poster

Společně

 • dánský

  Tillsammans

 • Švédsko

  Tillsammans

 • slovenský

  Je láska láska?

 • anglický

  Together

Komedie / Drama / Romantický

Švédsko / Dánsko / Itálie, 2000, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Docela dobrý film, ale narozdíl od debutu Láska je láska mě nějak nedokázal skutečně zaujmout a strhnout.(12.7.2003)

 • T2

  Rozpočet SEK 17miliónovTržby USA $1,034,829Tržby Celosvetovo $14,572,229(9.4.2010)

 • lena60
  ***

  Zaujal mě námět filmu(život několika párů v komunitě pod jednou střechou). Po slibném začátku ovšem přišlo sklouznutí k průměrnosti, přestože se to ve filmu jen hemží postavičkami, které se více či méně liší od běžné společnosti.(12.10.2008)

 • StarsFan
  ****

  Nikdy jsem se nepovažovala za stoupence stylu hippies a komunistická ideologie minula mou duši stejným obloukem jako tu židovskou nacismus, takže jsem se zpočátku poměrně silně zděsila, cože to sleduju, a za jedinou alespoň trochu normální postavu jsem považovala vedlejší roli opilce v podání Michaela Nyqvista. Naštěstí to kdesi v polovině začalo mít konečně spád, vznikaly jisté nové vztahy mezi postavami a Tillsammans se v mém podvědomí konečně vymanilo ze škatulky filmu, kde na sebe všichni jen řvou a prosazují své radikální, feministické či dělnické názory. To všechno by však doposud bylo s ohledem na první půlku pouze na průměrné hodnocení, kdyby nepřišel úžasný fotbalový konec, který dokázal příjemně spojit všechny postavy a který by ve mně ve slabším okamžiku života jistě nějaké hippies sklony probudil. Za představitele dětských rolí, kteří působí velmi přirozeně, krásný optimismus a prostě dokonalého (a pro mě stále zajímavějšího) Michaela Nyqvista to tedy nakonec vyjde na lehký nadprůměr.(18.8.2010)

 • lola3121
  ****

  V porovnání s předchozím režisérovým snímkem Fucking Amal jsou hrdinové Tillsammans o něco starší a řeší trochu jiné problémy v jiné době. Život v rádoby hippie komunitě, kam přichází Elizabet se svými dětmi, se zpočátku jeví jako jeden velký odvaz. Pak začnou vyplouvat "soukromá dramata", která řeší jednotliví obyvatelé domu, tvořící bizarní směsici složenou z permakulturní hippie dvojice, transsexuála, lesbičky, levičáckého fanatika, apoštolky volné lásky a několika společných dětí. Film je poměrně vtipný, i když závěr na můj vkus až moc happy. Ve švédských hercích se moc neorientuji, ale pokud jste viděli některý film z trilogie Milénium, Michaela Nyqvista v roli Elizabetina manžela určitě poznáte.(30.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace