Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  *****

  Čekal jsem zábavnou podívanou, ale ne tolik. Mé očekávání se přeplnilo a já šel z kina domů plný nadšení. Tleskám ve stoje. Spoustu humoru, pestrosti a všeho možnýho mi sedlo jak prdel na hrnec, krása střídá nádheru, jen co je pravda =)(21.8.2013)

 • 3DD!3
  ***

  Kravina bez příběhu, ale s poměrně sympatickým duem a zajímavým prostředím Googláckého impéria. Popravdě jsem neměl chuť sledování předčasně ukončit a byl jsem upřímně zvědavý jestli opravdu zvítězí. P.S. Nejlepší scény jsou s děvkama z klubu.(23.5.2014)

 • ORIN
  ***

  Veskrze průměrný film s klasickou výstavbou příběhu - což je s podivem, když se odehrává ve světě plném invence, nápadů a originality - o dvou pominutých světácích, kteří svého štěstí dojdou a i o nejnovějších technologiích se něco nového a užitečného dozvědí.(19.11.2013)

 • Nathalie
  ***

  Smutný klaun. Měla to být dvouhodinová reklama na Google, ale spíš se mi zdá, že to korporátní cirkus, legrační potterovské teambuildingy, idiotská pravidla a nesmyslné brainstormingy podvratně demaskuje. A navzdory komediálnímu přehozu je to uvnitř smutný film o tom, co s lidmi udělá recese.(13.11.2013)

 • klerik
  ***

  Fajn prostredie, fajn vedľajše postavy. Ale je to také štandardne americké... A s posolstvom...(31.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace