Společně

Together

Komedie / Drama / Romantický

Švédsko / Dánsko / Itálie, 2000, 102 min

• RHK

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(10.12.2009)

Docela dobrý film, ale narozdíl od debutu Láska je láska mě nějak nedokázal skutečně zaujmout a strhnout.(12.7.2003)

Lesk a bída života v komunitě. Tématicky tradiční levičáctví a feminismus obohatil Moodysson o aktivní dětský prvek a divák sklízí chutné plody. Příklad ? Scéna, ve které dospělí řeší, jestli je Pippi Dlouhá Punčocha kapitalista - a ve vedlejším pokoji si jejich děti hrají na Pinocheta.(21.6.2004)

Drsné, riadne tvrdé, úchylné... lebo Moodysson je švédsky Todd Solondz a Tillsammans je podobné ako Hapinness akurát nie až také perverzné. Moodysson sa nechal inšpirovať. Velmi dobrý film, díky bohu za ten optimistický koniec, celú dobu som Rolfovi veri a vedel že sa napravý!(4.2.2010)

Jsem celkem nekritická fanynka Michaela Nyqvista. Takže to mám s hodnocením snadné. :-) Asi nejvíce optimistický Moddyssonův film.(7.8.2007)