poster

LEGO® příběh

 • anglický

  The Lego Movie

 • slovenský

  Lego príbeh

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Austrálie / USA / Dánsko, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  ***

  Lego nuda(5.8.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Lego není moje oblíbená hračka. Měla jsem jako dítě (když se podívám na to množství plyšáků, které vlastním, tak ten minulý čas zjevně není použit správně) mnohem raději plyšáky, puzzle a hlavolamy než stavebnice. Nechci působit podezíravě, ale mám pocit, že vím, kdo byl hlavním sponzorem téhle kratochvilné taškařice, kde se zhádá Brumbál s Gandalfem, Žvejka převeze při chytračení Batman, Shakespeare chtivě nahlíží do výstřihu Zlému policajtovi a člověk zjišťuje, že neví, kde má kaťata. Návody jsou pro blbce, rady ostatně taky. I tak bych poradila všem - jsou situace, kdy věta "všechno je tu boží!" může napáchat mnoho problémů. A nejsou to jen pracovní porady, kam není radno tuto mantru tahat.(9.12.2015)

 • johnn333
  ***

  Tak nařachaný/přeplácaný, až je to vlastně ubíjející. Stejný pocity jsem měl třeba u Vlka z Wall Street. 70%(8.2.2014)

 • JohnnyD
  *****

  Úplná šleha. Najlepší animák od Up! Skvelá kombinácia detského humoru, absurdných popkultúrnych narážok (Green Lantern!), dospeláckeho až temného humoru (ono je to fakt riadne orwellovské!) a prekvapivého dojemného záveru, po ktorom všetko začne dávať úžasný zmysel a posúva film do úplne iných medzí. Jeden z najlepších filmov za dlhú, dlhú dobu.(24.2.2014)

 • Shakers
  ****

  Každý kto sa hrával s legom toto určite ocení a kto navyše pozná väčšinu filmových klasík to ocení taktiež, pretože tento lego animák si bere niektoré postavy a udalosti zo znamych filmov, čo je rozhodne trefa do čierneho. Keby animácia nebola miestami až tak moc legová, tak by to bolo aj prehľadnejšie, takto sa v tom dalo miestami dosť ťažko zorientovať čo je čo. Inak fajn zábava, ktorú mi pokazil hlavne koniec. A Batman jasne najlepší :-) 80% - 4*(18.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace