poster

Nitro Circus

 • USA

  Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rebbit
  *****

  Jsou to blázni, dělaj to rádi a mě se líbí. Tato parta je vážně dokonalá...(24.2.2013)

 • Cracker
  ****

  Profesionálny šialenci. Pastranu a spol. sledujem už nejaký ten piatok a stále ma dokážu prekvapiť ich originalitou a obrovským nadšením z každého úspešne prevedeného, smrteľne nebezpečného a taktiež napínavého kúsku. V tomto celovečeráku im to však s tou originalitou, až tak nevyšlo. Niektoré kúsky vyhrabali z archívu... Veľmi mi vo filme chýbal Andy Bell a jeho vycibrený zmysel pre humor. Film je sám o sebe veľmi zábavný, napínavý a pre fanúšikov adrenalínových športov je to samozrejme povinnosť. Do budúcna by som len chcel vidieť viac pekelných trojkolieeeeeeeeeeeeek!(25.4.2013)

 • FFilipCZ
  *****

  Naprostá šílenost a nářez. Co tihle chlápci dovedou, o tom se vám ani ve snech nezdálo!!(12.1.2013)

 • tokyno
  *****

  Naprosto boží. Za hodně dlouho dobu sem konečně viděl zase něco tak skvělýho, že sem se z toho absolutně posral!(2.12.2012)

 • Frajer42
  ***

  Nitro Circus je něco jak Jackass. Po stránce obtížnost triků je na mnohem vyšším levelu, ale bohužel postrádá humor. Před triky i všemi, kteří v sobě najdou tolik odvahy se do daného kousku pustit je nutné samozřejmě smeknout. Adrenalin se mi zvedl pouhým pohledem na jednotlivé kousky. Nedovedu si představit, kolik ho mají v krvi samotní aktéři. Celkové zpracování je rovněž úžasné. V HD kvalitě se jedná o pastvu pro oči. Téměř 4*.(19.1.2013)

 • - Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)

 • - Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (PiskotkOi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace