poster

Nezapomenutelné prázdniny

 • USA

  Way Way Back, The

 • Slovensko

  Nezabudnuteľné prázdniny

Komedie / Drama

USA, 2013, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ***

  Jo jasně, pohodový a hezký film, srdečný, emotivní, akvaparky super, blablabla... Jsem sám koho otravoval ten kluk, koho nikdy neohromil Sam Rockwell, komu přijde škoda obsadit Carella do tak debilní role, a kdo úplně nesežral ten závěr? Ale dívat se na to v létě s nanukem v držce, kámošema a hezky ve stínu u bazénu, možná bych teď žádný řeči neměl. Nebo je to tím, že jsem posledních pár dní zkurvenej bručoun.(9.2.2014)

 • sochoking
  ****

  Mám taký pocit, že mladý mal celý film v papuli gaštany, alebo niečo také...(15.10.2013)

 • nunka
  ***

  Prázdninový úlet štrnásťročného introvertka podaný v štýle tak trochu očakávaného scenára. Letný vánok, dovolenka, straumatizovaná rodina a Sam Rockwell z neho vykrešú inú persónu. Celé sa to točí len okolo toho, ako uvoľniť zakomplexovaného teenagera.(12.5.2014)

 • heyda
  ****

  Pohodový nenáročný filmeček, jehož největší devízou je minimum hloupých a kýčovitých scén, které tradičně provází podobně laděné filmy. Díky své přirozenosti se určitě neztratí mezi mými oblíbenými rodinnými filmy. 75%(26.8.2014)

 • novoten
  *****

  Každý nesmělý kluk se jednou zmátoří a stane se z něj chlap. U někoho, třeba u mě, za to může konkrétní životní období, u někoho jedno místo, u někoho holka. A u Duncana za to mohli lidi, kteří v něm viděli víc než vlastní rodina. A když je jedním z těch lidí Sam Rockwell, opět dokazující, že jednou za pár let je schopen svojí přítomností rozbít jakýkoli film, je hotovo a z Way Way Back je najednou silná pocitovka. Ne snad dokonalá, protože dospělácké trable působí v teenagerovských očích nepatřičně a snad až krutě. Ale u příběhu z Water Wizz nejde o to, co se děje, ale jak se to děje. A tím si mě Naxon s Rashem získali na celé čáře. Napsat totiž scénář a poté, co plánovaní režiséři nemohou zaskočit, si ho i sami takhle jistě natočit jako režijní debut, je totiž frajeřina. Nezdá se mi to tak dávno, co jsem se na filmy o sotva rozpoznatelném vnitřním dospívání díval kvůli tomu, abych v nich našel odpovědi. Dnes na ně koukám a mám chuť hlavním hrdinům poradit, jak na to a říct jim, že jednou bude líp. Naštěstí to nejde a každý na to (snad) přijde sám.(17.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace