• InJo

Pilot se pohybuje někde mezi 20 - 40 %. Většina vtipů je žalostná a nesmyslně neustále švenkující a zoomující kamera otravná... Sice znám i větší hnoje, ale věnovat tomu svůj drahocenný čas dále nehodlám.(30.8.2012)

• Bukk

Zatím bez hodnocení. Chápu, že i ty největší seriálové hvězdy mohou mít slabé rozjezdy. I když tady se obávám, že o zvednutí úrovně mohu jen snít.(28.8.2012)

• triatlet

Slovy ředitele ZŠ Sever: "Nebudu se hádat s internetem." A za upocený rádobyhumor nechám v černých číslech...(27.8.2012)

• Martin741

Ked sa budem cely den pozerat na miestne hnojisko ako hnije hnoj tak myslim, ze som stravil cas podstatne uzitocnejsie nez vidiet co i len 1 diel tejto ubohosti. 0 %(20.2.2013)

• NinadeL

A již začátkem prosince je seriálová záležitost letošního podzimu naprosto pasé. Sotva jsem stihla z uší vyklepat Korna, začala Hanička. Sotva jsem protřela zrak, naklusal Navrátil zmalovaný jak poslední transka a Medvecká zahlásila cosi o osmašedesátým a už nám tu zní ... je jaká je.... Pokrokové nebe vstřícné k homosexuálům a senilní děda pletoucí si Hybnerovou se študentkou. Cože? Debata nad velikostí penisů českých "celebrit"? Tohle jsem neměla zapotřebí. Primo?!(2.12.2012)