Je prostě báječná

She's Funny That Way

Komedie

USA, 2014, 93 min

• Johny_fork

Divadelní přehrávání patří do divadla. Nuda postrádající vtip i originalitu. Lituji času, stráveného nad tímto filmovým zvratkem.(11.10.2015)

Je osobitá, sebevědomá, svobodomyslná, nezávislá ... a snad i víc než jen trochu lehkovážná - brilantní konverzační hříčka, která si dokáže poradit doslova v každé situaci. Vypráví o jedné přičinlivé dívce, která věřila na zázraky ... a taky o krmení veverek.(1.12.2016)

Návrat klasické komedie se vším všudy - s plejádou hvězd (obzvlášť Jennifer Aniston a Rhys Ifans jsou senzační), mazaným scénářem, který se postupem času dostává do větších a větších obrátek, a s režií, která si s ním dokáže bez problémů poradit a využít ho na sto procent. Bohužel jak je vidět z mnoha ostatních komentářů, řada lidí už dnes takové filmy neocení a zaujme je jen párvteřinový výstup Quentina Tarantina. Z toho mi je trochu smutno.(7.2.2016)

• Toto

Owen Wilson počas celého filmu šeptá a to bolo tak neskutočne otravné, že som skoro z kože vyskočil.(28.8.2015)

Ten typ komedie, která někomu přijde nestravitelná, někdo ji v množství odkazů na jiná filmová díla a sebeuvědomění považuje za geniální. Je pravda, že zápletky v některých filmech vypadají poměrně trapně a banálně a někomu může připadat, že tady tomu není jinak. Druhá věc je, že na přestřelených zápletkách a nečekaných zvratech je Je prostě báječná záměrně postavena. Do tagů bych přidal milostný šestiúhelník.(4.1.2016)