poster

Nitro Circus

 • USA

  Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rebbit
  *****

  Jsou to blázni, dělaj to rádi a mě se líbí. Tato parta je vážně dokonalá...(24.2.2013)

 • Frajer42
  ***

  Nitro Circus je něco jak Jackass. Po stránce obtížnost triků je na mnohem vyšším levelu, ale bohužel postrádá humor. Před triky i všemi, kteří v sobě najdou tolik odvahy se do daného kousku pustit je nutné samozřejmě smeknout. Adrenalin se mi zvedl pouhým pohledem na jednotlivé kousky. Nedovedu si představit, kolik ho mají v krvi samotní aktéři. Celkové zpracování je rovněž úžasné. V HD kvalitě se jedná o pastvu pro oči. Téměř 4*.(19.1.2013)

 • Segrestor
  ****

  Kromě dech beroucích kousků, které pomůžou člověku spolknout nevědomky nasucho klidně i celý rohlík, se dočkáme i trochu té chlapácké legrace. Není nad to, když si cvalda rozbije držku na tříkolce, nebo se spálí o gumu. Jo, takový dokument prostě nenudí, ale na druhou stranu ani tolik nešokuje, jak jsem původně očekával.(1.2.2013)

 • Pablinho
  ****

  Samotný kousky naprosto bezkonkureční! A koho během sledování nenapadlo, že by se mohl taky někym podobnym stát? Ono to za tu srandu a adrenalin možná i stojí. Už jen ty záběry člověka krásně nabudí a dodaji trochu života do toho... no, života :)(27.6.2013)

 • Spike23
  ***

  Celkem mě překvapilo, že po takové době, co se objevilo první oznámení o tom, že seriál je u konce a začíná se pracovat na 3D filmu, se mi dostane tak akorát neoriginální a o hodinu delší kopie jednoho z mnoha dílů, kde jsou jediné zajímavé novinky Nitro Golf a závěrečná ukázka na živé vystoupení (která mohla být klidně o dost delší, protože film pro někoho, kdo viděl všechny díly, nemá skoro vůbec co nabídnout). Ale i přes to, že snad všechny díly byly o dost lepší než tohle, lidem z Nitro Circus patří moje nekonečné uznání a neskutečně se na ně těším za měsíc v O2.(6.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace