A mě se to líbilo. Je to svižné, vcelku vtipné a hlavně jsem se u toho zcela odreagovala. Medvecká, Hybnerová a Langmajer jsou úplně úžasní. Zato mě moc nepotěšila Poláková. Ale jinak skvělé. Lidi, tohle nemělo být žádné veledílo, spíš vás to mělo prostě...uvolnit. Na další díl se určitě podívám.(2.9.2012)

Polovina hodnotících zřejmě neviděla ani jeden díl, neboť by tento osvěžující a na české poměry velmi zdařilý seriál nespadal do odpadového sortimentu. Jednoduchý, avšak dějovy vždy něčím překvapující komediální seriál, který je až na výjimky vždy skvěle zahraný a často i velmi příjemně komicky pointovaný.(23.9.2012)

• LiVentura

Když někde je gympl, druzí musí mít základku, plně chápu tu blbost!!!(8.10.2012)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)