Bezpečný přístav

Safe Haven

Drama / Mysteriózní / Thriller / Romantický

USA, 2013, 115 min

• kareen

Tak tentokrát mě Hallstrom zklamal na celé čáře. Ani nevím co bylo horší, přeslazený románek mezi ústředním párem, skoro až stupidní thrillerová linka, nesympatická bárbína v hlavní roli nebo závěr ve stylu Šestého smyslu, který se sem vůbec nehodil. Klišé střídá klišé a tak jediné co Hallstrom ještě nepokazil je tradiční zasazení příběhu do krásné přírody a příjemný hudební podkres. A tak alespoň, že na toho Joshe Duhamela je tak pěkný pohled a potěšila i vedlejší role Robin z Jak jsem poznal vaši matku. Ovšem jinak marnost nad marnost.(7.7.2013)

Musím uznat, tohle se povedlo. Nové nápady ve starém hévu, ale klapalo to a Julianne Hough to zvládla na jedna. Dobrá hudba akorát střih byl někdy trochu ošizen.(27.10.2013)

Kýčovitá romance, která se odlišuje pouze thrillerovou zápletkou (která je podstatná pouze na začátku a na konci) a zbytečnou mysteriózní tečkou, která má působit jako zajímavý zvrat, ale pro celkový význam snímku i jeho vyprávění je úplně zbytečná. Zbytek filmu už je pouze standardní romance o dívce s nevyřešenou minulostí, která se zamiluje do mladého vdovce.(19.11.2013)

Jeden z nejhezčích romantických filmů, který jsem v poslední době viděla... Jako drama jsem ho tedy nebrala, to mi opravdu připomínalo děj Noci s nepřítelem, ale čistě romanticky se mi to moc líbilo, krásně natočené svůdné pohledy, duch mrtvé manželky a jako třešnička na dortu úchvatný Josh Duhamel!!! Díky němu jsem si některé části i přetáčela, abych si je mohla zcela vychutnat. Pro nás holky happy ending, takže prostě vše co od romantického filmu na večer očekávám... Velké nadšení :))))(10.9.2013)

Z té duchařiny jsem drobet na rozpacích. Jako romanťárna je to ale fajn.(23.5.2013)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na autentických miestach v americkom štáte Severná Karolína, predovšetkým v pobrežnom mestečku Southport. (MikaelSVK)

• - Spoiler: Po požáru, kdy shořela celá stavba, je vidět hned vedle prakticky nedotčená palma. (Mrs.Blue)

• - Alexův (Josh Duhamel) obchod se musel pro účely natáčení kompletně postavit. Velké překvapení čekalo produkci, když kopli do země a narazili na základy stejného obchůdku, který tu stál již před 150 lety. (jenik71)