• petrsv
  **

  Po prvním díle asi takhle - vtipný to je a myslím, že od seriálu tohoto typu nic víc, než to, co jsem viděl, neočekávám. Ale kristova noho, co má znamenat ta šílená hudba ve stylu cs oldies...?(27.8.2012)

 • kulyk
  odpad!

  Áááááááááááááááááá.............ááááááááááááááááááááá...........ááááůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů....zase mě Klepl přes koule. Proč, proč si vždycky nemohu odepřít onu naději, že vznikne v českých (televizních) luzích a hajzlech něco lepšího, než obsah kuka vozu? Národe, pokračuj v debilnění, Langmajer - ses posral, ne? Sice jsi se dlouhodobě profiloval jako troglodyt, ovšem též jako poměrně solidní herec! Máš zapotřebí upisovati se Ďáblu? Díky Prozřetelnosti za Comeback.(1.9.2012)

 • honajz
  *

  Občas fór, ale jinak herecké dřeváctví a kamera zoomuje tak zběsile, až mám podezření, že ji dali pětiletému synkovi někoho ze štábu, který si to vybrečel. (Jinak to celé vypadá spíš jako nepovedený reklamní spot, nemůžu si pomoct. Jednou jsem na Základku přepnul omylem, a vypadalo to jako reklama, tak jsem chtěl rovnou přepnout.)(8.9.2012)

 • Korbitch
  *

  Narozdíl od hovňáckýho Gymplu jsem se asi třikrát opravdu zasmál. Jinak strojený a nucený.(5.9.2012)

 • eagle-eye
  ***

  Asi jsem divnej, ale mě to vůbec špatný nepřijde, čekal jsem průser, ale je to docela vtipný...(6.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace