Spojení Wilsona a Vaughna po letech od "Nesvatbových" slibovalo velká očekávání, ale rutinér Levy mě nechával raději střízlivým. Vznikla nápadem slušná, ale jinak zbytečně dlouhá a po všech směrech průměrná komedie, stojící na ohraném základu outsiderů, kteří přes všechno zlo a nepřízeň osudu dokážou nemožné. Wilson a Vaughn jsou stále skvělá dvojka, ale režisér ani scénárista jim moc nepomáhají v tom se vyloženě odvázat. Celé to tak stojí na Wilsonově charismatu a Vaughnově ukecanosti, ale na dvě hodiny je to opravdu málo a vyloženě vtipné scény se zde nevyskytují. Na jedno podívání neškodné, ale snadno zapomenutelné.(29.10.2013)

...a tak zatímco Ainy kouká na nízká hodnocení uživatelů, já koukal na film. A viděl jsem nevyváženou, špatně sestříhanou hovadinu, která by byla příjemným zpestřením filmového léta, kdyby ovšem svým profilem nekopírovala horské etapy Tour de France a kdyby dabing nepřipomínal večerní předčítání dyslektiků.(6.7.2013)

• dr.horrible

Reklama a motivačná prednáška v jednom. Sranda? Celkom aj hej, ale úplne podľa šablony. Škoda, frat pack mám rád a toto je ďalší dôkaz toho, kam to s nimi smeruje. Dole dole, stále hlbšie...(9.10.2013)

Zajímavý a neokoukaný nápad, ale to je nejspíš vše, co bych mohl pochválit. Jakmile u filmu s žánrem Komedie po skončení si nevzpomenu ani na jeden Vtip či Hlášku, tak je něco špatně. Naštěstí jsem se nenudil,ale bohužel jsem se ani moc nenasmál.(6.10.2013)

Kravina bez příběhu, ale s poměrně sympatickým duem a zajímavým prostředím Googláckého impéria. Popravdě jsem neměl chuť sledování předčasně ukončit a byl jsem upřímně zvědavý jestli opravdu zvítězí. P.S. Nejlepší scény jsou s děvkama z klubu.(23.5.2014)