Scooby Doo a cirkus vlkodlaků

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2012, 78 min

Ben Jones

Douglas Langdale

Datum vydání: 09.10.2012 (USA). Vždycky jsem byl velký fanoušek Scooby Doo. Je to velká legrace s legrační vtipy, roztomilých postav a smysl pro tajemství, které je docela infekční. Big Top Scooby Doo! je jeden z nejlepších filmů Scooby Doo. Animace pěkná. A zábávné momenty se vždy najdou !(2.4.2013)

Konečne po dlhšej dobe čosi dobré od scoobyho. Myslel som si, že Skúby už len upadá a upadá. Tot bolo príjemné oživenie.(8.7.2013)

Modernější animace, hravé titulky, promyšlenější příběh. To vše se mi tak nějak líbilo. Horší už to bylo s dialogy, ty mi tentokrát trhaly uši, to se nedalo poslouchat a jednání postav bylo oproti jiným příběhům o dost tragičtější podporované tím co říkali. Hudba seděla, cirkusové prostředí bylo fajn, ale ve finále to je u mě takový mírně nadprůměrnější film ze série scooby Doo a jeho party. Chyběla mi v tom klasická sekvence naháněček s exhiobicí fantasy nápadů, převleků a gagů - to je jedna z věcí co mám na tomhle rád a zde to úplně vynechali. Tedy ta jízda v šapitó to měla asi nahradit, ale podle mě nesplňovala kritéria z jiných filmů s těmito hrdiny. 6/10(22.4.2013)

Scooby je pre mňa klasika, ktorá nesklame a tak tomu bolo aj teraz. Opäť raz zaujímavé prostredie, tentokrát cirkusu a zaujímavý príbeh s dobrou zápletkou.(14.8.2014)

• kishi_SO

normalna rozpravka, ktoru pustate rano detom, aby ste mali alespon chvilu pokoj.(6.1.2013)