• Tosim

Jak tak koukám, mnoho spoluhodnotících vystihlo tu bídu, já jen dodám, že Bob Klepl začíná (vizáží) vypadat jako český Louis de Funés, jen by nesměl hrát v takových obludnostech (njn, ty složenky) a hlavně pořád stejně. Jinak mám pocit, že nejlepší jsou na nových českých seriálech ty znělky. 10%.(11.10.2012)

• Radek99

A já se ptám, ne kam se od dob Školy, základu života posunula umělecká reflexe této primární vzdělávací instituce, ale kam zmizel humor?! Tohle byla spíš taková trýznivá Cesta do hlubin scénáristovy duše... :-((12.10.2012)

• Djoker

Zatímco seriály jako Gympl nebo 4teens zapojily studenty do děje, aby příběh působil alespoň trošku reálně, tak Základka jde úplně jinou cestou. Žáky vypustila a jako děti se chovají sami učitelé. Nejsou schopni pozvat kolegu na rande, odvádět svou práci a ani celkově fungovat ve společnosti. Samozřejmě mluví jako naprostí dementi. Došlo mi, že to má být vtipné, ale mletí hoven funguje dobře v jiném prostředí (Okresní přebor, Comeback). Ve škole to ztrácí razanci a působí to hrozně uměle. Seriál celkově nemá žádný vývoj, nikam nesměřuje, je to jen pár poslepovaných skečů ve stylu youtube bavičů, jenže ti to vymýšlejí namrdaní někde v hospodě a mají z toho jen pár centů za reklamu, když přeci jen prorazí. Tato na první pohled sympatická sestava mě dost zklamala, ale hypotéky se nějak platit musí. Takže pokud někdo hledá dalšího exota do seriálu, jsem přímo tady!(22.9.2012)

• Psema

Your punishment must be more severe(27.8.2012)

• HollyW

Trošku si zacituju pana Buriana: "A mně se chce něco říct, a já to řeknu, a císař pán je vůl....." Takže to jsme měli Rodinné pouta, VKV, Ordinace, Ulice, Cesty domů, První krok... Teď máme Základku, ještě přijde Obchoďák a já se ptám: Kam spěje česká tvorba? Proč proboha země, která měla takové hvězdy jako byl Burian, Werich, Menšík apod. se dop*dele řítí už tak dlouho z pomyslného kopce kvality a težko říct, jestli si už nenabila držku! Opakuju se, a budu to opakovat pořád dokola, protože je to příšerný. Jakápak komedie? Celou dobu na to čumím jak idiot a snažím se pochytit ten humor a nějak se kontrolka pořád nerozsvítila. Možná příště a možná taky nikdy... No a ta "hudba" tomu nasazuje korunu. "Pane veliteli, poslušně hlásím, že se naše společnost přenáhlila, a že sme tam řekli, že císař pán je vůl. My to odvoláváme a prohlašujeme svorně, že císař pán není vůl, že je korunovanej."(27.8.2012)

• StarsFan

Čekala jsem kousek, který bude kvalitativně srovnatelný s nekonečnými seriály českých komerčních televizí, dočkala jsem se čehosi mnohem horšího. Dokázala bych Základce odpustit, že nemá dobře vykreslené postavy, že není originální, že se v ní prakticky nic neděje, že všechny zvraty odhadnete s předstihem pěti dílů, že se nebudete v ději ztrácet ani po vynechání několika epizod, že v tom hrají podprůměrní herci, že to má nenápaditý soundtrack, že je to klišé (...), kdyby to alespoň bylo koukatelné. Není.(3.9.2012)

• NinadeL

A již začátkem prosince je seriálová záležitost letošního podzimu naprosto pasé. Sotva jsem stihla z uší vyklepat Korna, začala Hanička. Sotva jsem protřela zrak, naklusal Navrátil zmalovaný jak poslední transka a Medvecká zahlásila cosi o osmašedesátým a už nám tu zní ... je jaká je.... Pokrokové nebe vstřícné k homosexuálům a senilní děda pletoucí si Hybnerovou se študentkou. Cože? Debata nad velikostí penisů českých "celebrit"? Tohle jsem neměla zapotřebí. Primo?!(2.12.2012)

• MMR

Další pí.ovina z řady českých pí.ovin. Je až k neuvěření, na co se může český divák dívat.(25.10.2012)

• LiVentura

Když někde je gympl, druzí musí mít základku, plně chápu tu blbost!!!(8.10.2012)

• kulyk

Áááááááááááááááááá.............ááááááááááááááááááááá...........ááááůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů....zase mě Klepl přes koule. Proč, proč si vždycky nemohu odepřít onu naději, že vznikne v českých (televizních) luzích a hajzlech něco lepšího, než obsah kuka vozu? Národe, pokračuj v debilnění, Langmajer - ses posral, ne? Sice jsi se dlouhodobě profiloval jako troglodyt, ovšem též jako poměrně solidní herec! Máš zapotřebí upisovati se Ďáblu? Díky Prozřetelnosti za Comeback.(1.9.2012)

• slatkac

Tenhle "seriál" je jedno obrovské WTF. Učitelé co se hádaj kdo má větší péro, jestli Jágr nebo Janda, to jako mělo být myšleno jako vtip?? Jestli jo, to se radši budu dívat 30 minut do hajzlu jak v něm plave hovno.(28.8.2012)

• triatlet

Slovy ředitele ZŠ Sever: "Nebudu se hádat s internetem." A za upocený rádobyhumor nechám v černých číslech...(27.8.2012)

• InJo

Pilot se pohybuje někde mezi 20 - 40 %. Většina vtipů je žalostná a nesmyslně neustále švenkující a zoomující kamera otravná... Sice znám i větší hnoje, ale věnovat tomu svůj drahocenný čas dále nehodlám.(30.8.2012)

• ivishka

Nemůžu si odpustit podotknout, že se mi tento seriál jevil jako jakási zaostalá komunistická předváděčka vybavení na škole a "vztahových" problémů ,které se teď s*rou do všeho. To by na tom nebylo ale to nejhorší!! To nejhorší je,že je to i hitparáda českých hitů od starých "umělců"(nehodlám jmenovat) a rekapitulace obsahu českého showbussinesu...Velice mě mrzí,že se do tohoto projektu zapsal i pan Langmajer,kterého považuji za kapacitu a nebo třeba Olda Navrátil.Pan Bobek Klepl mi tu dle mého pohledu ztělesňuje typického čecha a to bohužel rozhodně není kompliment.No jediný důvod proč jsem vydržela čučet na tuhle hloupost byli pan Langmajer a nad míru pohledný Lukáš Hejlík.Velice doufám už díky pudu sebezáchovy své vlastní osoby a jakéhosi strachu o mentalitu dnešní mládeže,že se z tohoto nestane další nekonečný seriál jako jsou Cesty domů...(27.8.2012)

• Kryton

Pilot = 10 % a vrchol humoru má být prohlížení statistik na téma "kdo má větší penis z celebrit?". A co ta hudba?! Velebnosti budu blejt!(3.9.2012)

• honajz

Občas fór, ale jinak herecké dřeváctví a kamera zoomuje tak zběsile, až mám podezření, že ji dali pětiletému synkovi někoho ze štábu, který si to vybrečel. (Jinak to celé vypadá spíš jako nepovedený reklamní spot, nemůžu si pomoct. Jednou jsem na Základku přepnul omylem, a vypadalo to jako reklama, tak jsem chtěl rovnou přepnout.)(8.9.2012)

• hous.enka

Mělo mi to dojít už z upoutávek - tenhle seriál bude další trapný pokus, jak donutit českého diváka sledovat český seriál. Nejen že mě nepřesvědčily herecké výkony, ale zejména mi vadil styl humoru, který místy hraničí s Troškovým Kameňákem ("A teď pozor, protože řeknu vti"). Češi neumějí natočit sitcom, tak ať už tyhle své snahy konečně vzdají.(11.9.2012)

• Korbitch

Narozdíl od hovňáckýho Gymplu jsem se asi třikrát opravdu zasmál. Jinak strojený a nucený.(5.9.2012)

Asi koukám na jinej seriál než většina hodnotících tady. Herci si to užívaj, na place nejspíš panovala hodně dobrá nálada, což je na obrazovce vidět. Ať se na mě nikdo nezlobí, pokud tady někdo napíše, že herci jsou podprůměrný, tak je spíš jeho inteligence podprůměrná, protože alespoň Langmajer a Medvecká jsou páni herci a ostatní jim míň či víc zdatně sekundujou. Nehledě na Klepla, kterej, když má dobrou chvíli, tak je neuvěřitelnej. A je to prostě vtipný, dost vtipný, taková crazy ulítlost. Nevím, nemyslím, že bych byl zrovna typ, co má lidovej vkus, ale možná, že bří Marxové ve svej době taky někomu přišli úplně mimo a přiblblý, i když samozřejmě Základku s Marxovejma nelze srovnávat, ale je to prostě až absurdní legrace, kterou je třeba brát s nadhledem.(13.10.2012)

• petrsv

Po prvním díle asi takhle - vtipný to je a myslím, že od seriálu tohoto typu nic víc, než to, co jsem viděl, neočekávám. Ale kristova noho, co má znamenat ta šílená hudba ve stylu cs oldies...?(27.8.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7