Strašně ukecaná a stopážově přepálená klasická popcornovka. Pohodovka - souhlas, komedie - nic moc, kluci - fajn, láska - tak akorát, výsledný dojem - průměr, nedá se svítit.(4.11.2013)

• Rex Mundi

Vydržala som to asi do polovice (dorazil ma Vincov prejav pri metlobale), potom bolo viac než jasné, že pokračovať to bude len ďalšími obmenami už použitých scén a hepyendom, ktorý bol pre zmenu jasný ešte pred úvodnými titulkami - čiže už pri čítaní anotácie, prípadne synopsy či plagátu. Jednoducho totálne tuctová nalinkovaná komédia. Aj také občas prekvapia, pobavia či zaujmú netradičným prístupom alebo čiernym humorom - avšak to nie je prípad Stážistov.(16.12.2013)

• SeBig

Na komedii a obsazení to mělo hrozně málo vtipných scén a hlášek. Z dobrého zážitku z kina se stala nudná podívaná a neustále koukání na čas kdy už ta nuda skonči. Bohužel tohle mě fakt neoslovilo..(16.7.2013)

Nevím jak to Shawn Levy dělá, že točí dokonale průměrné filmy prakticky v jakémkoliv žánru si umane. Jen vydařeným závěrem, který mají Američani v malíku si Stážisti řekli o 3. hvězdičku. Film je neskutečně ukecanej, ale co z toho, když je to opět šablona na americký sen jako blázen. Alespoň že i přes svou délku pořád kvalitně natočená. Tentokráte jsem byl zcela imunní proti Ferrelově hrubo humoru. Duo Wilson/Vaughn má na svém kontě mnohem lepší Nesvatbovy. 55%(21.10.2013)

Z celého filmu jsem si odnesla hlavně to, že chci pracovat v Googlu a zahrát si tam Famfrpál. Ale narozdíl od většiny lidí tady jsem se u toho i docela zasmála. Ta scéna s profesorem X neměla chybu. Na to, že měl film dvě hodiny mi docela příjemně překvapilo, jak to rychle utíkalo. 3* a přítomnost Dylana O'Briana pro mě byla příjemnou třešničkou.(5.5.2015)