Nitro Circus

Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

• neoBlast

Celkem zbytečná kopírka proslulých Jackass cápků kde je rozptyl "skečů" omezený (ve srovnání s originálem) a po chvilce se koncept začne celkem dost nepříjemně opakovat. Zajímavá mi přišla pouze pasáž s nehodou, která nabrala trochu reality TV/dokumentárního vzrušení. Teď je asi vhodná příležitost pro fanoušky Nitro Circus se na mě sesypat s objasněním, že je to něco úplně nesrovnatelného a že tomu vůbec nerozumím 35 %(17.12.2015)

Naprosto boží. Za hodně dlouho dobu sem konečně viděl zase něco tak skvělýho, že sem se z toho absolutně posral!(2.12.2012)

Samotný kousky naprosto bezkonkureční! A koho během sledování nenapadlo, že by se mohl taky někym podobnym stát? Ono to za tu srandu a adrenalin možná i stojí. Už jen ty záběry člověka krásně nabudí a dodaji trochu života do toho... no, života :)(27.6.2013)

Nitro Circus je něco jak Jackass. Po stránce obtížnost triků je na mnohem vyšším levelu, ale bohužel postrádá humor. Před triky i všemi, kteří v sobě najdou tolik odvahy se do daného kousku pustit je nutné samozřejmě smeknout. Adrenalin se mi zvedl pouhým pohledem na jednotlivé kousky. Nedovedu si představit, kolik ho mají v krvi samotní aktéři. Celkové zpracování je rovněž úžasné. V HD kvalitě se jedná o pastvu pro oči. Téměř 4*.(19.1.2013)

Tak tihle "típci" a jejich kaskaderské kousky mě vážně pobavili. Dokonce musím říct, že jsem se bavil ještě více než koukání na Johnnyho Knoxvilla a jeho Jackass. Chrozně rád bych tuhle show chtěl viděl na živo, takže tiše budu doufat, že dorazí i někdy k nám do republiky. Zážitek to musí být fantastický.(29.6.2013)