• Paity
  *

  Jeden z mnoha zbytečných mini seriálů (dle minimalistického počtu dílů na seriál - pozn. aut.), které v našich luzích a hájích bohužel velmi často po roce 1989 stále vznikají.(4.7.2013)

 • Radek99
  *

  A já se ptám, ne kam se od dob Školy, základu života posunula umělecká reflexe této primární vzdělávací instituce, ale kam zmizel humor?! Tohle byla spíš taková trýznivá Cesta do hlubin scénáristovy duše... :-((12.10.2012)

 • Sevcik
  ***

  Uznávám že je to blbost, taky uznávám že profil tohoto seriálu je černou barvou a má jen 22 %, ale já si prostě nemůžu pomoct. Chytl jsem u toho dokonce i pár záchvatů smíchu. Je to dost naivní, ale prostě pro mě povedený sitcom se skvělou Taťjanou Medveckou.(30.5.2013)

 • KR4T4S
  ****

  Pilotní díl byl slušný rozjezd. Tak 50 na 50. Na další díly se podívám. Po 5.díle zvyšuju, je to vtipné, herci sedí do rolí a jsou přesvědčiví (nej jsou Klepl, Medvecká a Poláková), nebere se to smrtelně vážně, vynikající je zoomující a poměrně akční kamera. Hodně velké překvapení na české seriálové poměry. Dlouho jsem se takhle netěšil na další díl českého seriálu. 75%(31.8.2012)

 • Tosim
  odpad!

  Jak tak koukám, mnoho spoluhodnotících vystihlo tu bídu, já jen dodám, že Bob Klepl začíná (vizáží) vypadat jako český Louis de Funés, jen by nesměl hrát v takových obludnostech (njn, ty složenky) a hlavně pořád stejně. Jinak mám pocit, že nejlepší jsou na nových českých seriálech ty znělky. 10%.(11.10.2012)

 • - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

 • - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

 • - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace