Vše o Adamovi

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Bruno de Keyzer

David Aukin

Mary Finlay

Chtěl bych být jak on, jenže ono je to nemožné, ne že bych si stěžoval, nemám na co, ale on se skoro vyrovnal Sebastianovi z Cruel Intencions takže stejně mu závidím, kdo by taky nechtěl Kate Hudson (( ::(28.11.2005)

Příjemná britská komedie s velmi dobrým sympaťákem Stuartem Townsendem!(29.3.2003)

Zapomeňte na romantické představy o té pravé a věrné lásce na celý život o tom to není. Zkuste si „přitáhnout“ do rodiny vtipného, citlivého a okouzlujícího Adama, ochotného se o sebe, o své „city“ a svého jaguára podělit. A pokud bude navíc i pršet tak už vážně nezbývá než popřát. “Všechno po čem toužíš, budeš mít nešťastníče!“(5.5.2005)

Sourozenci z rodiny, kterou pro mě z naprosto neznámých důvodů okouzlí jakýsi neukotvený Adam, jsou nepříčetné vtěrky (snad až na nejstarší sestru). Vlastně celý film mě všichni štvali opravdu neskutečnou vlezlostí. Ale konec mile překvapil nečekaným rozuzlením. /2. 1. 13./(2.1.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $159,668Tržby Celosvetovo $802,971(18.11.2008)

• Kate Hudson