Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  odpad!

  V tejto chvíli si ani nespomínam, kedy som naposledy videl mainstreamový hollywoodsky film so strašnejším scenárom. Námet dobrý, ale je dokonale utopený v neustálych motivačných prejavoch (bez srandy, je ich tam tucet alebo aj viac) a Vaughnovom bľabotaní, ktoré nedáva vôbec žiadny zmysel a je dokonale nevtipné. Vytrpel som to celé len preto, že som bol zvedavý, či to dokáže byť konštantne pekelné až do konca. Bolo.(6.10.2013)

 • MiiRA
  ****

  Pro Vince Vaughna a Owena Wilsona opět palec nahoru. Typ filmu, který jim sedí a umí to!!! V jejich podaní pohodovka z prostředí Googlu! Sice to není typická komedie, kde bych se furt měl řezat smíchy, ale je to komedie, která se hezky sleduje a neurazí. Všichni herci vybrání taky dobře + soundtrack. Spokojenost 4*(13.10.2013)

 • M.a.t.t.
  **

  To že komédia nie je ukotvená v realite, nevadí až tak, ako to, keď nedáva zmysel. A pokiaľ humor až príliš často stojí na čo najrýchlejšom odriekavaní nezmyselných replík, niečo zjavne nie je v poriadku. Výsledný zážitok tak môžu zachraňovať len vybrané pasáže a k spokojnosti to logicky nestačí. Toto spojenie dvojice Wilson/Vaughn skrátka nevyšlo.(10.10.2013)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Zajímavý a neokoukaný nápad, ale to je nejspíš vše, co bych mohl pochválit. Jakmile u filmu s žánrem Komedie po skončení si nevzpomenu ani na jeden Vtip či Hlášku, tak je něco špatně. Naštěstí jsem se nenudil,ale bohužel jsem se ani moc nenasmál.(6.10.2013)

 • Nathalie
  ***

  Smutný klaun. Měla to být dvouhodinová reklama na Google, ale spíš se mi zdá, že to korporátní cirkus, legrační potterovské teambuildingy, idiotská pravidla a nesmyslné brainstormingy podvratně demaskuje. A navzdory komediálnímu přehozu je to uvnitř smutný film o tom, co s lidmi udělá recese.(13.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace