poster

Vyšinutí (festivalový název)

 • korejština

  연가시

 • korejština

  Yeongasi

 • anglický

  Deranged

Drama / Thriller

Jižní Korea, 2012, 109 min

 • LIVINGDEAD
  ***

  Zajímavý film. Ani jsem netušil, že takový hnusný cizopasník STRUNOVEC existuje :-( a dokonce i u nás (viz fotky a videa v ČR - na netu). Musím uznat, že Jižní Korea v poslední době točí velice slušné katastrofické filmy (Gamgi (2013), Tsunami (2009), Věž smrti (2012), Mutant (2006) ...atd.). Máme se co učit!(2.2.2014)

 • PROROK14
  ****

  Zaujímavý námet, taký neotrepaný. Vždy sa niečo deje, film nenudí. Napätie funguje a je tu pár výborných scén.(6.2.2013)

 • Fr
  ***

  ,,…NAKAŽENÍ SE VYZNAČUJÍ ZVÝŠENOU CHUTÍ K JÍDLU, ANIŽ BY PŘIBÍRALI NA VÁZE. NÁSLEDUJE POKLES APETITU, DOPROVÁZENÝ OBROVSKOU ŽÍZNÍ. PO 2 AŽ 3 DNECH NÁSLEDUJE SMRT“...... /// Když zničeho nic začnou kurevsky stoupat akcie farmaceutický firmy a zmatení Korejci začnou plnit řeky (i vany) těly plavoucími břichem dolů (my totiž u nás plavem všichni znak….), netrvá dlouho, aby pár chytrejch hlav přišlo na to, že se nejedná o dílo emzáků, ale …(čuráků). První půlka je standartní rozbíhání nákazy a v tý druhý už jde vo boj s časem na získání léku. Ne však u vědeckýho týmu, ale …. no prostě je to vo lidech. Až moc velká řada nešťastných náhod sice zvyšuje mojí nervozitu, ale taky mě sere. A několik citovejch vydíraček nedojímá. Obyčejnej ,,standardní“ příběh s množstvím nešťastnejch situací, směřující pomocí různejch zdržovaček k happy endu. Nečekejte Nákazu ani Slepotu. Jen takovou normální - byť originálně postavenou hru, s citovou vydíračkou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci porovnat, jestli je Gordius Nudatus zábavnější než Cymothoa exigua. 2.) Přemejšlím, jak snížit počet obyvatel a ještě vydělat. 3.) Thx za titule ,,mirinkat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(5.2.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Perfektní pokus z Asie! Zápletku vnímám jako svěží a Pandemie je více než zajímavá !! Uff je to Stresující, vzrušující,napínavý,dramatický,šokující ten film má vše, co by mít měl !! Možná má předvídatelné řešení, ale je to tak super, že to stojí za to ! Obzvláště při scénách "race against time" !! Zaráží mě jen poněkud nízké hodnocení ! U mně 80% bez debat!(23.3.2013)

 • Adrian
  ****

  Samotny zaver sa nesie v pravidlach zanroveho "over the top" riesenia, ale predtym prezentovanych 90% filmu ma velmi presvedcive napatie a dynamiku aj s chovanim postav, ktore v danej krizovej situacii nevyznievaju vobec nepresvedcivo.(6.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace