poster

Cesta

 • Španělsko

  La senda

 • anglický

  The Path

 • Slovensko

  Cesta

Horor / Thriller / Psychologický / Mysteriózní

Španělsko, 2012, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  Zvláštní film! Dle mého Režisér, ani nevěděl, co pořádně chce natočit.. Spousta nedotáhnutých Nápadů! Viz. Loutková Postava, kdyby se celý film věnoval pouze jí, mohlo z toho vzniknout působivé Hororové Drámo! Takhle je to jen průměrná záležitost, která je u Španělů neobvyklá.(17.2.2013)

 • Chrustyn
  **

  Film se snaží působit atmosfericky a stísněně, ale ve výsledku tak trochu překombinuje sám sebe a závěrečný zvrat by překvapil, tak před 15 lety. I přes krátkou délku nudné a laciné.(5.4.2013)

 • sochoking
  ****

  Nielenže som mal pocit, že hlavným hrdinom je stále kosa, kedže mali oblečené tie úplety, ale mať ženskú na chate nahodenú v takom roláku, tak mám po mrdačke. Tie roláky sú proste brutálne odpudzovače! To už len kastrácia je horšia...(15.2.2013)

 • Gilmour93
  **

  Pošahaný šachista se snaží využít rustikálního prostředí k revitalizaci vztahů s otrávenou chotí a malým Damiánem. Má při tom absťák po cigaretách, prochází se v pyžamu po zasněženém lese, dělá psí kusy a spolu s divákem luští z indicií, jestli už dávno nepřišel šach mat.. Co dělat, když už úvodní scéna s houpajícími se bílými haksnami vyzradí de facto vše a jediný trochu silnější moment je partie šachu se synem, kterému radí maňásek? Snad jen kochat se Pyrenejemi a kousat se do rtu, aby se člověk při scéně nápadně připomínající rvačku Senzačních bratrů zpátečníků v nýdnolské knajpě nezačal smát. Španělé na poli psychothrillerů umí lépe, o tom žádná..(23.11.2016)

 • tron
  *

  Ježiši to bola nezáživná nuda, skoro som si odskočil do Tesca kúpiť sekeru na drevo a pri východe spáchal rituálnu samovraždu. Nesympatický chlap, nesympatické decko, nesympatický milenec a sexi pani manželka. Ale pani manželka a twistami napchatý koniec (hoci vzhľadom na halucinujúceho „hrdinu“ predvídateľný) sú jedinými pozitívami tejto snímky. S hororom to nemá skoro nič, bacha na to.(6.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace