poster

Společně

 • dánský

  Tillsammans

 • Švédsko

  Tillsammans

 • slovenský

  Je láska láska?

 • anglický

  Together

Komedie / Drama / Romantický

Švédsko / Dánsko / Itálie, 2000, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(10.12.2009)

 • T2

  Rozpočet SEK 17miliónovTržby USA $1,034,829Tržby Celosvetovo $14,572,229(9.4.2010)

 • StarsFan
  ****

  Nikdy jsem se nepovažovala za stoupence stylu hippies a komunistická ideologie minula mou duši stejným obloukem jako tu židovskou nacismus, takže jsem se zpočátku poměrně silně zděsila, cože to sleduju, a za jedinou alespoň trochu normální postavu jsem považovala vedlejší roli opilce v podání Michaela Nyqvista. Naštěstí to kdesi v polovině začalo mít konečně spád, vznikaly jisté nové vztahy mezi postavami a Tillsammans se v mém podvědomí konečně vymanilo ze škatulky filmu, kde na sebe všichni jen řvou a prosazují své radikální, feministické či dělnické názory. To všechno by však doposud bylo s ohledem na první půlku pouze na průměrné hodnocení, kdyby nepřišel úžasný fotbalový konec, který dokázal příjemně spojit všechny postavy a který by ve mně ve slabším okamžiku života jistě nějaké hippies sklony probudil. Za představitele dětských rolí, kteří působí velmi přirozeně, krásný optimismus a prostě dokonalého (a pro mě stále zajímavějšího) Michaela Nyqvista to tedy nakonec vyjde na lehký nadprůměr.(18.8.2010)

 • Anderton
  ****

  Asi každý by si rád vyskúšal život v nejakej podobnej (akejkoľvek) komunite. Asi tak na víkend. Potom by som sa psychicky zrútil. Ale sledovať to v telke bola zábava. Kedy to dajú niekedy znova?(6.10.2014)

 • WillBlake
  *****

  Post-hippiesácká komunita na okraji Stockholmu, ve které učí holky neholit se pod paží. Mimo jiné. Michael Nyqvist jako agresivní alkoholik, kterého samota donutí přestat s pitím. ABBA střídá deprese, deprese střídají ABBu. Nahoru dolů až k epickému happyendu, jaký umí jenom Moodysson. I kdybyste většinu filmu prospali (což se nestane), tak konec vás dostane. Tenhle režisér je vážně frajer a to ne jen kvůli jeho kontroverzní výrokům a zdvihnutým prostředníčkům.(6.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace