Tonoucí se stébla chytá

• slovenský

Topiaci sa slamky chytá

Komedie

Francie / Itálie, 1967, 96 min

Výborná komedie. Perfektní obsazení a možná je to lepší než všichni fantomasové dohromady. Louis de Funés tady má prostě svůj herecký koncert a kromě Michela Galabru, jako by tam nikdo jiný ani nebyl. Mimochodem scéna v kostele... nejvtipnější scéna francouzského filmu :-D možná teda... pokud neobjevím jiný film(29.1.2007)

CASTAGNIER!!!(19.4.2003)

Jeden z nejlepších Funesových filmů!! Skvělá oddechová zábáva se spoustou skvělých vtipů a skvělým Funesem, který zde podle mě podává životní výkon. k tomu skvělý Michel Galabru, který je Funesovi rovnoceným komickým partnerem. Tihle dva mě spolehlivě bavili celý film a já se musím přiznat, že jsem se dlouho takhle nenasmál!!(6.12.2009)

• Marek1991

Šupiti šupity pam, komédie s Funèsom rád nemám. Ako vždy bláznivé s jeho špecifickým humorom, ale ak ten film nemá iskru, on to u mňa nezachráni. Zapletené, ako vždy s kopou heftov a na koniec so širokými úsmevmi.(26.5.2012)

Tohle bylo trochu slabší než ostatní Funesovky, ale i tak to bránici polehtá. * * *(22.1.2012)