Nezapomenutelné prázdniny

Nezabudnuteľné prázdniny

Komedie / Drama

USA, 2013, 103 min

• jojinecko

Ďalšia akožedráma/ akožekomédia, ktorá pripomína tých ďalších milión podobných. Gratulujem vedúcemu castingu za všetky tie provokačne nesympatické typy (okrem fajn Rockwella a povedzme toho mladého chalana). Silené, obohraté, nudné, hysterické, klišoidné...ale vodný park bol super, za ten dávam *:)))(5.5.2014)

Zase další z mnoha filmů o lůzrovi, kterej se úplně změní a nakonec je za velkýho borce. Nic moc originálního, nic moc zajímavýho, ale ten film je takovej pohodovej, že se na to dá dívat. Překvapil Steve Carell v záporný roli. U něho jsem byl vždycky zvyklej, že hraje různý zoufalce a takový neškodný trouby, a těžko bych si ho dokázal představit, jak hraje nějakýho šmejda. A zahrál to naprosto přesvědčivě. Taky překvapil Sam Rockwell, kterýho si pamatuju hlavně jako toho zlýho vězně v Zelený míli. Tady pro změnu hraje největšího pohodáře široko daleko. Ostatní herci jsou taky celkem OK, ale chybí tomu nějakej zajímavější příběh nebo aspoň nějaký překvapení. Navíc to postrádá jakoukoliv pointu. 50%(18.9.2014)

Pohodový film o zaprdlém chlapečkovi, který v akvaparku najde sebevědomí. Já akvaparky miluju, takže jsem věděl téměř jistě, že mi tento film sedne. Sice mi trvalo dost dlouho, než jsem si hlavního hrdinu oblíbil, ale o to příjemnější pak bylo finální vyznění.(29.12.2013)

Obrovské překvapení. Film, o jehož existenci jsem se dozvěděl pár hodin před tím, než jsem si ho pustil. Zkrátka blesk z čistého nebe. Nezapomenutelné prázdniny působí velmi životně, mají skvěle napsané postavy, bije jim srdíčko ... (:-D). Introvertnější diváci si do Duncana mohou bez problémů promítnout sami sebe (odzkoušeno). A jako bonus další super role pro Sama Rockwella.(22.10.2013)

Po všech směrech maximálně pohodová a příjemná komedie, na standardní téma nesmělého chlapce, kterého výrazně změní návštěvy akvaparku při letních prázdninách. Sam Rockwell tu neskutečně válí a nikdy nebyl vtipnější.(18.2.2014)