ALIENka_

Tak asi po stoletý pauze jsem se vrhla zase na Hannibala. Těžko říct jestli je to tím, že jsem se na seriál dlouho nedívala, ale tahle epizoda se dle mýho názoru dost povedla. Hannibal mi fakt chyběl. Ta atmosféra, ty vizuály, Hannibalovo vaření, ten specifickej soundtrack. Krom toho Hannibalova část příběhu byla naprosto skvělá - zabití chlapa šroubovákem, rozhovory s psycholožkou, lidi pochutnávající si na jeho jídle a ten konec.. Oproti tomu Willův příběh tady trochu zaostává - ty scény z lesa mi přišli takový strašně divný (a to i na Hannibala), asiatka, u který ani pořádně nevím jakej má vztah s Hannibalem, prostě se najednou objevila bez žádnýho backstory nic, což doufám že se ještě dozvím. Ale ta poslední Willova scéna byla vynikající jak Hannibalovy pokrmy, no lahůdka, že by se z Willa začal stávat Hannibal? :) (Musím taky říct, že je možný, že pár věcí už bylo v seriálu řečeno, ale jak jsem říkala neviděla jsem ho 100 let, takže si to pravděpodobně napamatuju.) Hodnocení: 8/10 ()

Trevor

Will Graham sa vyberie tam, kam Hannibal Lecter nemôže - do jeho skutočného domova.Talianskeho vyšetrovateľa Pazziho navštívi Jack Crawford. Hannibal sa "rozbehne" aj vo Florencii a pri večeri zabije svojho hosťa, ktorý mu od začiatku tretej série ležal v žalúdku. Neskôr skončí v žalúdku jeho ďalších hostí. Victoria analyzuje Hannibalove správanie a čoraz častejšie spomína Hannibalove prvú obeť, jeho vlastnú sestru. Jedna z najnudnejších epizód, síce výborná vizuálna stránka, avšak časť vyzerá skôr ako Varím, varíš, varíme než ako seriál o geniálnom vrahovi. A ani návrat Jacka Crawforda nijako neprekvapil. ()

PaTeXx

Fishburneovo zmrtvýchvstání mě extrémně zklamalo, protože jestli nakonec přežili úplně všichni a vrátí se i doktorka Bloom, tak celý výborný závěr minulé série byl vlastně k hovnu. K tomu tu ještě máme zvláštní vztah mezi Hannibalem, random asiatkou a zarostlým vězněm. Achjo. Poslední věta by mohla znamenat, že se něco začne dít. Snad. ()

fooggyy7

I neschopný nesmrtelný Godla se vrací na naše obrazovky. Kdyby rači uzavřeli smlouvu s Labudou. A Graham? Ten rozsévá pravdu a lásku v Sovětském svazu. Úspěšně - další mrtvý ()

helraiser

Tak nám přežil i Jack a chystá se chytit Hannibala ta kule podruhé. Z Willa se nám pomalu stává podobný pošuk jako Hannibal, no vytvořit z mrtvoly můru, to je něco. A Hannibal sám o sobě je prostě Bůh. Vizuální stránka opět famózní a závěr dává tušit, že se máme rozhodně na co těšit. ()