LEGO® příběh

• slovenský

Lego príbeh

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Austrálie / USA / Dánsko, 2014, 100 min

Dhuts Dhuts Dhuuuts "temnota" Dhuts Dhuts Dhuuuts "bez rodičů" Dhuts Dhuts Dhuuuts...(12.10.2014)

Kostičkový svět se vším všudy. Jako malý jsem nikdy stavebnici Lega neměl (maximálně tak pár igráčků), všechno jsem si ale vynahradil nedávno, jelikož jsem pro tuto firmu pracoval. Celý den jsem si mohl hrát a ještě jsem za to byl slušně placenej : ) Pravda, tenhle filmový svět je rozlehlejší a akčnější než byl ten můj na pracovním stole, takže bych měl přimhouřit nějaké to očičko, jenže něco mi k té kýžené páté hvězdičce chybí. Nejspíš si tolik nerozumím s humorem pánů režisérů Lorda a Millera. Abych to shrnul tak napíšu, že LEGO příběh je úžasně nakažlivý, barevný a kýčovitý, jen škoda že ne tak docela boží ..(22.6.2014)

• berg.12

Absolutní designový a popkulturní fetiš. Jakékoliv potěšení stírá čiré filmové zoufalství i vrcholná pointa.(7.6.2015)

Každý kto sa hrával s legom toto určite ocení a kto navyše pozná väčšinu filmových klasík to ocení taktiež, pretože tento lego animák si bere niektoré postavy a udalosti zo znamych filmov, čo je rozhodne trefa do čierneho. Keby animácia nebola miestami až tak moc legová, tak by to bolo aj prehľadnejšie, takto sa v tom dalo miestami dosť ťažko zorientovať čo je čo. Inak fajn zábava, ktorú mi pokazil hlavne koniec. A Batman jasne najlepší :-) 80% - 4*(18.6.2014)

Zas tak ultra vtipny to neni, v podstate ty nejlepsi hlasky jsou uz provareny v traileru. Ale rozhodne to je ten nejakcnejsi animak, jakej jsem kdy videl. Je to sice naprosta fantasmagorie, ale opravdu neni snad minuta, kdy by nebyla nejaka akce. Navic animace je fakt senzacni, hudba taky a postavy vlastne taky. Ale na maximalni hodnoceni proste potrebuju vic, nez jen 100 minutovy blbnuti. Ale i tak lepsi 4*.(15.6.2014)

• - Lord Business je prezidentem společnosti Octan. Jde o smyšlenou značku sítě čerpacích stanic, která se objevila poprvé roku 1992 a od té doby se stala součástí mnoha setů Lego. (HellFire)

• - Ponuku nahovoriť Batmana dostali aj Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney či Christian Bale, ktorí ho stvárnili v hraných filmoch. Svoj hlas mu však ako prvý Kanaďan nakoniec prepožičal herec Will Arnett. (MikaelSVK)

• - Ak by na výrobu filmu boli použité iba jednotlivé kocky lega, bolo by ich treba zhruba 15 miliónov. (figliar)