poster

Nitro Circus

 • USA

  Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  odpad!

  V Hollywoodu se toho báli......a ono to stálo jen pár šlupek........ Takže těch sedm lidí naložte do dětského, pardon školního autobusu, a koukejte kam doletí. Já tedy nevím, ale připadá mi to ujetý a pitomí. Mám dojem, že to nejsou normálně uvažující lidí. Nedostatky ve fyzice a matematice jsou zde do očí bijící. Taky nejsem dokonalej, má čeština má hodně chyb, ale hlava, to je něco jiného. Jejich pokusy mi připadají ubohé a ještě se to pokouší zpracovat do filmu. To že je nějaké umění? Dle mého je to nedostatek rozumu schovaný za rouškou "svobody". Úvodní varování před "filmem" a následný film bych pouštěl jako instruktážní snímek o degeneraci mozků.(20.4.2013)

 • FFilipCZ
  *****

  Naprostá šílenost a nářez. Co tihle chlápci dovedou, o tom se vám ani ve snech nezdálo!!(12.1.2013)

 • Chrustyn
  ****

  Musím uznat, že s touto šílenou partou (v mnohém podobnou Jackass - ale bez blitek :)) jsem se v jejich celovečeráku setkal vůbec poprvé ale setkání to bylo zábavné a intenzivní. Opravdu zábavná podívaná o bláznech, kteří mnohokrát riskují své životy jen pro to aby překonávali hranice a pobavili ostatní. Kde uvidíte skok přes propast s kamionem nebo autobusem? Zde ano.(6.3.2013)

 • Segrestor
  ****

  Kromě dech beroucích kousků, které pomůžou člověku spolknout nevědomky nasucho klidně i celý rohlík, se dočkáme i trochu té chlapácké legrace. Není nad to, když si cvalda rozbije držku na tříkolce, nebo se spálí o gumu. Jo, takový dokument prostě nenudí, ale na druhou stranu ani tolik nešokuje, jak jsem původně očekával.(1.2.2013)

 • hynous
  *****

  "When you fall down, you gotta get up and brush the dust off and go for it again."(2.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace