• Vignette

Asi jediný pozitivní dojem, který si z filmu odnáším, je, že Kristýna Boková je vážně krásná (i naživo, zakopla jsem o ni na záchodě :-)). Jinak nechápu, jak se povedlo s tak dobrými (nebo aspoň ne špatnými) herci natočit něco tak nefungujícího. Dialogy zní neuvěřitelně strojeně a u spousty scén mi přišlo, že nezapadají do děje a jsou tam jen proto, že se režisér rozhodl zfilmovat pár svých oblíbených vtipů. Hm.(28.2.2013)

• Kimon

Po zhlédnutí: 1) Také jste měli pocit, že v Praze se nepohybují jiné vozy, než samé Mercedesy a jeden bílý Porsche? ........ 2) Řekli jste si také, že úplně všechny "dospělácké" filmové postavy jsou poněkud "na hlavu padlé" a normální jsou snad jen ty dětičky a že komedii dělá inteligentni vtipný dialog, nikoliv praštěnost navíc přehrávaná? ...... 3) Taky si myslíte, že firmou Mercedes investované peníze do sponzorství tohoto filmu jsou vyloženě vyhozené peníze? .......................................................... POKUD JSTE SI ODPOVĚDĚLI NA VŠECHNY OTÁZKY "ANO", pak asi považujete tento filmový počin stejně jako já za velmi nepovedenou a nudnou komedii.(22.9.2013)

• Djoker

Těžce sterilní. Chlumský je nula a jeho dvě pseudoscenáristky jakbysmet. Nebýt Hrůzy ve slušné formě a uhrančivého pohledu Kristýny Bokové, tak se jedná o jasný odpad. Doporučuji již nevylézat z televizní žumpy.(24.4.2015)

• Radiq

Komedia plná uřvanejch děcek, takže zaměřený je to na publikum, ktery má rádo filmy typu S tebou mě baví svět a tak. Párkrát se člověk zasměje, ale nic moc. Nejlepší je nejmladší děcko Erik a jeho inteligentní projevy a souhlasné přikyvování. Jinak vubec nevim, kdo teda měl být ta Venuše... asi jsem to nějak zaspal nebo co (což bylo docela lehky)...(18.1.2015)

• claudel

Hodně slabé a v podstatě nevtipné. Utekla hodina a mně připadalo, že se ve filmu vlastně nic nestalo. Stereotyp, nuda, sem tam trapnost, nepovedenost. Pokud bych měl uvést nějaká pozitiva, tak Boková, Paulovič a Michal Hrůza.(20.9.2015)