Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Tom Hardy

Tom Hardy (hodnocení, recenze)

Hlavně to bude u Mirky první recenze po x letech, kterou napíše na celý film!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Ale zase to výborně vypadá (jako asi všechny Scottovy filmy), jedna akční scéna mě docela bavila a obsahuje to dvě podivuhodným způsobem divné (queer) scény s flétnou (v podstatě fanfikce s Fassbenderem), což mi brání jít pod tři hvězdičky.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Matty

a je to takové hezkýé vzpomínání ? a nebo trpké vzpomínání, které je nepříjemné a člověk si přeje, ať už  je to za ním 

na příspěvěk reagoval Matty

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Ultimátní fan service (nejen pro fanoušky Vetřelce, ale i Fassbendera). Z velké části jde jen o variace momentů z předchozích filmů. V traileru je krom toho převyprávěna v podstatě celá zápletka, takže si v kině budete akorát odškrtávat, kdy se objeví která scéna.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, konvicce

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

To, že je připravovaný neznamená, že by ho nezrušili a to se se mnou dohaduj jak chceš. :D Studia ti nebudou sypat peníze do něčeho, co ti nevydělá. Nedávno taková Divergence třeba, té poslední část rozdělili na dva díly ale z důvodu malých tržeb první části tu druhou zrušili měsíc před natáčením. 

na příspěvěk reagoval SsgtJira

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

beba789

Dalsi dil je pripraveny k nataceni do 1roku a je o nem jiz defacto rozhodnuto a tak ani trzby v pripade, ze by byly za ocekavanim tenhle Scottuv plan nezmeni.. nechce se mi to uz hledat, ale na avpgalaxy se o tom i nekde psalo a bylo to tusim i v odkazu od zstenyeka.. nicmene vzhledem k avizovane castce cca 220mil$ za A:C si myslim, ze se jim tahle castka vrsti do dvou tydnu od celosvetove premiery.. plus jeste pryva z BR, DVD, hracek apod.. na R slusny zatim.. ;)

na příspěvěk reagoval beba789

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

To, že by se natáčel bez ohledu na tržby určitě není pravda. Každému studiu jde o tržby. Kdyby film byl kasovní propadák, tak pochybuji, že by nasypali peníze do jeho pokračování. Jenže tohle propadák nebude. 42 milionů za první víkend mimo Ameriku pro Rkovej film je dobré. A rozpočet Covenantu není nijak obrovský.

na příspěvěk reagoval SsgtJira

Uživatel SsgtJira smazal svůj příspěvek.

john.h

john.h (hodnocení, recenze)

Proc nejde hodnotit? Sedim v kine u zaverecnejch titulku plnejbdojmu. Prevazuje zklamani...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wybez

Wybez (hodnocení, recenze)

Alien Covenant: tesil jsem se na to, uz co jsem videl prvni skeče od Neil Blokamp. Pak ale jeho projekt ztroskotal, pac Ridley Scott chtel dokoncit svou Prometheus sagu. A ocem vlastne byl tenhle "Alien"? Predstavte si Promethea, vymazte z nej Naomi a pridejte dalsiho Fassbendera. Slušná sračka. Novy Xenomoprh je bída, a celkově jsem nasranej, možná víc než po Příchozí. Tohle nebyl Alien ale Prometheus: Bída 2. Ať už je v kinech Dunkirk od Nolana, ať se zase uklidním. Sory za spoilery

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, beba789, Yoshitsune

PREYxxxMAC

PREYxxxMAC (hodnocení, recenze)

Určite sklamaný nebudem ,aj ked PROMETHEUS (2012) bol iný ako séria ALIEN, aj tak skvelé sci-fi.

Ridley Scott čo sa týka sci-fi nesklame ,to sa mu najlepšie hodí a tie famózne efekty a hudba ,   už sa teším

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

beba789

Minimalne u trech skladeb hooodne vyuziva v podkresu puvodni hudbu z A1.. je jen krapet zmodernizovana, jinak jsem s hudbou spokojenej, ale jak jsem psal hudba k 2 a 3 byla lepsi.. ale tim nerikam, ze tady je spatna a samozrejme jsem rad, ze je soundtrack takovy jaky je..

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama