Scooby Doo a cirkus vlkodlaků

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2012, 78 min

Ben Jones

Douglas Langdale

Scooby je pre mňa klasika, ktorá nesklame a tak tomu bolo aj teraz. Opäť raz zaujímavé prostredie, tentokrát cirkusu a zaujímavý príbeh s dobrou zápletkou.(14.8.2014)

Konečne po dlhšej dobe čosi dobré od scoobyho. Myslel som si, že Skúby už len upadá a upadá. Tot bolo príjemné oživenie.(8.7.2013)

Síce tento Scooby film bol vcelku vtipný a boli tu dobré hlášky, tento cirkusový námet ma akosi nebavil. Určite to nebolo tragické len akosi mi tam stále niečo chýbalo, čo by spravilo na mňa tak dobrý dojem ako to dokázali iné Scooby filmy.(23.5.2015)

Datum vydání: 09.10.2012 (USA). Vždycky jsem byl velký fanoušek Scooby Doo. Je to velká legrace s legrační vtipy, roztomilých postav a smysl pro tajemství, které je docela infekční. Big Top Scooby Doo! je jeden z nejlepších filmů Scooby Doo. Animace pěkná. A zábávné momenty se vždy najdou !(2.4.2013)

Na nového Scoobyho jsem se jako obvykle těšil a s výsledkem jsem spokojen. Nechyběla zde ani zábava, ani akce a ani napětí.(25.12.2012)