• nunka

Film akoby z pera nejakého motivačného speakra, užvatlaný až hrôza. Ani si neviem vyloviť z pamäti, že by mala nejaká komédia v poslednom čase tak zlú chémiu ako Internship. Spolupráca s Google a všetko okolo Google vyznieva anti-cool a Owen s Vincom sú vlastne úboho smiešni v celom kontexte, tak ako samotný scenár, na ktorom stojí a padá úspech tejto zbytočnej komédie.(6.11.2013)

Kravina bez příběhu, ale s poměrně sympatickým duem a zajímavým prostředím Googláckého impéria. Popravdě jsem neměl chuť sledování předčasně ukončit a byl jsem upřímně zvědavý jestli opravdu zvítězí. P.S. Nejlepší scény jsou s děvkama z klubu.(23.5.2014)

Dvouhodinová reklama na Google, standardní komedie Owena Wilsona a Vince Vaughna s vymazlenými závěrečnými titulky.(15.10.2013)

Známé nesvatbovské duo se vrací a tentokrát se ucházejí o stáž v Googlu...A pořád je to sranda. Místy jsem ale nevěřil, co sem dokázali tvůrci propašovat. Věřím, že práce v Googlu asi bude hodně super, ale opravdu se tam hraje pozemní Famfrpál? To je právě ten rozdíl od Nesvatbových, velká nadsázka, která však pobaví. A nejvíc je ta sekvence s Profesorem X! ...70%...[18.07.2013_Kino Šumava_Klatovy](18.7.2013)

Dva charismatičtí chlapi bez znalostí IT na náboru nerdských děcek do googlu.. Téma samo o sobě slibuje vtipný a příjemný film. Ten také přesně nabízí plus ještě přidává romantický nádech, který je téměř nutný, máte-li ve filmu Owena Wilsona. Trošku neohrabanou formou je zde naznačena důležitost přátelství a týmové práce. Kdo se nebavil a nechce pracovat pro google, koukal na jiný film.(18.7.2013)

• - Na samom konci filmu sa objaví aj spoluzakladateľ americkej spoločnosti Google. (Acrobat)

• - Naštvaného zaměstnance Googlu, který se snaží spát ve "šlofíkárně", ale je pořád vyrušován Nickem, si zahrál režisér filmu Shawn Levy. (Decim28)

• - Google dovolil natáčať v Googleplexe, ktorý sa nachádza v Kalifornii, päť dni. Väčšina filmu sa nakrúcala v Georgia Institute of Technology v Atlante. (sWONDER)