• ClimbVibe

Vydržel jsem 10 minut, tak nebudu hodnotit hvězdami.. Vtipy se tu dělí na horší a ještě horší (přičemž všechny dokáže zabít režie tím, že je prostě neprodá), kamera zběsile zoomuje a herci nemají šanci s tím vším něco udělat. Nova prý chystá seriál "Gympl", tak doufám, že ČT nachystá "Vysokou"...(28.8.2012)

• petrsv

Po prvním díle asi takhle - vtipný to je a myslím, že od seriálu tohoto typu nic víc, než to, co jsem viděl, neočekávám. Ale kristova noho, co má znamenat ta šílená hudba ve stylu cs oldies...?(27.8.2012)

• bourec

První díl na jednu hvězdu s odřenejma ušima.Ale odpad tomu zařídil hlavně Blb Klepl.Parodování Klause bylo i na mě moc.Hnus!0%.(4.9.2012)

• Kryton

Pilot = 10 % a vrchol humoru má být prohlížení statistik na téma "kdo má větší penis z celebrit?". A co ta hudba?! Velebnosti budu blejt!(3.9.2012)

• ondrula

Z rozčarování nad seriálem "Gympl aještěnějakejblábol" jsem zjistil, že exituje něco jako seriál "Základka", mrkl jsem na jeden díl a zůstávám zcela paralyzován. Jestli totiž jsem dal Gymplu odpad, měla by Základka dostat záporný hodnocení. Proč? Je to taky sračka, ale navíc v ní ještě hraje partička nejhorších herců současnosti (snad kromě pana Navrátila). Vážně, Bohouš Klepl a jeho zoufalé neherectví a věčně mladý Jiří Langmajer (o kterým mi nikdo nevěří, že mě jednou vezl stopem)? Málo? Co takhle mongoloidní Bára Poláková, která se proslavila tak akorát songem "Jsme v prdeli" nebo ultimátně netalentovanej Tomáš Hejlík? Navíc ještě protekční spratek Vanda Hybnerová a partička nýmandů z regionálních divadel, aneb kanonenfutr seriálových telenovel. Prostě hnus.(6.9.2012)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)