poster

Je prostě báječná

 • USA

  She's Funny That Way

 • USA

  Squirrels to the Nuts

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  To dievča musíš milovať

Komedie

USA, 2014, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Foma
  ****

  Nový "Co je vám, doktore?" se nekoná, ale pořád dost vtipná,milá a taky cinefilská komedie.(24.9.2015)

 • V.Silver
  ****

  Tleskám! Tleskám, protože na takovéto milé komedie člověk často nenarazí. Vynikající příběh a styl vyprávění, zábavná zápletka a opravdu skvěle obsazené postavy. A všechny ty odkazy na staré kasovní trháky... byla to taková nečekaná oslava konfabulace a umění vyprávět. Musím ale taky ocenit, že to nesklouzlo snad ani jednou do nevkusu a dnes tolik oblíbeného fekálního humoru. S naprostým klidem dávám 80 %.(17.5.2015)

 • D.Moore
  *****

  Návrat klasické komedie se vším všudy - s plejádou hvězd (obzvlášť Jennifer Aniston a Rhys Ifans jsou senzační), mazaným scénářem, který se postupem času dostává do větších a větších obrátek, a s režií, která si s ním dokáže bez problémů poradit a využít ho na sto procent. Bohužel jak je vidět z mnoha ostatních komentářů, řada lidí už dnes takové filmy neocení a zaujme je jen párvteřinový výstup Quentina Tarantina. Z toho mi je trochu smutno.(7.2.2016)

 • Enšpígl
  *****

  Opravdu jsem nečekal, že se v současný době dočkám v kinech americký komedie, který navalím plnou nůši hvězdiček, ale je to tady. Skvělé, hravé, originální, zábavné. Scénaristi si napsali pár figurek a postupně je dávali k sobě a zase od sebe a pak je proházeli a jezdilo se na téma, kdo s kým, kde s kým, všichni se všema, nikdo z nikým, ten s tou, ale ta i s tamtím, atd., atd. Klubíčko na pletení připomíná proti těmhle motancům rovnou nit. Vrcholný zákusky přijdou na večeři a v hotelu, kde se figury opět různým velmi zábavným způsobem protinají. Vztahovej blázinec, který určitě dokáže rozesmát od začátku aneb telefonický um Owena Wilsona na hotelovém pokoji do konce aneb jak je lehké se vžít do divadelní role. Ze všech postaviček se mě nejvíc líbila ta, kterou hrál Rhys Ifans, takovej pohodář a vyznavač žen, že jsem si ho okamžitě oblíbil. Pohodovou náladu podpořila i hudba, která ještě vic zvýrazňuje scénaristickou hravost a nadsázku. Při některých scénách se mě vybavila nejedna francouzská filmová záležitost. Francis Veber tenhle snímek určitě ocení a já ho v tom nenechám samotnýho. Pokud ještě vaháš, tak prozradím, že executive producer filmu je Wes Anderson a Tarantino v pozici herce taky není k vidění v každým filmu, že ano?(30.4.2015)

 • BoncheR
  ***

  Azda jeden z filmov, na ktoré treba duševne dozrieť a nájsť v nich tú hravosť a skrytú srandu. Ja ju zatiaľ nevidím.(7.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace