Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Svieža a celkom zábavná jednohubková komédia so skvelým hereckým obsadením. Film je veľmi "ukecaný", človek musí vedieť veľmi dobre po anglicky alebo vedieť veľmi rýchlo čítať titulky, pretože tie niekedy na obraze nevydržia ani 2 sekundy. Inak myslím, je nutný dabing. Ale aj napriek tomu, že je to tak ukecané, chýba mi tu korenie všetkých komédií, a to nejaké zábavné hlášky. Tie tu nie sú žiadne a to je veľká škoda. Takto Stážisti neprekročili svoj tieň a zostali kdesi pod vrcholom, veľká škoda, potenciál tu bol.(7.10.2013)

 • VenDulin85
  *****

  Čistokrevná komedie o firmě jménem Google. Často si dobírám google, pokouším jej, co všechno mi najde pod hesly, která zadávám jak do samotného vyhledávače, tak do obrázků, překladače, a dalších aplikací... Někdy si potom google dobírá mě, např. když mě loni v Římě vyslal na sever místo na jih... I love google, se všemi jeho vychytávkami, chybami, a tato komedie, na kterou jsem se vypravila díky čsfd (díky díky díky), nemůže být špatná, ať si kdo chce co chce říká, a kdo má hůl po ruce, najde si i psa... Postupem času začínám žrát Owena Wilsona, a v tomto hláškoidním počinu i Vince Vaughna. Počet hlášek na metr krychlový je fakt zabijácký, když tam ti gůglaři začali hrát dokonce pozemní famfrpál, myslela jsem, že to bude má smrt, aneb jak již píše Ainy, pod sedadla jsme se neposkládaly jen proto, že jsme měly snahu zachovat určité dekorum. Ale jen určité...(28.6.2013)

 • jojinecko
  *

  0,5*/5 To, že Shawn Levy je shitmaster je jasné, ale že si Vince Vaughn napíše takýto scenár?! Katastrofálna pitchovina koketujúca s odpadom!(5.11.2013)

 • nunka
  *

  Film akoby z pera nejakého motivačného speakra, užvatlaný až hrôza. Ani si neviem vyloviť z pamäti, že by mala nejaká komédia v poslednom čase tak zlú chémiu ako Internship. Spolupráca s Google a všetko okolo Google vyznieva anti-cool a Owen s Vincom sú vlastne úboho smiešni v celom kontexte, tak ako samotný scenár, na ktorom stojí a padá úspech tejto zbytočnej komédie.(6.11.2013)

 • Pepinec
  ***

  ...a tak zatímco Ainy kouká na nízká hodnocení uživatelů, já koukal na film. A viděl jsem nevyváženou, špatně sestříhanou hovadinu, která by byla příjemným zpestřením filmového léta, kdyby ovšem svým profilem nekopírovala horské etapy Tour de France a kdyby dabing nepřipomínal večerní předčítání dyslektiků.(6.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace