poster

Nitro Circus

 • USA

  Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Umím skočit tři salta s dvěma vruty na tříkolce, ale ty dopady hlavou na beton mi zatím nedělají příliš dobře. Proto se občas podívám na ty, kterým za podobné šílenosti někdo platí a tentokrát jsem byl hodně spokojen. Jízda na motorce přes napuštěný bazén, skákání s Monster Truckem přes údolí, válení sudů s autem či přeskakování mezi mrakodrapy jsou kousky, které si nyní pozorně rozeberu v elektronické tužce u videa a v některém z příštích životů se na ně určitě vrhnu. Zatím jsem však příliš hrdý na celistvost svého skeletu a nepoškozenost většiny orgánů.(12.2.2015)

 • Dragoni
  ****

  Tak tahle banda z tříkolek ještě nevyrostla a i když je to možná jen banda zaostalejch puberťáků, tak bych se na jejich SHOW chtěl podívat naživo.(6.2.2013)

 • neoBlast
  **

  Celkem zbytečná kopírka proslulých Jackass cápků kde je rozptyl "skečů" omezený (ve srovnání s originálem) a po chvilce se koncept začne celkem dost nepříjemně opakovat. Zajímavá mi přišla pouze pasáž s nehodou, která nabrala trochu reality TV/dokumentárního vzrušení. Teď je asi vhodná příležitost pro fanoušky Nitro Circus se na mě sesypat s objasněním, že je to něco úplně nesrovnatelného a že tomu vůbec nerozumím 35 %(17.12.2015)

 • tokyno
  *****

  Naprosto boží. Za hodně dlouho dobu sem konečně viděl zase něco tak skvělýho, že sem se z toho absolutně posral!(2.12.2012)

 • MMR
  ***

  Pro mě je jednička Jackass, a jakákoliv napodobenina se mu kvalitně nemůže rovnat. Některé nápady ovšem oceňuji, přesto si myslím, že je to nadhodnocené.(12.3.2013)

 • - Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)

 • - Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (PiskotkOi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace