• Paity

Jeden z mnoha zbytečných mini seriálů (dle minimalistického počtu dílů na seriál - pozn. aut.), které v našich luzích a hájích bohužel velmi často po roce 1989 stále vznikají.(4.7.2013)

• Radek99

A já se ptám, ne kam se od dob Školy, základu života posunula umělecká reflexe této primární vzdělávací instituce, ale kam zmizel humor?! Tohle byla spíš taková trýznivá Cesta do hlubin scénáristovy duše... :-((12.10.2012)

Uznávám že je to blbost, taky uznávám že profil tohoto seriálu je černou barvou a má jen 22 %, ale já si prostě nemůžu pomoct. Chytl jsem u toho dokonce i pár záchvatů smíchu. Je to dost naivní, ale prostě pro mě povedený sitcom se skvělou Taťjanou Medveckou.(30.5.2013)

Pilotní díl byl slušný rozjezd. Tak 50 na 50. Na další díly se podívám. Po 5.díle zvyšuju, je to vtipné, herci sedí do rolí a jsou přesvědčiví (nej jsou Klepl, Medvecká a Poláková), nebere se to smrtelně vážně, vynikající je zoomující a poměrně akční kamera. Hodně velké překvapení na české seriálové poměry. Dlouho jsem se takhle netěšil na další díl českého seriálu. 75%(31.8.2012)

• Tosim

Jak tak koukám, mnoho spoluhodnotících vystihlo tu bídu, já jen dodám, že Bob Klepl začíná (vizáží) vypadat jako český Louis de Funés, jen by nesměl hrát v takových obludnostech (njn, ty složenky) a hlavně pořád stejně. Jinak mám pocit, že nejlepší jsou na nových českých seriálech ty znělky. 10%.(11.10.2012)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)