• Malarkey
  ****

  Mně je dost jasný, že to v Googlu takhle vůbec nevypadá. Vlastně exteriérně vypadá, ale na druhou stranu nevypadá to tak, jak si to ti dva ouchylové vysnili. Pořád ale musím říct, že tak pozitivně laděnou, pohodovou a příjemnou komedii jsem děsně dlouho neviděl. Je mi jasný, že plno lidí to vnímá jako bůhví jakou agitku na to, jakej je Google boží zaměstnavatel. Také by se to mohlo vnímat jako geniální reklama nebo náborové video. Já to ale vnímám jako film, konkrétně komedii. U které jsem se sice dvakrát tak, jak jsem předpokládal, nenasmál. Ale na druhou stranu jsem si zase odpočinul a musím říct, že i po shlédnutí jsem zpozoroval lepší náladu, čemuž přispěla už samotná atmosféra filmu.(29.12.2013)

 • Rosaviva
  ***

  Z celého filmu jsem si odnesla hlavně to, že chci pracovat v Googlu a zahrát si tam Famfrpál. Ale narozdíl od většiny lidí tady jsem se u toho i docela zasmála. Ta scéna s profesorem X neměla chybu. Na to, že měl film dvě hodiny mi docela příjemně překvapilo, jak to rychle utíkalo. 3* a přítomnost Dylana O'Briana pro mě byla příjemnou třešničkou.(5.5.2015)

 • Superpero
  ***

  Bohužel to nebylo moc vtipný. Oba herci mají na kontě moje nejoblíbenější komedie, tak jsem prostě čekal víc. Koukat se na to dalo, ale Vince Vaughn už byl vyloženě otravnej a Owen Wilson začíná s přibývajícím věkem vypadat divně. Navíc, ani ty vedlejší postavy nejsou moc vtipné a prostě to hrálo moc na jistotu. Nejlepší z celýho filmu jsou ty barevný Google kola. 50%(2.11.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Po snímkach Starsky a Hutch (2004) a Ako uloviť družičku (2005) sa jedná o tretí film, kde si spoločne zahrali Vince Vaughn a Owen Wilson. Druhý menovaný sa s Willom Ferrellom okrem spomínaných titulov objavil aj v snímkach Zoolander (2001) a Príbeh Wendella Bakera (2005). (Ownerko)

 • - Naštvaného zaměstnance Googlu, který se snaží spát ve "šlofíkárně", ale je pořád vyrušován Nickem, si zahrál režisér filmu Shawn Levy. (Decim28)

 • - Ve filmu se objeví mnoho zařízení s operačním systémem Android vyvinutým společností Google, například telefon Samsung i9250 Galaxy Nexus, či tablet Google Nexus 7. Mimo to se ve filmu objevují i některé výrobky konkurenční firmy Apple. (Claude Speed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace