Make Your Move

(neoficiální název)

Hudební / Romantický / Drama

Jižní Korea / USA, 2013, 107 min

• Disk

Prostě pohádka se šťastným koncem. Nic více, nic méně.(3.10.2013)

• kikuka

Romeo&Júlia mustra dvoch rozhádaných "klanov" ("bráchov", čo robia klub biznis), so scénami, ktoré kričia úvahou "veď v Hriešnom tanci to fungovalo, tak tú scénu trochu to a bude to". A bolo. Jasne, tanečne fun, zvyšok au. Aj keď zatiaľ asi národnostne najpestrejšie a v tomto smere nie také šablónové, ako Center Stage (okej, to bolo o inom tanci, ale tak....).(1.8.2014)

• andiek05

O tanečním talentu hlavních hrdinů není pochyb, předváděli úžasné výkony, ale to bylo tak vše na tomto filmu. Bohužel ničím jiným nepřekvapil a popravdě mě ani zas tak nebavil.(12.7.2015)

Stručně řečeno snesitelné. Film trpí klasickými bolístkami typickými pro žánr - naivním příběhem (inspirace Shakespearem je hodně volná) a nezáměrně úsměvnými dialogy, ale na druhou stranu, to, o co tu jde nejvíce, je choreografie tance a ta je v tomto případě originální a povedená. 5/10(28.5.2015)

• Jirka_Šč

Tanec se mi velmi líbil a skoro na všechny taneční scény se rád podívám znovu, ale ostatní věci jsou průměrné nebo prostě špatné. Díky tanci (a solidní chemii mezi oběma hlavními představiteli) jsem přemýšlel i nad třemi hvězdičkami, ale nakonec převážilo, že je přístup hlavního hrdiny k finálnímu vyřešení problému tak nechutně holywoodský.(9.8.2015)