Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Těšil jsem se a ani jsem moc nebyl zklamaný jako ostatní. Snad u každé novější Stathamovky se zmiňuju, že Jason vytvořil nový, vlastní žánr a jede stále dokola ve stejném mustru. Když jsou ale kvalitní bitky, dá se to odpustit, protože o tom to celé přece je. A pár jich film nabízí, takže pohoda. Franco byl náhodou hustej...65%(8.2.2014)

 • mat.ilda
  *

  Že to ještě někoho napadne točit a snad i doufat v něco jako úspěch! No nevadí, jen jsem si chtěla odfrknout od obvyklých žánrů a zjistit, jestli je Statham pořád stejně směšný a zda se přítomností Jamese Franca zvedne úroveň - první zjištění potvrzuji v plné míře, druhé se nenaplnilo - James opravdu může hrát nanejvýš padouchy, poznamenané harmonickým dětstvím, ať je co je, stále čekáte, kdy zlotřilost odpíská a začne napravovat morální úhony svých nepřátel, Winona Ryder pak mezi herečkami své generace definitivně získala přesně to místo, jaké měla její přehrávaná postava mezi spořádaným obyvatelstvem, jen doufám, že tomu tak není i u přesvědčivé socky Kate Bosworth... a vůbec, ani demoliční efekty nestály za to, zničili toho míň, než v jednom díle "Kobry 11" - jen osvědčené, tradiční rvačky 1 : 10 své příznivce nezklamou... jinak prostě nelze, než nedoporučit..(13.3.2014)

 • Davies182
  ****

  Největší hrozba civilizované společnosti? Burani! Více v mixu další nové akčnější verze Straw Dogs, volného pokračování Running Scared a amerického remakeu Honu. Fakt to tam všecko je! Škoda přepáleného finále, jinak bez výhrad. Takže piš dál, Slyi, a příště ať si tam klidně zase dají do huby Franco se Stathamem.(30.5.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $20,158,898Tržby Celosvetovo $38,600,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ na prvý pohľad to má dokonca aj slušné obsadenie ale vykľube sa z toho len vývarový béčkový akčnák, ktorý má klasickú šablónku a pomste, ktorá sa dokonca vykľuje len z obyčajnej školskej šarvátky, niekdajší dosť slušný režisér thrillerov Gary Fleder to podal bez lepšej šťavy a scenár od Sylvestera Stallone je tade bez diskusii bez lepšieho nápadu, ešte že Statham ma stále dobre kopy ale to je asi tak všetko z pozitív /35%/(18.2.2014)

 • klerik
  ***

  Je to fajn, ale je to presne také béčkové, ako to na prvý pohľad aj vyzeralo už z ukážky. Aj keď mal film kvantum klišé, nepozeralo sa naňho zle. Herci v netradičných postavách potešia, ale v konečnom dôsledku vyznejú ako trochu až nepatrične vedľajšie...(13.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace