poster

Dědictví aneb Kurva se neříká

 • slovenský

  Dědictví aneb Kurvaseneříká

 • anglický

  Inheritance 2, The

  (festivalový název)
 • Česko

  Dědictví 2

  (neoficiální název)

Komedie

Česko, 2014, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  odpad!

  Svatá prostato! Humus aneb kurva co to bylo? Nechápu pana mistra Sedláčka, že dokázal zplodit tuto komerční, podivuhodnou a stupidní (no co, řeknu to na plnou hubu) sračku! Takhle rozhořčen jsem z filmu dlouho nebyl. Divím se i zvučným jménům českého, filmového průmyslu, že po přečtení scénáře přijali účast v tomto paskvilu. Čím se může toto pokračování staré české klasiky pochlubit? Ničím! Byla to přehlídka nemístného a trapného humoru, který musel iritovat snad i skalní fanoušky Babovřesek. Co se týče scénáře, netřeba slov, protože s předchozích vět je patrné, že dějově se v tomto filmu nic nedělo. Nemělo to žádný spád, žádnou myšlenku, žádnou alespoň primitivní pointu, z čehož vyplývá, že scénář je komerční výstřel do tmy. Největším libidem se podle produkce tohoto filmu měla stát výborná kamera, hlavně při úvodních a závěrečných titulcích, kde můžeme pozorovat krásy českých krajin, ovšem do kontextu této komedie se to moc nehodilo. Vrcholem všeho byla Dagmar Havlová v roli ducha nebožky manželky. Dále už netřeba slov si myslím.(9.10.2014)

 • Chrustyn
  **

  Podle očekávání, naprosto zbytečný, trapný až katastrofální snímek, který chce potěšit hlavně příznivce původního filmu, řadou nesouvislých narážek, ale díky scénáristické, režijní i herecké křeči, ztroskotává na všech frontách a řadí se do kolonky "to co očekáváte od nového českého filmu". P.S. původní Dědictví mám rád a řadu scén si rád pustím i dnes.(28.9.2014)

 • Gilmour93
  *

  Vtip postrádající zpověď okoralého klauna, který v lihu už dávno rozpustil svůj glanc.. Ať už se jednalo, či nejednalo ze strany Sedláčka o jakýsi druh podvratnosti, máte chuť mu navomitovat do kapuce od mikiny. Ještěže se toho nedožil strýc Košťál, protože taková šmíra namotaná na špulku opileckých mouder tu nebyla od Kuvajtu napadení..(31.5.2016)

 • Djoker
  *

  Dokonalé zprznění původního Dědictví. Tolik nepovedených fórů se jen tak nevidí. Jedna za Goťáka, Ten chlap je všude.(14.9.2015)

 • CaptainNor
  odpad!

  Jak může držitel 3 českých lvů, režisér velice slušného psychologického dramatu Pravidla lži a zdatný dokumentarista vyplodit takovou hnojnici, takovou žumpu?! Tam nefunguje ani to nejmenší na čem stojí film jako takový a co ho drží pohromadě. Klidně mohl nastoupit i Krampol, Vydra, Uršula Kluková, Skamene a Sobota. Tohle dílo by vůbec neutrpělo. Hnus!!(16.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace