Nitro Circus

Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Musím uznat, že s touto šílenou partou (v mnohém podobnou Jackass - ale bez blitek :)) jsem se v jejich celovečeráku setkal vůbec poprvé ale setkání to bylo zábavné a intenzivní. Opravdu zábavná podívaná o bláznech, kteří mnohokrát riskují své životy jen pro to aby překonávali hranice a pobavili ostatní. Kde uvidíte skok přes propast s kamionem nebo autobusem? Zde ano.(6.3.2013)

Naprostá šílenost a nářez. Co tihle chlápci dovedou, o tom se vám ani ve snech nezdálo!!(12.1.2013)

Samotný kousky naprosto bezkonkureční! A koho během sledování nenapadlo, že by se mohl taky někym podobnym stát? Ono to za tu srandu a adrenalin možná i stojí. Už jen ty záběry člověka krásně nabudí a dodaji trochu života do toho... no, života :)(27.6.2013)

Snesitelnější než-li Jackass, jelikož tam sou hovada, co dělaj jen nechutný hovadiny.Tihle borci ( a borka ) dělaj šílený kaskadérský kousky a nad některejma trikama zůstává rozum stát.Upřímně sem ale čekal trochu nadupanější filmek, přeci jenom spousta triků, který Nitro předvedlo v tomhle filmu není zase taková pecka, tak 60% kousků ( hlavně těch vodních ) by zvládl každý "obyčejný" smrtelník s trochou nadšení pro adrenalinové šílenosti.Snad jedinej moment, kdy sem opravdu kroutil hlavou bylo, jak skákali z mrakodrapu na mrakodrap, zajímalo by mě, jak by se smáli, kdyby se Pastrana rozjel trochu pomalejc a dole z něj našli jenom kaši a zbytky z helmy.Když chtěj riskovat život, prosím.Žijou naplno a nemyslej na následky, obdivuhodné, záviděníhodné a zároveň nepochopitelné.Víc než jejich kousky mě bavili jejich hlášky.Spadnul si na držku a máš kreč v kotníku, vážně? :) 60%.(5.3.2013)

Naprosto boží. Za hodně dlouho dobu sem konečně viděl zase něco tak skvělýho, že sem se z toho absolutně posral!(2.12.2012)