Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prometheus69
  ****

  Zajímaví experiment... a i dobře uzavřený, vzhledem k tomu že první sérii to jak začíná a taky i končí... Docela pěkný triky a zvraty proměnlivost postav především... No a taky je tu zajímavým způsobem zpodobněno Draculovo zrození... tedy né rozhodně od monstra. Zase ta církev... jak jinak. O.o(8.12.2015)

 • DEXTER099
  ***

  Další zpracování drákuly mi ani po jednom až dvěma dílům neukázal nic pro co by to stálo sledovat dál.Průměr.Za mě celkově 60% a tři hvězdy.(14.7.2015)

 • Pegas1632
  ***

  Po shlédnutí první série toto dílo považuji za průměrný počin - neurazí, nenadchne. Každopádně velice příjemná změna, kdy upír není pouze romantickým hrdinou :) Tak seriál byl zrušen a další sezony se ani nedočkáme.(27.1.2014)

 • klima777
  **

  Zhrzený a poněkud výstřednější (je to vůbec možné?) Tesla se vydává ztrestat (čeština je úžasná...) Societas Draconistarum!---------Confusion is sex. Sonic Tooth beyond Truth... a tak dál.(10.8.2014)

 • LIVINGDEAD
  *

  Bohužel, první díl mne nezaujal :-( O mnoho víc se mi líbí seriál Sleepy Hollow.(27.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace