poster

Justin: Jak se stát rytířem

 • Španělsko

  Justin y la espada del valor

 • slovenský

  Justin, malý veľký rytier

 • anglický

  Justin and the Knights of Valour

Animovaný / Rodinný

Španělsko, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ****

  Levnější, leč zábavný animák, který bude bavit spíš starší diváky a odrostlejší děcka, protože přeci jen rytířská tématika mi nepřijde nijak zvlášť valná pro dnešní špunty.Ten náš odpad asi po půl hodině a já to fakt dokoukal dobrovolně, protože mě to prostě bavilo.Vtipů moc není, je to hrozivě vykradené (kuň z Na Vlásku fakt mazec), ale příběh mě prostě chytnul a i když to byl ´´hloupý´´ animák, dostal jsem po něm zase chuť na Skyrim.Tržby hovoří za vše, moc úspěšné to nebylo, animace taky neohromí, na druhou stránku v záplavě všech těch Pixaráckých bezduchých mrdek jako Auta 2, Letadla a Letadla 2 je tohle svěží, hravé a s příběhem co nepřinutí rodiče po půl hodině sežrat papírovou krabičku od popcornu.69%.(4.8.2014)

 • majo25
  ***

  Nadpriemerný španielsky komedionálny 3D animák, ktorý sa môže oprieť hlavne kvalitnú animáciu a tradične zaujímavý príbeh. Spracovanie postáv (hl. hrdina, jeho družka, kúzelník, hl. záporák) má viacero trhlín a príbeh je priehrštím tradičných klišé, ktoré však čiastočne kompenzuje vtip, resp. pokusy o vtip. Hodnotenie: 60%(22.4.2014)

 • Terva
  ***

  Jakmile se začnou do historie vkládat věci ze součastnosti jako jsou počítače nebo hamburgry stojí to pak všechno za hovno.(22.3.2014)

 • SniperG1
  ****

  Povedená oddechovka s docela originálním příběhem a humorem ! Milé překvapení ze Španělska...75%(15.4.2014)

 • MartinezZ
  ****

  Hey, lads, proč tak špatné hodnocení? Ano, graficky to není Disney (Pixar už umřel), ale příběhem, nápady a humorem to nakopává ty Disneyácko/Pixarovské srágory z posledních let do řiti až na kost - vzpomeňme na Brave! ~~~ Příběhem se toulá hrstka magorů, kteří ale mají sic předvídavý, přesto pohádkový příběh, který nenudí, není trapný a jinde okoukanými vyčpělými klišé (které tu samozřejmě jsou) si tu s noblesou takříkajíc zapaluje doutníky. Celkem zajímavé a myslím i neotřelé nápady se středověkými odkazy na dnešní svět a technologie (notebook, mobil, navigace...) a narážky na filmy včetně jejich vlastních "ohraných písniček" (např. smyčka bezpečnostní kamery nahrazená obrazem :) z toho dělá překvapivě fungující a koukatelný animák, který mě bavil. Těch narážek na mnohé další filmy je požehnaně a nevěřím, že jsem si je jen vymyslel :) (chudák Bubo tady dostal větší roli než ve vlastním ubohém pokračování Titánů). ~~~ Uznání do Španělska. Disney si může ta svoje technologicky vypiplaná auta. letadla, rebelky a další havěť strčit... ~ 3,5*(7.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace