Je mi to jasné. Trpíte tu jemnou dyslexií a pustili jste si to jen proto, že vás zmátl název "Homofronta", pročež jste doufali, že to konečně bude něco dle vašeho gusta. A ejhle, ona se z toho místo další Zkrocené hory vyklubala klasická, povedená Sylvestrovská Stethemovka, po které si tu teď neuroticky rozmazáváte mejkapy a prskáte přes tlustou vrstvu rtěnky něco o slaboduchých béčkách. Tak si to shrňme! Áčkový rozpočet, áčkové obsazení, které navíc podávalo dost slušné výkony, vezmeme li v úvahu, že všichni museli hrát s rukou na šrajtofli, aby je náhodou během natáčení nevykostila Vinona, no a já osobně od něčeho, co má v anotaci "Akční" a v kolonce scénář "Stalone", zrovna Heideggerovský útok na esencialismus tradiční metafyziky dvakrát neočekávám.(2.2.2014)

Pěkná práce. A Květníček přežil, takže naprostá spokojenost s akčňáčkem. Nechtěl jsem u něj dumat nad ezoteričnem, abych si tu poté mohl mrskat ego vykradenými cintáty typu ,,philosopher consiste a invertir la direction habituelle du travail de la pensée", jsem tedy s řízným a jednosměrným scénářem i se solidními výkony herců, těch prodejných kurviček, plně spokojen. Jo a Segre, prosím Tě, Rajdrofka je v titulcích, protože v tom hrála.(24.3.2014)

Po sračce Redemption tu máme konečně pořádnou Stathamovku! Příběh zaujme, nenudí, Statham a Franco výborné herecké výkony! I ta holčička to hrála skvěle. Mě se tohle jako dost napínavý a zajímavý akčnák líbilo.(14.2.2014)

Asi takhle. Přistupovat k dílu od Sylvestra s Jasonem v hlavní roli a očekávat intelektuální masírku typu Fontána, je hloupost. Takže tu máme v rámci žánru koukatelnou podívanou s lehce nepřehlednými nakládačkami, což je Trošku škoda. Nejhezčí zákrok má totiž malá Stathamová hned zkraje filmu. Jo, sorry spoiler.(25.2.2014)

Můžu potvrdit že se jedná o jeden z lepších Stathamových filmů. Mlátičky vypadají zajímavě a Stallonův scénář není vůbec špatný. Zkrátka dobře se na to kouká a v 80. letech by se jednalo o peckoidní záležitost. Škoda že James Franco nevytáhl ze svého hereckého arzenálu nějakou šílenost. 60%(6.3.2014)