poster

LEGO® příběh

 • anglický

  The Lego Movie

 • slovenský

  Lego príbeh

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Austrálie / USA / Dánsko, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *****

  Po dlouhé době přehřívám své mozkové závity v důsledku rozhodnutí, že si dám výjimečně více než obvykle záležet, a zkusím sem prdnout vskutku nadmíru originální komentář s jednou doporučující větou, kterou zatím přede mnou ještě nikdo na ČSFD nepoužil. Takže pozor: VŠECHNO JE TU BOŽÍ! Uf. Součástí téhle krabice je vedle smrtonosné dávky povedených gagů a vtípků také přesah jako hovado, napodruhý už to snad na modrý placičce rozdejchám líp.(24.2.2014)

 • 3DD!3
  *****

  Všichni na mě koukali jako na magora, když jsem se ptal jestli na to se mnou půjdou do kina, jejich chyba... Královská zábava, plná nápadů, výborných hlášek a neskutečných narážek, kde si pokecá Gandalf s Brumbálem a Batmobil parkuje na kostičkovém mraku, který je na konci duhové cesty. Že to je strašný maglajz, nemá to řád? O tom je právě příběh - návod proti fantazii, kreativita vede souboj s byznysem (Lordem Byznysem) podle všech možných i nemožných nápadů. Tvůrčí dvojka Lord/Miller dětem hlavně předává důležité poselství a dospělým vlastně taky - LEGO JE NELEPŠÍ HRAČKA! ;-) "My jsme z planety Duplon a přišli jsme vás vyhladit!"(9.2.2014)

 • gogo76
  ***

  Fakt nechápem tak vysoké hodnotenie, ale ...aháá, veď je to LEGO!! Máloktorý z dnešných animákov ma sklame, ale "Legu" sa to podarilo. Prvú polovicu som sa stále hľadal, príbeh mi prišiel neprehľadný, unáhlený, málo vtipný a prehnane akčný. Až záverečných 20-30 minút film ako tak zachraňuje, ale nemôžem si pomôcť, ale tak populárna hračka si zaslúžila lepší animák a lepšiu poklonu. Deti podľa reakcií tiež neskákali od radosti, takže u mňa veľmi slabučké tri hviezdy, ktorý berte ako rodinný priemer. Za mňa osobne by to boli skôr dve hviezdy. 50%.(31.12.2014)

 • Cherish
  **

  Neuvěřitelně přeplácaná spatlanina všeho možného a ani pár vtipných hlášek to nevylepší. Ani nepamatuji, kdy bych byla tak zklamaná a otrávená z animovaného filmu. Ne, já ty Lego postavičky neměla nikdy ráda a ani nikdy mít nebudu.(2.5.2014)

 • ajuska
  ****

  Čekala jsem infantilní blbinu a ona se z toho vyklubala zábavná, nápaditá, svěží podívaná. Příběh je samozřejmě klasické schéma "z nuly hrdinou", ale tvůrci z toho dokázali udělat docela nářez. Především mě ale příjemně překvapilo rozuzlení, které to všechno posunuje na další úroveň.(11.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace