Nezapomenutelné prázdniny

Nezabudnuteľné prázdniny

Way Way Back, The

Komedie / Drama

USA, 2013, 103 min

Po všech směrech maximálně pohodová a příjemná komedie, na standardní téma nesmělého chlapce, kterého výrazně změní návštěvy akvaparku při letních prázdninách. Sam Rockwell tu neskutečně válí a nikdy nebyl vtipnější.(18.2.2014)

Prázdninový úlet štrnásťročného introvertka podaný v štýle tak trochu očakávaného scenára. Letný vánok, dovolenka, straumatizovaná rodina a Sam Rockwell z neho vykrešú inú persónu. Celé sa to točí len okolo toho, ako uvoľniť zakomplexovaného teenagera.(12.5.2014)

Filmový Benjamínek roku 2013. Nádherná, komická, dojemná, prázdninová, odpočinková podívaná a zároveň jeden z nejlepších filmů tohoto roku.(9.12.2013)

Hodně feel good, někdy možná až trochu klišé. Bez Rockwella a jeho vodního parku by to však bylo poloviční.(15.10.2013)

Pro mě obrovské překvapení. Hodně milý a odpočinkový film s poměrně sympatickým obsazením. Naprosto dokonale jsem se dokázala vžít do hlavního hrdiny, takže asi o to mě bavil film ještě víc. Velmi dobrý scénář, člověk se nestačil vůbec nudit a tak něják mě nenapadá nic, co bych tomu vytknula. Steve Carell v nezvyklé roli a Sam Rockwell si mě tu naprosto získal. 4*(19.7.2014)

• - Sam Rockwell (Owen) často improvizoval a žartoval do reproduktoru v scénach vo vodnom parku. Raz zabudol, že sú tam deti a povedal nevhodný vtip. To nazlostilo majiteľa parku. Rockwell sa musel ospravedlniť, aby mohli pokračovať v natáčaní. (sWONDER)

• - Aby se ušetřilo, tak se štáb domluvil, že místo přívěsů se pronajme pouze jeden dům, kde se budou herci a štáb scházet o přestávkách. Všichni si tento dům oblíbili a dokonce ho ho většina herců navštěvovala i o svém volnu. (Fugas.cz)

• - Ve scéně oslavy na rozloučenou s Lewisem (Jim Rash) má kluk s oční vadou Peter (River Alexander) oči v pořádku. (filmsim)