Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bonaparte.
  ***

  Když soundtrack předčí film.(31.10.2015)

 • Marsik
  ****

  Student Agency (fun relax) - Výběr filmů v autobuse od žlutého dopravce není obecně moc velký, ale přece jen jsem si dnes vybral. A čeče, ono to bylo fakt dobrý a vtipný. Zde jsou sice vesměs záporné reakce, 57% je toho důkazem, ale i tak si stojím za svým. Taclík, Lišková, Budař, Hanák i Matonoha mě bavili. 75%(7.3.2016)

 • Historik
  ****

  Rád jsem se na tento film podíval. Námět není bůhvíjak originální, ale je to milý film s řadou skutečně vtipných momentů, přičemž nejlepší je ten s Hanákem v blázinci. Ten je dokonce pětihvězdičkový.(30.1.2014)

 • ..Lucas..
  ****

  Velmi příjemná komedie, nenáročná a vhodná pro odpočinek. Kristýna Boková je ve své roli velmi dobrá.(3.8.2014)

 • Vignette
  **

  Asi jediný pozitivní dojem, který si z filmu odnáším, je, že Kristýna Boková je vážně krásná (i naživo, zakopla jsem o ni na záchodě :-)). Jinak nechápu, jak se povedlo s tak dobrými (nebo aspoň ne špatnými) herci natočit něco tak nefungujícího. Dialogy zní neuvěřitelně strojeně a u spousty scén mi přišlo, že nezapadají do děje a jsou tam jen proto, že se režisér rozhodl zfilmovat pár svých oblíbených vtipů. Hm.(28.2.2013)

 • - Natáčení romantické komedie probíhalo na české poměry nadstandardní počet dní, a to přibližně 40. Filmovalo se především v Praze a přilehlém okolí, konkrétně na Karlíně, Hlavním nádraží, Chodově nebo také na hranici pražského Suchdola, Roztok a Úněti v Trojanově mlýně v Tichém údolí, který sehrál významnou roli v seriálu Byli jednou dva písaři... (od r. 1972) a který se stal filmovým domoven Martinova otce (Ĺubo Paulovič). Výjimkou byl mezi pražskými lokacemi jihomoravský Mikulov. [Zdroj: Turner] (oje)

 • - Ve scéně, kdy Vendula (Kristýna Boková) utíká oknem od Daniela (David Kraus), nemá kabelku, avšak později u auta ji opět má. (M.B)

 • - Po uvedení filmu se tvůrcům často dostávalo otázky, ke byla natočena pikniková scéna Venduly (Kristýna Boková) a Aleše (Jan Budař). Našli se dokonce tací, kteří se rovnou svěřili, že na tomto místě chtějí požádat svoji vyvolenou o ruku. Autoři filmu proto prozdradili, že se natáčelo poblíž Štěchovic s doplněním přesných souřadnic. Za filmaře dodává producent Adam Dvořák: „Místo je to opravdu překrásné, i když ve mně převažuje vzpomínka, jež se k tomuto místu váže také a zase tak veselá není. Když jsme točili scénu, v níž Kristýna odjíždí otevřeným kabrioletem za průtrže mračen, jaksi jsme netušili, že uděláme průtrž tak dokonalou, že zapůjčené auto budeme muset ještě před vrácením majiteli nechat vysušit a uvést do původního stavu za nemalé peníze v servisu." (Zdroj: Turner)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace