Je prostě báječná

She's Funny That Way

Komedie

USA, 2014, 93 min

• Malarkey

Mám pocit, jak kdyby se režisér pokoušel napodobit Woodyho Allena. Nejenom, že si do filmu natahal poměrně solidní množství zajímavých herců, ale ještě celý příběh zaměřil na dialogy. Jenže ty za moc nestojí a všechno zachraňuje Jennifer Aniston, která tady poprvé nevypadá na dvacet, ale na to, kolik ji opravdu je, což si myslím, že jí dělal hlavně účes. Další zajímavé zjištění film nepřinesl a tak jsem byl rád, že jsem ho vůbec dokoukal.  (15.6.2016)

Ten film má pro mě ohromnou výhodu - odehrává se v prostředí divadla či prostě "natáčecího" prostředí a to samo o sobě má pro mě obrovské kouzlo :) Forma vyprávění, kdy holčina sedí a redaktorce či kdo to byl, vypráví svůj životní příběh - to se mi moc líbilo - bylo to takové oživení :) Celý ten film je takové oživení :) Skvěle obsazené, výborně zahrané, plné překvapení a zvratů :) Přecpané zajímavostmi a touhou si splnit sny a jít si za tím :) Bylo to vtipné, urážející, plné nevěry a touhy, ale zároveň se ty postavy projevovaly tak, jak se skutečně chtěly projevit :) Je tam plno vtipných momentů a neurotická postava "zaskakující" psycholožky v podobě Jennifer Aniston - to byla bomba, kterou jsem si pak pustila po skončení filmu ještě jednou :)(5.10.2015)

Návrat klasické komedie se vším všudy - s plejádou hvězd (obzvlášť Jennifer Aniston a Rhys Ifans jsou senzační), mazaným scénářem, který se postupem času dostává do větších a větších obrátek, a s režií, která si s ním dokáže bez problémů poradit a využít ho na sto procent. Bohužel jak je vidět z mnoha ostatních komentářů, řada lidí už dnes takové filmy neocení a zaujme je jen párvteřinový výstup Quentina Tarantina. Z toho mi je trochu smutno.(7.2.2016)

• Figusek

Tady se nám Peter Bogdanovich snažil až moc čarovat a proplétat děje, že se krapítek přepočítal. Hrůza hrůzoucí!!! S komedií toho nemá moc společného. Je škoda nevyužitého hereckého potenciálu, které pod svá křídla celý štáb dostal. Po dlouhé době mě velice zklamala Aniston, které fandím. Všechno špatně! 30%(27.9.2015)

Tak isto ako "bola báječná" Isabella, bol báječný aj Rhys Ifans, teraz, znovu a navždy. Bolo to niečo nové, niečo neotrepané, čo som ešte nevidela. Má to môj obdiv.(13.3.2016)

• - Do hlavní role byla původně obsazena Olivia Wilde, ale byla nahrazena kvůli svým konfliktům s vedením. Hlavní roli si měla zahrát také Brie Larson, ale nakonec ji nahradila Imogen Poots. (Jocker94)

• - Postava Jane, kterou ztvárnila Jennifer Aniston, má přítele Joshuu a psa Chipa. Stejně se jmenovali i milenci Rachel (Jennifer Aniston) v seriálu Přátelé (od r. 1994). (BMW12)

• - Snímek měli již diváci možnost vidět na filmovém festivalu v Benátkách, kde v srpnu 2014 proběhla jeho oficiální světová premiéra. (Plechpetr)