Bezpečný přístav

Safe Haven

Drama / Mysteriózní / Thriller / Romantický

USA, 2013, 115 min

• johnn333

Ono nestačí, že je to cukrkandlový až za ušima, oni tam ještě narvou ducha. Mother of god. 50%(19.4.2013)

Z té duchařiny jsem drobet na rozpacích. Jako romanťárna je to ale fajn.(23.5.2013)

Romantika s prvkami thrilleru a s veľmi sympatickou herečkou (Julianne Hough) v hlavnej úlohe. Už v polovici filmu som vedel,kde sa uberá príbeh ale vobec mi to nevadilo. Presne takúto jednoduchosť, som čakal od filmu, keď bola predloha s knihy od Nicolasa Sparksa. Zatiaľ všetky filmy, ktorým námety boli jeho knihy odo mňa dostali 5* a tento nie je výnimkou.(22.10.2013)

• Nathalie

Lasse Hallstrom je dokonalým filmovým ekvivalentem Nicholase Sparkse. Tihle dva se hledali, až se našli, měli by mít vlastní žánr: plytký doják. Než tenhle bezpečný přístav, to raději otevřené moře. 30%(29.4.2013)

By ma zaujímalo, odkiaľ sa nabralo, že ked' niekto (väčšinou záporák teda) vytasí kvér spoza pásu, tak si ho vždy aspoň tridsať razy počas preslovu prikladá na čelo ako idiot a ešte si popritom prehrabáva vlasy??! To ma vždy pekne vedelo vytočiť...(30.4.2013)

• - Alexův (Josh Duhamel) obchod se musel pro účely natáčení kompletně postavit. Velké překvapení čekalo produkci, když kopli do země a narazili na základy stejného obchůdku, který tu stál již před 150 lety. (jenik71)

• - Ve filmu si mohla zahrát také Keira Knightley, dala však přednost natáčení snímku Can a Song Save Your Life? (2013). (Dr Lizal)

• - Do hlavní ženské role byla autory zvažována Carey Mulligan a Bethany Joy Lenz (Dr Lizal)