Justin: Jak se stát rytířem

• Španělsko

Justin y la espada del valor

• slovenský

Justin, malý veľký rytier

Justin and the Knights of Valour

Animovaný / Rodinný

Španělsko, 2013, 90 min

Příjemně odlišná animace od americké produkce. I humor a scénář je slušný průměr.(3.3.2014)

Vizuálně moc pěkné animované dobrodružství, které v mých očích nejvíc sráží přehnaný infantilní expresivní humor určený pro mrňouse, do klukovského rytířského příběhu často zbytečně našroubovaný. Jako né, že by žádné vtípky nepobavily, ale spolu s absencí snahy vymanit se z ohraných pohádkových šablon prostě Justin nevyleze nad příjemných 60%, i když je mi to trochu líto.(7.1.2014)

• milka

Hodně průměrný animák, který sice na evropské poměry útočí s celkem sympatickou animací, jinak ale vykrádá kde se dá. Z Na vlásku si tvůrci vypůjčili celkový styl a zcela totožného (!!!) koně, z Jak vycvičit draka zase toho létajícího aligátora či co to bylo...takhle bych prostě mohl pokračovat dlouho. Nápad žádný, příběh nudný, akce k uzívání a divák starší 12-ti let se zde vlastně ani nemá u čeho pobavit. A ani ty současné caparty téma rytířů bohužel asi moc neosloví. V tomhle případě je to vlastně asi i dobře.(22.2.2014)

• Lefty86

Byl jsem na tom s rodinkou v kině, od 15. minuty jsem koukal na hodinky kdy už to skončí. Ani nedokážu říct proč, ale šíleně jsem se nudil, některé scény sice byli hezké ale celé je to nemastné neslané.(22.2.2014)

Povedená oddechovka s docela originálním příběhem a humorem ! Milé překvapení ze Španělska...75%(15.4.2014)