No prostě mám ráda Taclíka, jinak by to bylo na dva a půl.(20.10.2013)

• honajz

Hele, a nějaká komedie, kde by chlap (vlastně všichni chlapi) nebyl za permanentního blba, by se nenašel? Je vidět, že scénář psaly dvě holky, ale pojetím to nepřesahuje sloupky v Betynce. Ze svého okolí znám spoustu chlapů, co se vydrží o děti postarat, jeden je dokonce podruhé na mateřské, neb jeho manželka je workoholička - o tom jsem třeba film ještě neviděl. Celé je to jeden velký stereotyp, všechny baby se těší, jak to děti tatínkovi nadají, a v závěru se všichni slzopudně zase setkají. Přes jednoduchost scénáře (a docela slušných pár režisérských a kameramanských špílců) je však příběh podáván divákovi divně - třeba ty kecy bratr - sestra malíře, jako byli příbuzní, nebo ne? Chvílemi to vypadá, že ano, ale logicky by se asi nemohli vzít. Nebo postřehl někdo, jakou práci Taclík má dělat a proč má jet imrvére do Ruska? Pár povšechných postřehů ze života dětmi zaměstnaných matek zde je, ale nijak do hloubky to nejde, veselé to pro znalé taky moc není, a děti lezou neskutečně na nervy. Když to srovnám s filmem S tebou mne baví svět, kde se chlapi o ta děcka postarat dokázali a chovali se uvěřitelně, tohle je prostě klišé na klišé a ze světa nereálného, podivného, uječeného a hloupého, skrz naskrz povrchního.(2.11.2015)

Karlín a Bokovka - ultimate weapons!(25.12.2013)

• triatlet

Nenápaditá nuda.(24.4.2015)

• klida

Ke značnému překvapení všech zúčastněných jsem u toho nemlatil hlavou do stolu, ale i tak je značně debilní, nevtipne, nudné a především zbytečné. Vše je podtrženo idiotskym chováním postav. Škoda, že se v něčem takovém zahajuje tak talentovana slečna, jako je Tereza Chlebovska. Kdyby se aspoň hlavní postava nejmenovala Martin. A jak k tomu všemu přijde chudák Iggy Pop?(12.3.2013)

• - Na jeden z veselých okamžiků z průběhu natáčení vzpomíná Adam Dvořák se slovy: „Jednou ráno byla k snídani v cateringu spousta nutely. Bylo to přesně den poté, co ji rekvizitáři velmi nutně potřebovali ve velikém množství. Točila se scéna, ve které se náš filmový táta Martin (Marek Taclík) učil přebalovat…" [Zdroj: Turner] (oje)

• - Názov snímky sa objaví v piatej minúte. (Johnny.ARN)

• - O obsazení Tomáše Pokorného se postaral Marek Taclík, který se sním setkal na natáčení seriálu Vyprávěj  (od r. 2009) a sám ho doporučil produkci. (Olík)