Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slayerrrr
  ***

  Pilot: Mohlo se jednat o plný zásah. Vše k tomu nasvědčovalo. J.R.Meyers v hlavní roli; snaha o britský akcent; Trevor Morris na skladatelské židličce; léty osvědčený příběh o lásce, pomstě a krvesajech; vizuál; kostýmy atd. Nicméně se tak nestalo. Na vinně je především komicky vyhlížející akční složka, která nemůže působit věrohodně ani po base pivního moku. Škoda. 60%(20.11.2013)

 • B-Boy1

  Zatiaľ niekde medzi 3 a 4 hviezdami. Miestami lúbivé, miestami nie až tak. Ťažko sa spracováva ten úplný odklon od klasickej predlohy ale chápem, že mnohokrát spracovanému dielu chceli dať už inú tvár. Jonathan tomu dodáva punc zaujímavosti. Bez neho by to bolo iba priemerné.(20.11.2013)

 • Davies182
  *

  Už jen po testovacím pilotu mi zcela uniká účel vzniku téhle teenagerovské ptákoviny, která opět jasně dokazuje, jak je na tom NBC vlastně hrozně moc špatně.(13.7.2014)

 • ceskyhonza
  ****

  I z notoricky známého tématu se povedlo vytvořit nový, originální scénář, doplnit kvalitním obsazením, vynikající výpravou, což vše vytváří velmi dobrý vizuální celek. Pro mne je seriál příjemným překvapením a věřím, že bude mít i pokračování, i když jsem tu někde zaznamenal, že byl údajně zastaven. Osobně tomu moc nevěřím, domnívám se, že i obecný komerční ohlas je velmi dobrý, takže dává dobrý předpoklad pokračovat a pokud se i dál podaří úroven udržet, mělo by být i dál na co koukat.(11.11.2014)

 • ConanVJ
  *****

  Pro mě je seriál příjemným překvapením. Drákula v je Meyersově podání určitě skvělý a není tak přiblble metrosexuální jako chlapečci z Upířích deníků. Že je tady v podání vynálezce? No a? V příběhu to pěkně sedí a když to člověk nebude brát jako něco, co by mělo kopírovat knižní předlohu, tak se bude určitě bavit. I další postavy jsou dobře zahrané a každý si zde najde nějakou oblíbenou. Další plus je podle mě doba, ve který je seriál zasazenej. Výprava je parádní a má to pěknou atmosféru. Ačkovil je to seriál, je zde i spousta akčnějších a hodně krvavých pasáží, které jsou pěkně udělané a nevypadají lacině. To vše dopkresluje pěkně vyvážená hudba. Co možná hodně lidí odradí, je pomalejší začátek seriálu, který se ale po pár dílech mění v chytlavou podívanou a já jsem se těšil na každý nový díl. Finále pak nabídne hodně vygradovanej nářez, kterej jsem ani nečekal. Doudám, že bude i druhá série. 1. série 90% :)(7.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace