Nitro Circus

Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

• Terva

V Hollywoodu se toho báli......a ono to stálo jen pár šlupek........ Takže těch sedm lidí naložte do dětského, pardon školního autobusu, a koukejte kam doletí. Já tedy nevím, ale připadá mi to ujetý a pitomí. Mám dojem, že to nejsou normálně uvažující lidí. Nedostatky ve fyzice a matematice jsou zde do očí bijící. Taky nejsem dokonalej, má čeština má hodně chyb, ale hlava, to je něco jiného. Jejich pokusy mi připadají ubohé a ještě se to pokouší zpracovat do filmu. To že je nějaké umění? Dle mého je to nedostatek rozumu schovaný za rouškou "svobody". Úvodní varování před "filmem" a následný film bych pouštěl jako instruktážní snímek o degeneraci mozků.(20.4.2013)

Naprostá šílenost a nářez. Co tihle chlápci dovedou, o tom se vám ani ve snech nezdálo!!(12.1.2013)

Musím uznat, že s touto šílenou partou (v mnohém podobnou Jackass - ale bez blitek :)) jsem se v jejich celovečeráku setkal vůbec poprvé ale setkání to bylo zábavné a intenzivní. Opravdu zábavná podívaná o bláznech, kteří mnohokrát riskují své životy jen pro to aby překonávali hranice a pobavili ostatní. Kde uvidíte skok přes propast s kamionem nebo autobusem? Zde ano.(6.3.2013)

Kromě dech beroucích kousků, které pomůžou člověku spolknout nevědomky nasucho klidně i celý rohlík, se dočkáme i trochu té chlapácké legrace. Není nad to, když si cvalda rozbije držku na tříkolce, nebo se spálí o gumu. Jo, takový dokument prostě nenudí, ale na druhou stranu ani tolik nešokuje, jak jsem původně očekával.(1.2.2013)

"When you fall down, you gotta get up and brush the dust off and go for it again."(2.1.2013)