Justin: Jak se stát rytířem

• Španělsko

Justin y la espada del valor

• slovenský

Justin, malý veľký rytier

Justin and the Knights of Valour

Animovaný / Rodinný

Španělsko, 2013, 90 min

• kinghome

Musí se ocenit to, že Španělé umí natočit kvalitně graficky zpracovaný animák, jenže tím to asi končí. Ono to není úplně nejhorší, jen se snaží až moc hrát na komediální stránku a to jim nejde. Jinak je to klasický animák pro děcka, nic co by vybočovalo, prostě přímí děj, který se nedá zkazit, ale už ani nepotěší.(28.2.2014)

• milka

Hodně průměrný animák, který sice na evropské poměry útočí s celkem sympatickou animací, jinak ale vykrádá kde se dá. Z Na vlásku si tvůrci vypůjčili celkový styl a zcela totožného (!!!) koně, z Jak vycvičit draka zase toho létajícího aligátora či co to bylo...takhle bych prostě mohl pokračovat dlouho. Nápad žádný, příběh nudný, akce k uzívání a divák starší 12-ti let se zde vlastně ani nemá u čeho pobavit. A ani ty současné caparty téma rytířů bohužel asi moc neosloví. V tomhle případě je to vlastně asi i dobře.(22.2.2014)

Příjemně odlišná animace od americké produkce. I humor a scénář je slušný průměr.(3.3.2014)

Rozhodně nemá takovou kvalitu jako americké animáky, ale dobrý rytířský příběh, zábavnost a povedená animace mě mile překvapili, tím pádem se vůbec nebojím dát čtyři hvězdy. PS: Kouzelník - Suveréně nejlepší postava z filmu! :D 3,5*(26.3.2014)

• Lefty86

Byl jsem na tom s rodinkou v kině, od 15. minuty jsem koukal na hodinky kdy už to skončí. Ani nedokážu říct proč, ale šíleně jsem se nudil, některé scény sice byli hezké ale celé je to nemastné neslané.(22.2.2014)