Make Your Move

(neoficiální název)

Hudební / Romantický / Drama

Jižní Korea / USA, 2013, 107 min

• andiek05

O tanečním talentu hlavních hrdinů není pochyb, předváděli úžasné výkony, ale to bylo tak vše na tomto filmu. Bohužel ničím jiným nepřekvapil a popravdě mě ani zas tak nebavil.(12.7.2015)

• Lum3n

BoA hraje ve filmu hlavní roli, což může být snad jedinný důvod, proč se na Make Your Move koukat. Jinak jde o "scénář" sestavený z top 100 klišé tanečních (a v podstatě jakýchkoli jiných) filmů. 30%.(27.12.2013)

Stručně řečeno snesitelné. Film trpí klasickými bolístkami typickými pro žánr - naivním příběhem (inspirace Shakespearem je hodně volná) a nezáměrně úsměvnými dialogy, ale na druhou stranu, to, o co tu jde nejvíce, je choreografie tance a ta je v tomto případě originální a povedená. 5/10(28.5.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $1,138,000▐ len tuctová tanečná odrhávačka, ktorých tu už máme nespočet, dej a ani tance dokopy už nemajú čím zvláštnym upútať /videl v kine 3D verziu: 25%/(30.10.2013)

• eLeR

Pri takýchto filmoch býva ten príbeh vždy slabučký a výkony hercov mierne podpriemerné, ale však nič iné som nečakala, na prvom mieste je vždy tanec. Jedno však musím uznať - spoločné tance hlavných predstaviteľov boli jednoducho famózne.(19.5.2014)