poster

Zásahová jednotka č. 7

 • Španělsko

  Grupo 7

 • anglický

  Unit 7

Akční / Drama / Thriller

Španělsko, 2012, 95 min

 • emma53
  ****

  Vůbec jsem netušila, že mě ten film tak chytne. V začátcích jsem dokonce bojovala s pokušením ukončit to, protože jen zaškatulkování všech těch policajtských kluků do přihrádek a trochu se zorientovat v situaci byla docela fuška. Ovšem druhou polovinu už jsem byla přilepená u monitoru a byla napnutá, jak celý ten chaotický politicko-policajtský binčes dopadne. Byla to síla se vším všudy - korupce v policejním systému, všude prostupující špína a násilí a hnus v jakékoliv podobě, metody výslechů které mně občas, vlastně skoro pořád vyrážely dech, takže jsem se nedivila, že v určitém momentu to bylo pro jednoho z účastněných opravdu na prášky. Ale co se týká této země, tak mě to snad ani moc nepřekvapilo a ten konec byl geniální, kvůli němu je ta hvězda navíc.(1.12.2014)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Nic Moc.. Španělé by se měli vrátit k Hororům a k Thrillerům a né se pokoušet točit Akční filmy, když nemají dostatek peněžních prostředků, a šlo to poznat! Jelikož akce zde bylo minimum,nebylo to ani napínavý ani zajímavý, herci chabí, ani nevím proč dávám vlastně 3* když je to proflákléj průměr.(23.2.2013)

 • Slarque
  ***

  Je to výborně natočené a oba ústřední protagonisté (chucknorrisovsky vypadající Antonio de la Torre i drsňák-hezoun Mario Casas) podávají velice přesvědčivé výkony. O řád méně přesvědčivý je scénář. Třeba ta melodramatická linka s mladou narkomankou, která se nastěhovala k Rafaelovi do bytu, je až neuvěřitelně klišovitá. Úplný protipól nečekanému rozuzlení honičky se sanitkou. Nebo po skoro hodině a půl filmu najednou střih a soudce vynáší nad naší čtveřicí osvobozující rozsudek. Asi jsem divný, ale mě by prostě před něčím takovým zajímalo, z čeho byli obžalováni. Vždyť i ty „kolegy“ z protikorupčního, co měli víc než rok za zadky, každou chvíli hravě převezli a znemožnili. Škoda, zaděláno tu bylo na víc.(23.2.2013)

 • niethustra
  ***

  Oba Rodríguezovy filmy, které jsem viděl, mi na jazyku zanechaly nepříjemnou pachuť už viděného.(27.6.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Všehovšudy slabší variace na "Troppa de Elite" a jiné drsné snímky o policistech s vlastním způsobem řešení případů a vlastními zákony. Film rozhodně není špatný a má pár scén, které chytnou ale výsledek je zbytečně nevýrazný a tvůrci málo tlačí na pilu.(6.3.2013)

 • - Celý film bol natočený v autentickom prostredí andalúzskeho mesta Sevilla. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace