Scooby Doo a cirkus vlkodlaků

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2012, 78 min

Ben Jones

Douglas Langdale

Datum vydání: 09.10.2012 (USA). Vždycky jsem byl velký fanoušek Scooby Doo. Je to velká legrace s legrační vtipy, roztomilých postav a smysl pro tajemství, které je docela infekční. Big Top Scooby Doo! je jeden z nejlepších filmů Scooby Doo. Animace pěkná. A zábávné momenty se vždy najdou !(2.4.2013)

Síce tento Scooby film bol vcelku vtipný a boli tu dobré hlášky, tento cirkusový námet ma akosi nebavil. Určite to nebolo tragické len akosi mi tam stále niečo chýbalo, čo by spravilo na mňa tak dobrý dojem ako to dokázali iné Scooby filmy.(23.5.2015)

Scooby je pre mňa klasika, ktorá nesklame a tak tomu bolo aj teraz. Opäť raz zaujímavé prostredie, tentokrát cirkusu a zaujímavý príbeh s dobrou zápletkou.(14.8.2014)

Modernější animace, hravé titulky, promyšlenější příběh. To vše se mi tak nějak líbilo. Horší už to bylo s dialogy, ty mi tentokrát trhaly uši, to se nedalo poslouchat a jednání postav bylo oproti jiným příběhům o dost tragičtější podporované tím co říkali. Hudba seděla, cirkusové prostředí bylo fajn, ale ve finále to je u mě takový mírně nadprůměrnější film ze série scooby Doo a jeho party. Chyběla mi v tom klasická sekvence naháněček s exhiobicí fantasy nápadů, převleků a gagů - to je jedna z věcí co mám na tomhle rád a zde to úplně vynechali. Tedy ta jízda v šapitó to měla asi nahradit, ale podle mě nesplňovala kritéria z jiných filmů s těmito hrdiny. 6/10(22.4.2013)

Tento Scooby ma viac bavil ,aj koniec bol lepší a celkovo film taktiež.(3.3.2015)