Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rt12
  ***

  No prostě mám ráda Taclíka, jinak by to bylo na dva a půl.(20.10.2013)

 • milka
  *

  Další z rádoby vtipných českých odpadů, v němž se postavy stále chovají jako naprosto nesympatičtí idioti a jejich děti jako největší rozmazlení fakani, jimž nikdo nevynadá, a my se jim máme smát. Smutné, jak je čím dál těžší u nás natočit aspoň průměrnou žánrovku bez zbytečného pitvoření. A docela by mě zajímalo, jakým způsobem jsou dneska do filmu vybíráni dětští herci, protože něco tak nesympatické a odfláknutého už jsem dlouho neviděl. Éra Tomáše Holého a spol. už je evidentně ta tam.(13.11.2013)

 • kajas
  ***

  Nehleděla jsem na zdejší hodnocení, navnadily mě vtipné televizní upoutávky a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Taclíka sladícího bílý jogurt prostě musíte vidět! A ta Hrůzova hudba byla naprosto famózní. Konečně se do našich kin dostala komedie, ve které pro posun děje nemusí žádná postava zemřít. Druhé zhlédnutí už ale tolik příležitostí k zasmání nenabízí, snižuji na lehký nadprůměr.(23.3.2013)

 • MáŠa
  ****

  Příjemné pokoukáníčko, na nějaké rande jak stvořené. Je to trošku zidealizované, trošku normálnější rodiče by se chovali jinak, ale proč ne. Byl jsem ochotný na tuto "hru" během děje přistoupit.(23.3.2014)

 • Dont
  **

  Jestliže v poslední třetině mě film několika podařenými scénkami (makovice) donutil uvažovat o alespoň průměrném hodnocení, tak posledních deset minut mě zase rychle vyvedlo z omylu. Občas schází vtip a svěžest, na můj vkus jsou předimenzované dětské role a největším negativem filmu je samoúčelnost, která je do očí bijící (jednak ve falešné nahodilosti a skladbě scén, kdy mnohdy byla natočena scéna jen pro další scénu, pak ve vyumělkovanosti většiny vedlejších postav, a nebo třeba ty líbivé záběry na rybníky, hrady a opakující se pražská panoramata, když s dějem ani tématem filmu to nemělo co dělat). Pohodovka to jo, ale nic víc jsem tam neviděl a sem tam to drhlo.(3.4.2013)

 • - Režisér Jiří Chlumský označil film jako rodinnou antikoncepční hororovou komedii. (tejna)

 • - Názov snímky sa objaví v piatej minúte. (Johnny.ARN)

 • - Film je věnován ženám u příležitosti Mezinárodního dne žen. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace