Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajas
  ***

  Nehleděla jsem na zdejší hodnocení, navnadily mě vtipné televizní upoutávky a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Taclíka sladícího bílý jogurt prostě musíte vidět! A ta Hrůzova hudba byla naprosto famózní. Konečně se do našich kin dostala komedie, ve které pro posun děje nemusí žádná postava zemřít. Druhé zhlédnutí už ale tolik příležitostí k zasmání nenabízí, snižuji na lehký nadprůměr.(23.3.2013)

 • Djoker
  **

  Těžce sterilní. Chlumský je nula a jeho dvě pseudoscenáristky jakbysmet. Nebýt Hrůzy ve slušné formě a uhrančivého pohledu Kristýny Bokové, tak se jedná o jasný odpad. Doporučuji již nevylézat z televizní žumpy.(24.4.2015)

 • johnn333
  **

  Marley a já po česku, akorát bez čokla a bez lehkosti. Místo toho s otravnýma capartama. 50%(1.3.2013)

 • erased
  ***

  V rámci pomyslného žánru nenáročné komedie pro celou rodinu se jen stěží dá natočit něco lepšího a správně naladěného diváka naurazí. Opravdu vtipných momentů je asi stejně, jako těch nudných a vše mezi tím je prostě dobře odvedená práce. Kromě Hrůzy. Pokud by zazněl jednou, dvakrát, rád bych se přes něj přenesl. Jeho nejnovější hudební počin pochybných kvalit se ale táhne prakticky celým filmem a v mých očích ho jednoznačně shazuje.(30.3.2013)

 • klida
  **

  Ke značnému překvapení všech zúčastněných jsem u toho nemlatil hlavou do stolu, ale i tak je značně debilní, nevtipne, nudné a především zbytečné. Vše je podtrženo idiotskym chováním postav. Škoda, že se v něčem takovém zahajuje tak talentovana slečna, jako je Tereza Chlebovska. Kdyby se aspoň hlavní postava nejmenovala Martin. A jak k tomu všemu přijde chudák Iggy Pop?(12.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace