poster

Paničky z Beverly Hills (TV pořad)

 • USA

  Real Housewives of Beverly Hills, The

 • Slovensko

  Skutočné paničky z Beverly Hills

Reality-TV

USA, 2010, 45 min

Kostýmy:

Mark Zunino
(další profese)
 • StarsFan
  *

  Skutečně netuším, proč mě vůbec kdy napadlo, že bych se na pár epizod z Real Housewives of Beverly Hills mohla podívat, ale zpětně si tento záchvat šílenství mohu alespoň ospravedlnit tím, že to je celkem pozoruhodná sociální studie. Hlavní hrdinky se tu cítí vytížené i se čtyřmi chůvami pro dvě děti, byt o rozloze 325 m2 jim přijde stísněný, stres jim způsobuje nejistota, zda bude bazén vytopený, a mezi řečí neopomenou poznamenat, jak jsou štědré, protože v jednom ze svých sedmi domů dovolili na pár měsíců žít přátelům, kteří na tom tehdy nebyli finančně nejlépe. Když jedna z účastnic této mimozemské reality show pronesla, že by se nespokojila s životem ve střední třídě, okamžitě mi hlavou problesklo, že já bych se nespokojila s životem, kde by mou hlavní náplní života bylo vybrat správný diamant pro mou čtyřletou dceru a chodit na správné večírky jen proto, abych si udržela ten správný sociální statut.(18.11.2016)

 • Dzeyna
  **

  Sranda.(22.5.2015)

 • Terva
  *

  Krásné ženy - leč mysl neúplná.(16.10.2013)

 • peiton
  odpad!

  Je nesmierne zaujímavé,ako sa začínajú všetky ženy,ktoré podstúpili plastické operácie na seba podobať!Neni to inak ani v tomto prípade.Tak takýto typ relácie s radosťou preskočím!!!(1.6.2013)

 • Patw
  odpad!

  Já si prostě říkám, že to musí mít ve scénáři. Takhle pitomí snad není nikdo! Nebo ne?(30.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace