• Francie

Mike Kourtzer

Pascal Caucheteux

Samuel Danési
  • PAC8579

Seriously, wat ta fak?(4.8.2015)

• Dever

// Production Companies: Why Not Productions //(17.6.2014)

• BR23

Som človek, ktorý sa na cenu (lístka) nepozerá... som človek, ktorý je za každú srandu... som človek, ktorý sa zasmeje na Remiho video vtípkoch... ALE TOTO BOLA 3,14-čovina ! tak suché, tak neoriginálne, bez ľadu a skladu. V podstate ide o to že Remi zostrihal niektoré videá- už dávne úspechy a snažil sa do toho dať akýsi WTF dej. Ale ono to vôbec nefungovalo. zle, zle zle... bolo to nedostatočné, krátke (vzhľadom nato že drvivú väčšinu zabil dej) ... no možno je to ešte dobré že to bolo tak krátke.. zopár krát som sa zasmial, najmä v tých záverečných scénach, áno bolo to veselé... ale iba TO nestačí... pre tých 5 % zábavy tomu dám 1 jedinú hviezdičku... nič som od toho nečakal, naozaj nič... návšteva kina bola čisto spontálna... ale aj napriek tomu som z kina vychádzal rozčarovaný (v tom negatívnom slova zmysle)- toto patrí na "u" tube a nie do kín za čo ešte diváci platia 5 eur...(22.6.2014)

Remi Gaillard je proste PÁN. Jeho videá na youtube som videl skoro všetky a tak som neváhal a nabehol aj na jeho film do kina. Gaillard nie je herec a tak som nečakal brutálnu zápletku a napínavý dej. Preto ani nie som sklamaný. Znova dokázal, že keď niečo spraví je to výborné.(26.6.2014)

• NJD

Všeobecně známé Remiho skeče pospojované příšernou a hlavně zbytečnou dějovou linkou. Film tak oproti klasickým videím nepřichází vůbec s ničím navíc.(29.4.2016)