Polovina hodnotících zřejmě neviděla ani jeden díl, neboť by tento osvěžující a na české poměry velmi zdařilý seriál nespadal do odpadového sortimentu. Jednoduchý, avšak dějovy vždy něčím překvapující komediální seriál, který je až na výjimky vždy skvěle zahraný a často i velmi příjemně komicky pointovaný.(23.9.2012)

• Bukk

Zatím bez hodnocení. Chápu, že i ty největší seriálové hvězdy mohou mít slabé rozjezdy. I když tady se obávám, že o zvednutí úrovně mohu jen snít.(28.8.2012)

• Guzo

Nerad hodnotím seriál po prvním dílu, ale tohle bylo naprosto otřesné (pokusů o vtip je tu sice dost, ale ani jeden se opravdu nepovedl, naopak jsou dost trapné). Taky režie v čele s kamerou jsou na té nejnižší úrovni - chápu, že je to televizní tvorba, ale myslím, že jakýkoli zkušený kameraman nebo jen student by to natočili lépe.(2.9.2012)

• Paity

Jeden z mnoha zbytečných mini seriálů (dle minimalistického počtu dílů na seriál - pozn. aut.), které v našich luzích a hájích bohužel velmi často po roce 1989 stále vznikají.(4.7.2013)

• hous.enka

Mělo mi to dojít už z upoutávek - tenhle seriál bude další trapný pokus, jak donutit českého diváka sledovat český seriál. Nejen že mě nepřesvědčily herecké výkony, ale zejména mi vadil styl humoru, který místy hraničí s Troškovým Kameňákem ("A teď pozor, protože řeknu vti"). Češi neumějí natočit sitcom, tak ať už tyhle své snahy konečně vzdají.(11.9.2012)