Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ****

  Ani sa nečudujem, že pre Gillian je rola Stelly jej najobľúbenejšia. Hrať inteligentnú, tak trochu drsnú a tajomnú policajnú komisárku musela byť radosť. Už ako Dana S. bola predsa veľmi presvedčivá. Viac ma prekvapil samotný Jamie. Rola Paula - milujúceho otca rodiny a sériového vraha v jednom - mu naozaj sadla, pôsobil veľmi prirodzene. Nechápem ako mohol vôbec prijať rolu pána Šedého. Atmosferická kriminálka, ktorá vás vtiahne do diania a nepustí. Skvelé!(4.7.2015)

 • T2
  **

  tie detektívne seriály mi prídu už na jedno kopyto, strašne rozvlečené /40%/(23.3.2014)

 • Beagle
  *****

  Nebojím se dát pět hvězd, protože The Fall je opravdu výjimečně dobrá detektivka a Stella Gibsonová s Paulem Spectorem jsou opravdu výjimečně dobře napsané postavy. Myslím, že Gillian Andersonová vykročila stejným směrem, jako před lety Helen Mirrenová se svou Jane Tennisonovou - tedy doprostřed muži ovládaného světa, v němž je zapotřebí být ještě tvrdší a chladnější, než kterýkoliv z nich. 1.řada zdaleka nezodpověděla všechny otázky, netrpělivě čekám na druhou. P.S: Jestli Jamie Dornan opravdu tak vládne uměním svazovat ženy, pak se má Dakota Johnson v Padesáti odstínech na co těšit...__Tak druhá řada začala pěkným zahuštěním atmosféry a navázala děj jen pár dní po událostech řady první. Dobré.(15.5.2014)

 • Aky
  ****

  Zajímavě vystavěné krimi drama, kdy vraha poznáváme hned na počátku, dřív než detektivové, kteří si s ním mají dát práci, dokonce i dřív, než spáchá první zločin. Přesto si vyprávění udržuje napětí a zajímavost. Někdy se mi té psychologie zdálo až trochu moc a za každou cenu, ale většinou i tato rovina, vlastně stěžejní, stála za to.(5.4.2014)

 • fmash

  Jak píše DaViD'82, „je to pomalé, málomluvné s dlouhými téměř až hypnotickými scénami, kde se zdánlivě nic neděje“. Jo, přesně tak. Samá ozvěna, odmlky mezi větami, chlad z toho čiší atakdále, proti gustu žádný dyšputát. V první čtvrthodině první epizody nikoho na place nenapadlo rozsvítit, takže v dalších pěti minutách jsem lovil v ksichtech, kdo je asi tak kdo, protože denní světlo odhalilo aspoň základní rysy postav. Pak se to začalo tak nějak dít znovu a mně došlo, že na tak velkoryse dramatickou věc nemám dostatek času na zabití. Jinak nic proti, ale na druhou epizodu jsem chuť nedostal, takže nehodnotím.(12.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace