektiv Fleet, jehož "nenápadné" sledování mne rozesmívalo v každém okamžiku. Škoda jen, že hlavní postavy v sobě neměly zdaleka tolik zábavnosti, jako ty "nedůležité".(1.10.2015)

• dr.fish

Tohle se nedalo dokoukat. Film by nebyl tak hrozný, kdyby z těch lidí nepadaly takové hory nesmyslů. Některé scénáře jsou prostě založené na tom, že lidi neustále mluví a mluví a mluví. V případě, že to postrádá hlavu a patu, divák začne nudou, pak klimbá a nakonec se naštve a končí. To jsem přesně udělal. Chytrou konverzačku zbožňuju, ale tohle byla nefalšovaná hloupost. 20%(7.6.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $106,377Tržby Celosvetovo $2,682,865▐ začiatok fajn ale potom bez ráznejšieho posunu ďalej /40%/(9.9.2015)

• - Do hlavní role byla původně obsazena Olivia Wilde, ale byla nahrazena kvůli svým konfliktům s vedením. Hlavní roli si měla zahrát také Brie Larson, ale nakonec ji nahradila Imogen Poots. (Jocker94)

• - Je prostě báječná je prvním hraným filmem amerického režiséra Petera Bogdanoviche po dvanácti letech od filmu Lepší společnost z roku 2001. (Plechpetr)

• - Snímek měli již diváci možnost vidět na filmovém festivalu v Benátkách, kde v srpnu 2014 proběhla jeho oficiální světová premiéra. (Plechpetr)