Nitro Circus

Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Celkem mě překvapilo, že po takové době, co se objevilo první oznámení o tom, že seriál je u konce a začíná se pracovat na 3D filmu, se mi dostane tak akorát neoriginální a o hodinu delší kopie jednoho z mnoha dílů, kde jsou jediné zajímavé novinky Nitro Golf a závěrečná ukázka na živé vystoupení (která mohla být klidně o dost delší, protože film pro někoho, kdo viděl všechny díly, nemá skoro vůbec co nabídnout). Ale i přes to, že snad všechny díly byly o dost lepší než tohle, lidem z Nitro Circus patří moje nekonečné uznání a neskutečně se na ně těším za měsíc v O2.(6.11.2012)

• neoBlast

Celkem zbytečná kopírka proslulých Jackass cápků kde je rozptyl "skečů" omezený (ve srovnání s originálem) a po chvilce se koncept začne celkem dost nepříjemně opakovat. Zajímavá mi přišla pouze pasáž s nehodou, která nabrala trochu reality TV/dokumentárního vzrušení. Teď je asi vhodná příležitost pro fanoušky Nitro Circus se na mě sesypat s objasněním, že je to něco úplně nesrovnatelného a že tomu vůbec nerozumím 35 %(17.12.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,377,618Tržby Celosvetovo $4,183,697▐ zopár dosť praštených nápadov ale len niekoľko skutočne stálo za to, hlavne veľa kecov okolo toho /35%/(14.8.2013)

• - Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)

• - Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (PiskotkOi)