poster

Přežili jsme invazi

 • USA

  Saints and Soldiers: Airborne Creed

 • Velká Británie

  Saints and Soldiers: Airborne Creed

Válečný / Drama

USA, 2012, 94 min

Režie:

Ryan Little

Hudba:

J Bateman
 • Webb
  *

  Jeden z nejslabších válečných filmů. Opět tu máme hrdinství američanů a neschopnost němců, tudíž by tyto filmové části mohli klidně sloužit před více jak půl stoletím jako propaganda. Scénář je plný chyb, místy obsahuje vyústění jak z telenovely. Hlavně v chování postav vidím veliké selhání. Natočeno je to podprůměrně, film nemá šanci diváka vtáhnout do děje, vsuvky z civilu působily směšně. [3/10](10.2.2013)

 • fallangell
  *

  Jste svědky hrdinské cesty 3 paragánů okupovanou Francií. Během této cesty s nimi zažijete spousty srandy, dobrodružství a dojde i na slzičky a lásku. Lepší příběh má dnes většina válečných her.(9.10.2012)

 • Terva
  **

  Celkem jsem se těšil, ale nakonec velké zklamání.(22.12.2012)

 • T2
  ***

  Občas nejaké tie laxnejšie scénky ale ináč to je celkom pozerateľné, postavy upútajú, má to aj nejakú tu dramatizáciu, ušlo to. /55%/(24.11.2012)

 • Thomassi
  ***

  Když jsem před několika lety viděl Přežili jsme Ardeny, hned jsem si ho oblíbil a doufal, že něco takového se v budoucnosti objeví zvovu. A dočkal jsem se. Ovšem jak už to tak bývá, pokračování už není ono. Sice se odehrává v netradičním a málo viděném prostředí jižní Francie, kde se v srpnu 1944 uskutečnila druhá invaze Spojenců do Evropy. Nemohu si pomoct, ale celé mi to připadlo, jakoby se sešlo pár vojenských nadšenců a natočili si svůj vlastní film. A v tomto ohledu mi to příjde poněkud chabé. Příběhově nečekejte žádný román, jedná se o naprosto pitomoučký děj s místami až nelogickými scénami. Na druhou stranu tam ale byly scény, které se mi líbily. A když už nic, tak si tvůrci dali záležet na technice. Takový Panzer III nebo M18 Hellcat se jen tak nevidí. Já, jakožto válečný nadšenec, hodnotím zlatým středem.(16.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace