Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Velice zdařilá série šesti krátkých filmů režiséra Igora Chauna. Všechny povídky si drží vysokou kvalitu, některé z nich jsou hororově laděné, v jiných je nádech mysteriózna, ale všechny spojuje velmi drsný černý humor a zajímavá pointa. Pro mě je jednoznačně nejlepší snímek Sousto se skvělým Josefem Abrhámem a ještě lepší Helenou Lehkou-Rejškovou! Hodnocení jednotlivých filmů: Sousto *****, Siláci ****, Podržel souseda ****, Dlaždice ****, Boží mlýny ****, Štědrý večer paní Hůlové ****.(23.5.2013)

Drsné a cynicky směšné, ale také hluboké a silné příběhy. Jednotlivé povídky tohoto miniseriálu se liší, ale mají jedno společné - nenechají vás chladným. Za jednoznačně nejlepší považuji smutný Štědrý večer paní Hůlové.(12.7.2012)

Mnohé z uvěřitelných příběhů jsou nadprůměrné, ovšem pár jich je těžce průměrných. Jinak ale musím souhlasit s tím, co napsala kritika - "Chaunovy hororovité příběhy představují svého tvůrce jako cynika, jenž v kotli míchá vývar z lidských malostí, nectností i směšností a opájí se zápachem, který z vývaru stoupá."(17.7.2012)

• Schneefee

velmi depresivni, predvidatelne a nadhodnocene pribehy(26.3.2014)