• hirnlego
  ***

  Pravověrná pohádka, akorát z 21. století. No proč ne. (2,5*)(8.9.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $58miliónovTržby USA $44,672,764Tržby Celosvetovo $92,972,040Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ až príliš schématické na to aby to nasýtilo a nejak viac bavilo ale scénka z profesorom Charlesom Xavierom bodovala, ináč len slabší podpriemer /40%/(20.10.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Spojení Wilsona a Vaughna po letech od "Nesvatbových" slibovalo velká očekávání, ale rutinér Levy mě nechával raději střízlivým. Vznikla nápadem slušná, ale jinak zbytečně dlouhá a po všech směrech průměrná komedie, stojící na ohraném základu outsiderů, kteří přes všechno zlo a nepřízeň osudu dokážou nemožné. Wilson a Vaughn jsou stále skvělá dvojka, ale režisér ani scénárista jim moc nepomáhají v tom se vyloženě odvázat. Celé to tak stojí na Wilsonově charismatu a Vaughnově ukecanosti, ale na dvě hodiny je to opravdu málo a vyloženě vtipné scény se zde nevyskytují. Na jedno podívání neškodné, ale snadno zapomenutelné.(29.10.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve filmu se objeví mnoho zařízení s operačním systémem Android vyvinutým společností Google, například telefon Samsung i9250 Galaxy Nexus, či tablet Google Nexus 7. Mimo to se ve filmu objevují i některé výrobky konkurenční firmy Apple. (Claude Speed)

 • - Vo filme si ako komparz zahralo aj zhruba 100 reálnych zamestnancov spoločnosti Google. (MikaelSVK)

 • - Ve filmu stážisté pracují na zákaznické lince, Google však žádnou takovou nemá. (ronaldmekdon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace