• slovenský

Akční / Hudební

USA, 2013, 92 min

Tento nápad ve stylu celovečerního klipu na motiv po sobě jdoucích písniček, které tvoří ucelený příběh, mě nadchl! Koncert byl skvělý a vývoj děje na pozadí perfektně ladil do textu. Navíc se mi Dane Dehaan moc líbil. Není to film sám o sobě, je to koncert s prvky filmu. A já jsem si to náramně užila! Když přišla na řadu písniška "nothing else matters" byla jsem v tu chvíli dokonale spokojená.(30.4.2014)

Metallicu už jsem pěkně dlouho neslyšel, a tak jsem rád, že jsem si ty jejich parádní songy zase mohl oživit. "Metallica: Through the Never" je v podstatě záznam koncertu, ale s tím, že je doplněn o docela jednoduchý příběh, který má ale ten správný náboj. Strhne vás ale hlavně hudba, která dokazuje, že ani okolo padesátky nejsou tihle pánové nudní a pořád v sobě mají pořádnou sílu.(4.2.2014)

Výborný zážitek. Když už kapela nemůže objevovat nové cesty na poli hudebním (alespoň teda ne tak, aby se to dalo poslouchat), hledá je na poli koncertních filmů. Jednu hvězdičku ubírám, protože koncert je trochu obroušený, předpokládám, že z důvodu přístupnosti. Je legrační, že tvůrci mají strach, aby děti neslyšeli Jamese Hetfielda pořvávat "Die motherfucker, die!", ale pohled na hrdinu procházející polem oběšenců není problém. Ale to jenom tak na okraj(4.10.2013)

Metalisti si na svoje prídu, ostaní asi moc nie. Ide vlastne o koncert Metallici obzvláštnený hranými filmovými vsuvkami. Ja som si to užil...(10.2.2015)

CITÁT - Najdi to auto, a přivez tu věc................. Příběh sice v některých momentech kolísá, ale hudba ta je nesmrtelná.(6.5.2014)