Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Vyhodil bych učitelku baletu, která neumí hrát a Chlumskému to asi nevadí, naučil bych pana scénáristu, že obvykle si dílky bábovky nepodáváme do ruky, a taky že v Česku se ještě pořád plácá místo give me five. Nemuseli to tolik přehánět s produkty, které jim film zaplatily, a Krausovu linku mohli buďto dotáhnout nebo nazačínat anebo nejlíp ho do filmu vůbec nebrat, jinak je ale film s pitomým názvem milou a na české poměry povedenou komedií. Můžete namítat, že se někdo pokouší o druhou Poledňákovou, to se ale od dob S tebou mě baví svět dá říct o všem, v čem hrajou malý děti. Milým překvapením je pro mě Marek Taclík, který jako jeden z mála českých filmových manželů není ichtyl jako třeba Chmela v Rodina je základ státu. Film je trochu výkladní skříň Matonohy, který tu má být (a je) dokonalý, Kristýna se svlíkala úplně zbytečně, ale to nám chlapům ani trochu nevadí, a štěchovičtí hasiči mohli míň stříkat, aby to nevypadalo, že o dva metry dál ani nekápne. Moc se mi líbil způsob, jakým zahrál Ľubomír Paulovič (je prototypem Jiřího Zahajského), a pak taky Tereza Chlebovská, která přišla v restauraci na wécko, když Kristýna vytírala. Dorota Nvotová si jen štěkla.(14.9.2013)

 • ivishka
  ***

  Pěkný a poklidný romantický film, který má spoustu pěkných okamžiků a milých scén. Malé dětské herečky ovšem bohužel nejsou zrovna to, co člověka upoutá k dalšímu sledování. Líbil se mi nápad někdy k začátku filmu, kde u starého auta každý rok odlepovali dálniční známku a tím vlastně posunuli tu dějovou linii o několik let dále. Nápad pěkný, ale občas pokulhávala realizace. I když byla bych sama proti sobě, kdybych neřekla, že jsem od tohoto filmu očekávala trochu více. Ovšem musím podotknout, že Marek Taclík mě poslední dobou nepřestává udivovat.(29.12.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Jedna z těch lepších komedií z české produkce za poslední 3 roky. Ale ani tak nepřesáhne 3,5*. Musím ale uznat, že Taclík i Boková-Lišková jsou skvělí herci, jen kdyby neměli tak strašné ty dvě dcerky. No a zbytek hereckého obsazení ušel, někteří teda nevím, co tam dělali - třeba to "mihnutí se" Terezy Chlebovské, nebo minirolička typické štětkoidní sekretářky Nikol Moravcové a co teprve ta Krausova role tam? Jinak to byla příjemná a miloučká oddechovka. Hrozně moc se mi líbil ten nápad na začátku s dálničními známkami - aneb jak běžel čas. Taclík: "Lucie, co ty tady celé dny děláš?" - Moravcová: "Styk s veřejností." - Děrgel: "Fotr se nikdy nezmínil, že jeho druhý jméno je veřejnost." Taclík na svého asi dvouletého syna "Mě není úplně nesympatické, že ještě nemluvíš plynně česky."(30.10.2013)

 • milka
  *

  Další z rádoby vtipných českých odpadů, v němž se postavy stále chovají jako naprosto nesympatičtí idioti a jejich děti jako největší rozmazlení fakani, jimž nikdo nevynadá, a my se jim máme smát. Smutné, jak je čím dál těžší u nás natočit aspoň průměrnou žánrovku bez zbytečného pitvoření. A docela by mě zajímalo, jakým způsobem jsou dneska do filmu vybíráni dětští herci, protože něco tak nesympatické a odfláknutého už jsem dlouho neviděl. Éra Tomáše Holého a spol. už je evidentně ta tam.(13.11.2013)

 • MáŠa
  ****

  Příjemné pokoukáníčko, na nějaké rande jak stvořené. Je to trošku zidealizované, trošku normálnější rodiče by se chovali jinak, ale proč ne. Byl jsem ochotný na tuto "hru" během děje přistoupit.(23.3.2014)

 • - Režisér Jiří Chlumský označil film jako rodinnou antikoncepční hororovou komedii. (tejna)

 • - O obsazení Tomáše Pokorného se postaral Marek Taclík, který se sním setkal na natáčení seriálu Vyprávěj  (od r. 2009) a sám ho doporučil produkci. (Olík)

 • - Názov snímky sa objaví v piatej minúte. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace