Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  ****

  Hodně zajímavý pohled na minulost a současnost (i budoucnost) nejen technologické tvorby filmů zpoza i skrze kameru. Plno zajímavých informací, plno pohledů do zákulisí, plno velkých jmen s jejich názory na věc. Stojí za to se na to mrknout.(20.3.2014)

 • emma53
  ****

  Byla to jízda jak blázen, ale mám dobrý vnitřní pocit, že jako filmový fanda jsem pro věc něco udělala. Jsem o chloupek chytřejší a vím například, proč tu příšernou roztřesenou kameru někteří tak rádi používají a jiné podobné filmové lahůdky a vymoženosti. Je to v mnohém velký posun vpřed a nebo naopak ? :-) Doporučuju.(15.3.2015)

 • Slasher
  ****

  Digitalizace všeho je proces ve kterém jsem žil posledních 10 let a vyrostl, je moc zajímavý ohlédnout se nyní zpět a uvědomit si co se vlastně stalo, slyšet názory z různých perspektiv. Původní médium je nahrazováno a samozřejmě se to spoustě lidí nelíbí, jsou v tom plusy mínusy... a je to předmětem dloooouhý diskuze. Tento dokument je pro film něčím podobným, jako bylo SOUND CITY pro muziku - zastesknout si a jít dál. Běžný divák-konzument beztak změnu ani nezaregistruje.(7.9.2014)

 • FFilipCZ
  ***

  No, popravě jsem z toho celkem zklamán. Čekal jsem trochu víc, nebo spíše něco trochu jiného. Jedná se v podstatě o takovou "talkshow s Keanu Reevsem", jejíž prostřednictvím se dostáváme na zoubek filmu klasickému a digitálnímu a jejich vzájemným výhodám/nevýhodám. Na tenhle snímek jsem se těšil už od úvodního traileru a hodně dlouho jsem na něj čekal, ale nejspíše jsem byl přemotivovám a příliš nalákán. Samozřejmě to má něco do sebe, každý pravý filmový fanda by o tomto tématu měl něco vědět, ale na prdel (jak jsem předpokládal) jsem si z toho nesedl.(15.5.2013)

 • dO_od
  *****

  // Velice poučné a pokud jde o mě? Přikláním se k digitálu, ačkoliv bych si někdy hrozně rád zkusil natočit film "po staru." Ale to bude asi tím, že jsem takovej hipster -.-(20.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace