poster

Pyramidy? (TV seriál)

 • český

  Mýty a fakta historie: Pyramidy?

 • Kanada

  Pyramid Code, The

Dokumentární

Kanada, 2009, 5x45 min

Režie:

Carmen Boulter

Hudba:

Michael Damon
 • jezurka42
  *****

  Řekněte mi, opravdu si myslíte, že byli egypťané jen obyčejní cvoci? Ani si nedokážete představit, jak chytří byli. Mnohem inteligentnější něž jsme my...(29.11.2012)

 • argenson
  *

  Nevím, proč je problém natočit slušnej a vědeckej dokument. Tohle je pro mě pseudocosi kladoucí spekulativní otázky a podávající ještě spekulativnější odpovědi na hranici sci-fi. Navíc když se podíváte na všech pět dílů najednou, tak témata se tam hrozně opakujou. Fajn, já si taky můžu myslet, že pyramidy nám tu nechali zelení tajtrdlíci s tykadýlkama, ale nemůžu se u toho tvářit takhle seriózně.(14.8.2014)

 • Peytl
  odpad!

  Dobrý den, prošli jste zdatně obecní pětitřídkou? Množilka a vyňatá slova nejsou pro vás pojmem záhadným a zahlédli jste, byť jen v rychlosti a přes mléčné sklo dveří od kabinetu vycpanou fretku? Znáte sračkofág? Pokud jste odpověděli minimálně dvakrát (slovy dvakrát) ano, pak jste rozený génius a vřele nedoporučuji ani jedním podnapilým očkem zhlédnouti tuto zapařenou, vypíčenou, esoterickou sračku, za kterou by měli sekat zúčastněným ruce u samé prdele! Pyramidy??? Ani hovno, to už raději domu nastěhuji Laďu Hrušku a budem si z exkrementů navzájem plácat bustu. Veřejnoprávní televize, hehe, a co na to Aštar Šeran?(1.12.2014)

 • Tony.cs
  *****

  Fantastické!!!(16.1.2015)

 • Tom_Lachtan
  *****

  velice zajímavý cyklus, seriózní pohled na alternativní názory, kterých je potřeba, protože asi každý, kdo o starém Egyptu něco ví, zjistil že na konvenčních teoriích často cosi zapáchá....(25.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace